Jump to content
Dogomania

Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nitor-Nivalis']Wyobraż sobie równie dobrze :p[/QUOTE]

A juz sie martwilam, ze tytuly stanowia kwintesencje :]

A na jakich dystansach trenujecie? Z jaka czestotliwoscia i na jakim sprzecie? Jestem ciekawa, bo bardzo nurtuja mnie zagadnienia zwiazane z uzytkowoscia SH wystawowych. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']A juz sie martwilam, ze tytuly stanowia kwintesencje :]

A na jakich dystansach trenujecie? Z jaka czestotliwoscia i na jakim sprzecie? Jestem ciekawa, bo bardzo nurtuja mnie zagadnienia zwiazane z uzytkowoscia SH wystawowych. :)[/quote]


[COLOR=Indigo]Asiu, słonko, pamiętaj:
*&*&*(*%^$%^$ :)

Powyżej było piękne stare polskie przyslowie :)
Ale ponieważ można to odebrać jako osobista wycieczke, to już go nie ma :)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER]Dzisiaj w Minsku KUBA- z Piotrem czyli SWIFT WOLF Fortunatus :) [/CENTER]


[CENTER][SIZE=4][COLOR=red]CAC, CACIB i BOB[/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: :multi:
jak na razie :) [/CENTER]

[CENTER]Czekamy na dalsze wieści :) [/CENTER]

[CENTER][B]WIELKIE GRATULACJE :)[/B][/CENTER]


[CENTER]I trzymamy kciuki za jutro :)[/CENTER]
[/quote]
Super, serdeczne gratulacje!!!! :lol:
Trzymam kciuki za jutrzejszy występ :multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Dzisiaj w Mińsku :[/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=royalblue]SWIFT WOLF Fortunatus - CAC[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=royalblue]FIRST EXPRESS Dwie Koronu - rec CACIB[/COLOR] [/SIZE]

mnóstwem wrażeń podzielę się póżniej

[SIZE=3]Za gratulacje dzięki !!![/SIZE]

PS. Konkurencja starała się bardzo mocno !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][SIZE=4]Dzisiaj w Mińsku :[/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=royalblue]SWIFT WOLF Fortunatus - CAC[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=royalblue]FIRST EXPRESS Dwie Koronu - rec CACIB[/COLOR] [/SIZE]

mnóstwem wrażeń podzielę się póżniej

[SIZE=3]Za gratulacje dzięki !!![/SIZE]

PS. Konkurencja starała się bardzo mocno ![/quote]


no dzisiaj to widze ze sie starala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][SIZE=4]Dzisiaj w Mińsku :[/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=royalblue]SWIFT WOLF Fortunatus - CAC[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=royalblue]FIRST EXPRESS Dwie Koronu - rec CACIB[/COLOR] [/SIZE]

mnóstwem wrażeń podzielę się póżniej

[SIZE=3]Za gratulacje dzięki !!![/SIZE]

PS. Konkurencja starała się bardzo mocno ![/quote]


[B][COLOR=Magenta]Ogromne gratulacje dla Kuby!!![/COLOR][/B] No i dla Piotra za determinację, bo w końcu nawet święta opuścił dla kariery wystawowej :multi::multi::multi:

