Jump to content
Dogomania

Amy - arystokratka ze schroniska i Wilhelm oraz wiecznie w pamięci Kaziu[*]...:(


Korenia

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sonka95']Gratuluję :loveu: Ja jakbym mogła to codziennie kładłabym się ok. 1-2 i wstawała o 13 :evil_lol:[/QUOTE]
Dziękuję :) Ja chciałabym normalnie, jak człowiek, ale zawsze jakoś wychodzi tak, że prowadzę nocne życie...
[quote name='Doginka']Ja ostatnio kładę się ok. 3-4 rano i wstaję o 10:lol:[/QUOTE]
To i tak niewiele śpisz ;)
[quote name='puchu']GRATULACJE! :multi:[/QUOTE]
Dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']To teraz przydadzą się kciuki dla siostry (też biotechnologia) - obrona 31.01 :)[/QUOTE]
Powodzenia :) a jaki typ BTE? Ja miałam komisję złożoną z profesorów: chemia organiczna, chemia fizyczna, genetyka, biologia molekularna i inżynieria genetyczna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jesoooo, jakie nazwy.... br....
A co z praca po tym kierunku?

pzdr.[/QUOTE]
Mam nadzieję, że coś znajdę ;) Ogólnie po żadnym kierunku pracy od razu nie ma, ale na pewno znajdę szybciej niż po czymkolwiek na uniwersytecie ;) Zobaczymy jak to będzie ;) Najwyżej pojedziemy na zachód :evil_lol: tam praca jest, bo oni uważają, że to zbyt trudne żeby coś takiego studiować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Powodzenia :) a jaki typ BTE? Ja miałam komisję złożoną z profesorów: chemia organiczna, chemia fizyczna, genetyka, biologia molekularna i inżynieria genetyczna ;)[/QUOTE]
Leki i kosmetyki
Siostra współczuje zestawienia komisji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Mam nadzieję, że coś znajdę ;) Ogólnie po żadnym kierunku pracy od razu nie ma, ale na pewno znajdę szybciej niż po czymkolwiek na uniwersytecie ;) Zobaczymy jak to będzie ;) Najwyżej pojedziemy na zachód :evil_lol: tam praca jest, bo oni uważają, że to zbyt trudne żeby coś takiego studiować.[/QUOTE]
...i mają rację:evil_lol::)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Oczywiście Asiu:)!

Dzisiaj już mogę wyjaśnić czemuż mnie mało tu jest ;) A mianowicie sen z powiek spędzało mi pisanie pracy i nauka do egzaminu inżynierskiego ;) Dzisiaj już witam się jako inżynier biotechnolog :)! Z mnóstwem nerwów, masą nieprzespanych nocy i wyglądem jak zombiak - obroniłam się dziś o 8:30 ;) Teraz mogę się wyspać! Huraaa![/QUOTE]
[SIZE=4]No to super, GRATULACJE!!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Oczywiście Asiu:)!

Dzisiaj już mogę wyjaśnić czemuż mnie mało tu jest ;) A mianowicie sen z powiek spędzało mi pisanie pracy i nauka do egzaminu inżynierskiego ;) Dzisiaj już witam się jako inżynier biotechnolog :)! Z mnóstwem nerwów, masą nieprzespanych nocy i wyglądem jak zombiak - obroniłam się dziś o 8:30 ;) Teraz mogę się wyspać! Huraaa![/QUOTE]

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='katik']Co tu taka cisza? ;)[/QUOTE]
A jakoś nie mam co wstawiać ;)
Dzisiaj mogę zapodać świeży filmik ;) Amy nie chce ostatnio wracać do domu. Sople z brzucha wiszą, wszędzie kule śniegowe, ale 'mamo jeszcze' ;)
[video=youtube;gxY1OxD1dCw]http://www.youtube.com/watch?v=gxY1OxD1dCw[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...