Jump to content
Dogomania

purina naprawde dobra?


sabusia

Recommended Posts

  • 1 month later...

[quote name='Nat - Mare']Fiskes, Darling to rzeczywiście tandety - marketówki. Ja używam Dog Chow i jestem bardzo zadowolona :) Natomiast słyszałam że Pro Polan może równać się nawet z Royalem XD[/QUOTE]

Pro Plan jest lepszy od royala. Royal wcale nie jest taką dobrą karmą, tym bardziej że niedawno bardzo spadł na jakości

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

jaki stary temat odkopujesz, teraz wiem trochę więcej i mogę z czystym sumieniem napisać po przeanalizowaniu większości składów karm na naszym rynku oraz przetestowaniu tych najlepszych, że Orijen, ok dobra karma, jedna z lepszych, lecz Royal który jest dość drogi jest na równi z Pro Plan, chodzi mi tu o bytówki, nie o specjalistyczne karmy tej firmy, nie wydawałabym tyle kasy na taką karmę, kiedyś była to dobra karma, teraz jest to droga karma niekoniecznie super jakości. Jeśli chodzi o psiaka bez problemów zdrowotnych to jak najbardziej Orijen czy Taste of the wild można ze spokojnym sumieniem podawać psiakowi, ponieważ są to naprawdę dobre karmy.
Co do puriny Pro Plan, mam takie samo zdanie jak wcześniej, dobra karma, Dog Chow lepsze od pedigree czy chappi, lecz lepiej porównywać do najlepszych karm, niż do tych najgorszych, po co podawać karmę która tylko zapycha, bez wartości odżywczych, od Dog Chow napewno lepszy jest Brit, a porównywalny cenowo z tego co wiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez miałem taki dylemat czy purina dog chow czy brit premium zdecydowałem sie na brita i jestem bardzo zadowolony żadnych problemów a róznica w cenie ok 10 zł na worku 15 kg poza tym brit ma moim zdaniem lepszy skład

[QUOTE][B]Skład:[/B]
Kurczak (42%), ryż, kukurydza, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), chlorowodorek glukozaminy (260 mg/kg), siarczan chondroityny (160 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...