Czekamy z niecierpliwością na szerszą relację z wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dojazd [/B]. Jeśli znasz język rosyjski i jesteś człowiekiem cierpliwym ,
śmiało możesz się wybierać w podróż na Białoruś . Pomijam kwestie wiz ,
konsulat mamy na miejscu . Jednak osoby z poza miast posiadających , placówki dympliomatyczne Białorusi mogą zniechęcić się na wstępie .
Przejazd przez granicę to horror , kto jeżdził ten wie , kto nie jeżdził nie uwierzy . Droga od granicy w miarę poprawna .
[B]Białoruś i Mińsk[/B] . To była nasza pierwsza podróż na Białoruś .
Jechaliśmy trochę jak do jakichś dzikich ludzi , a zobaczyliśmy cudowne niepowtarzalne krajobrazy , cudowną architekturę Mińska , jego szerokie drogi , najsymatyczniejszych ludzi na ziemi . Kraj , który za okien samochodu wydaje się kwitnąć . Dziwny kraj w którym czuję się ,
że państwo polaków nie kocha , a zwykli ludzie tak . W końcu oni i my jesteśmy słowianami . A my słowianie lubimy się kłócić nawzajem .
Przykładem tego są nasze DGManiackie dyskusje .
[B]Wystawa ogólnie . [/B]Tu najbardziej było widać , że to kraj na dorobku .
Jedno duże feeee dla organizatorów to toalety . Wstyd . Poza tym
organizacja na dobrym poziomie . Ciekawe oznaczenie ringów na balonikach , widać z daleka . Atmosfera super . Ludzie życzliwi .
Po ocenach ogólne świętowanie . Z tego powodu wszystkie stoły trymersie
i klatki służyły za bufety . Ale było kulturalnie i miło . Kto wygrał świętował .
[B]Wystawa SH .[/B] Nie ma co ukrywać , że jechałem po łatwy CACIB .
To co zobaczyłem na miejscu spowodowało , że najpierw opadła mi szczęka , potem ugieły się podemną nogi , następnie z podręcznej apteczki zniknęło kilka tabletek na uspokojenie . Czemu ? No właśnie . Zobaczyłem
bardzo dobre psy , przygotowane tak , że nawet u nas tylko kilka osób tak potrafi , z handlerkami na najwyższym poziomie . A starały się bardzo .
Prawie każdy pies i suka miała za rodziców coś z Foxfire i Wolf of Point .
Wyjątek to my , INDIGO PISTOLS AT DAWN i CH Bl SASQUEHANNA ROBERTS .
[B]Wyniki SH .[/B] Dzień 1 . Ocenia Miodrag Vretenićić hodowca husky kennel ICILY . Zna się na tym co robi . Swift Wolf dostaje CACIB .
Póżniej na rasie pokonujemy NEW WOLF POINT OF SILVERLIGHT ( zwyciężcynie rasy na drugim dniu Euroasii ) . Na grupie ocenia nas Żivile Povilaitiene z Litwy , którą występem na ringu głownym przekonaliśmy , do siebie . Na ringu przygotowawczym stwierdziła , że huski to nie jej typ .
Co dało nam III BOG .
Dzień 2 . Ocenia sędzia Białoruski . CACIBa w psach dostaje Ch Bl ,
tak bardzo upragnionego przez właścicieli . Na porównaniu o rec CACIB ,
najbardziej zdziwiona była Iwonka , która wyszła z nim do porównania .
Rasę bierze Ch Bl , co wywołuje trochę uśmiechów . New Wolf Point of Silverlight jest co najmniej o klasę lepsza .
[B]Ogólnie[/B] . Czy jestem zadowolony ? Chyba tak ? Szkoda mi tylko Milosza .
No coż , takie jest życie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][B]GRATULACJE PIOTR :) [/B]
[B]Kubuś jeszcze jeden CACIB i Inter :) [/B]
[B]Podziwiam :)[/B]

Czekamy na relacje :)[/quote]

no daj żyć kobieto...

[QUOTE]Na ringu przygotowawczym stwierdziła , że huski to nie jej typ . [/QUOTE]

Widocznie w przypadku Kuby bo w Zabrzu Ulce ED dala nawet Bisa i byla nia bardzo zachwycowna jako na reprezentanta husky. No ale czasami trzeba sie pogodzic ze sa lepsze psy na grupach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][B]Dojazd [/B]. Jeśli znasz język rosyjski i jesteś człowiekiem cierpliwym ,
śmiało możesz się wybierać w podróż na Białoruś . Pomijam kwestie wiz ,
konsulat mamy na miejscu . Jednak osoby z poza miast posiadających , placówki dympliomatyczne Białorusi mogą zniechęcić się na wstępie .
Przejazd przez granicę to horror , kto jeżdził ten wie , kto nie jeżdził nie uwierzy . Droga od granicy w miarę poprawna .
[B]Białoruś i Mińsk[/B] . To była nasza pierwsza podróż na Białoruś .
Jechaliśmy trochę jak do jakichś dzikich ludzi , a zobaczyliśmy cudowne niepowtarzalne krajobrazy , cudowną architekturę Mińska , jego szerokie drogi , najsymatyczniejszych ludzi na ziemi . Kraj , który za okien samochodu wydaje się kwitnąć . Dziwny kraj w którym czuję się ,
że państwo polaków nie kocha , a zwykli ludzie tak . W końcu oni i my jesteśmy słowianami . A my słowianie lubimy się kłócić nawzajem .
Przykładem tego są nasze DGManiackie dyskusje .
[B]Wystawa ogólnie . [/B]Tu najbardziej było widać , że to kraj na dorobku .
Jedno duże feeee dla organizatorów to toalety . Wstyd . Poza tym
organizacja na dobrym poziomie . Ciekawe oznaczenie ringów na balonikach , widać z daleka . Atmosfera super . Ludzie życzliwi .
Po ocenach ogólne świętowanie . Z tego powodu wszystkie stoły trymersie
i klatki służyły za bufety . Ale było kulturalnie i miło . Kto wygrał świętował .
[B]Wystawa SH .[/B] Nie ma co ukrywać , że jechałem po łatwy CACIB .
To co zobaczyłem na miejscu spowodowało , że najpierw opadła mi szczęka , potem ugieły się podemną nogi , następnie z podręcznej apteczki zniknęło kilka tabletek na uspokojenie . Czemu ? No właśnie . Zobaczyłem
bardzo dobre psy , przygotowane tak , że nawet u nas tylko kilka osób tak potrafi , z handlerkami na najwyższym poziomie . A starały się bardzo .
Prawie każdy pies i suka miała za rodziców coś z Foxfire i Wolf of Point .
Wyjątek to my , INDIGO PISTOLS AT DAWN i CH Bl SASQUEHANNA ROBERTS .
[B]Wyniki SH .[/B] Dzień 1 . Ocenia Miodrag Vretenićić hodowca husky kennel ICILY . Zna się na tym co robi . Swift Wolf dostaje CACIB .
Póżniej na rasie pokonujemy NEW WOLF POINT OF SILVERLIGHT ( zwyciężcynie rasy na drugim dniu Euroasii ) . Na grupie ocenia nas Żivile Povilaitiene z Litwy , którą występem na ringu głownym przekonaliśmy , do siebie . Na ringu przygotowawczym stwierdziła , że huski to nie jej typ .
Co dało nam III BOG .
Dzień 2 . Ocenia sędzia Białoruski . CACIBa w psach dostaje Ch Bl ,
tak bardzo upragnionego przez właścicieli . Na porównaniu o rec CACIB ,
najbardziej zdziwiona była Iwonka , która wyszła z nim do porównania .
Rasę bierze Ch Bl , co wywołuje trochę uśmiechów . New Wolf Point of Silverlight jest co najmniej o klasę lepsza .
[B]Ogólnie[/B] . Czy jestem zadowolony ? Chyba tak ? Szkoda mi tylko Milosza .
No coż , takie jest życie .[/quote]
Piotrusiu to tym bardziej należą się gratulacje za odwagę wyruszenia do tak odległego i w naszym mniemaniu "dzikiego" kraju - PODZIWIAM! :multi:
Gratulacje za osiągnięcia i do zobaczenia w Opolu, trzymam kciuki za ukończenie Championatu Polski, no najlepiej przed Interem - bo jak to tak ... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']No ja tez zycze powodzenia w ukonczeniu Ch.PL.. w silniejszej konkurencji:eviltong:[/quote]
Wiesz flashka zrobiłem Ch Pl Miloszowi , to i zrobię Kubusiowi .
W silnej konkurencji , tak jak dla Milosza w Sopocie ( wygrał z Talizmanem , Kivaliną i Kasdanem ) .
Jeszcze raz Ewa dzięki za cudowne wystawienie wtedy Milosza . Wycisnełaś mi łzy szczęścia z oczu .
Ja nie przyglądam się Flaska kto jedzie na wystawę . Mam termin to jadę .
Nie unikam , żadnych psów poza Muminem , którego poprostu się boję .
Z całą resztą mogę powalczyć .
A że [B]wystawiam psy dopiero 1,5 roku[/B] , to poprostu wszystkiego nie zdążyłem pokończyć . Ale pokończę , na pewno . Obiecuję Ci .
Przecież sama kiedyś wystawiałaś Kubę , to powinnaś wiedzieć ile wart jest ten pies . Chyba zauważyłaś? Nie w sensie materialnym oczywiście , bo naprawdę nie był drogi , za co dziękuję Ewie i Agnieszcze Stolarskim .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Wiesz flashka zrobiłem Ch Pl Miloszowi , to i zrobię Kubusiowi .
W silnej konkurencji , tak jak dla Milosza w Sopocie ( wygrał z Talizmanem , Kivaliną i Kasdanem ) . [/quote]

[COLOR=Navy]Na tej wystawie akurat pies nie wygrał, sędzia głośno i wyraznie powiedział który pies jest lepszy, czy taka wygrana powinna cieszyć, chyba nie.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH'][COLOR=navy]Na tej wystawie akurat pies nie wygrał, sędzia głośno i wyraznie powiedział który pies jest lepszy, czy taka wygrana powinna cieszyć, chyba nie.[/COLOR][/quote]
Fakt . Jak się ma dobrą handlerkę to i są sukcesy .
EWA . PODWÓJNE GRATULACJE . CO JA GADAM . POTRÓJNE .
A Kazio we Wrocławiu też jakoś był za nami .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Fakt . Jak się ma dobrą handlerkę to i są sukcesy .
EWA . PODWÓJNE GRATULACJE . CO JA GADAM . POTRÓJNE .
A Kazio we Wrocławiu też jakoś był za nami .[/quote]
Piotrusiu czekam na fotki z Waszej wyprawy no i z wystaw ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Wiesz flashka zrobiłem Ch Pl Miloszowi , to i zrobię Kubusiowi .
W silnej konkurencji , tak jak dla Milosza w Sopocie ( wygrał z Talizmanem , Kivaliną i Kasdanem ) .
Jeszcze raz Ewa dzięki za cudowne wystawienie wtedy Milosza . Wycisnełaś mi łzy szczęścia z oczu .
Ja nie przyglądam się Flaska kto jedzie na wystawę . Mam termin to jadę .
Nie unikam , żadnych psów poza Muminem , którego poprostu się boję .
Z całą resztą mogę powalczyć .
A że [B]wystawiam psy dopiero 1,5 roku[/B] , to poprostu wszystkiego nie zdążyłem pokończyć . Ale pokończę , na pewno . Obiecuję Ci .
Przecież sama kiedyś wystawiałaś Kubę , to powinnaś wiedzieć ile wart jest ten pies . Chyba zauważyłaś? Nie w sensie materialnym oczywiście , bo naprawdę nie był drogi , za co dziękuję Ewie i Agnieszcze Stolarskim .[/quote]

No wlasnie dlatego ze wystawialam Kube wiem jakie ma wady. Ale akurat ja w przeciwienstwie do Ciebie nie bede tu nic komentowac jak o to nikt nie prosi. I jak sama mi Monika powiedziala to mnie rowniez jakos nie rajcuja wyjezdzone championaty po 20 wystawach i Intery wsio tam daleko.
I mi nie musisz nic obiecywac.

A wyjezdzic obecnie mozna wiekszosc championatow...dlatego tytuly sa g... warte. I zadne tytuly juz nie zrobia na mnie wrazenia przez to jak widze jakie psy ostatnio zdobywaja rozne laury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Fakt . Jak się ma dobrą handlerkę to i są sukcesy .
EWA . PODWÓJNE GRATULACJE . CO JA GADAM . POTRÓJNE .
A Kazio we Wrocławiu też jakoś był za nami .[/quote]


[COLOR=Navy]Super, grauluje handlerce umiejętności i znajomości!!!!
Cieszę się niezmiernie,że ci coś takiego poprawia humor :)
Mam nadzieje,że jeszcze wiele razy będziesz z nami wygrywał i życze ci tego z całego serduch.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...