Jump to content
Dogomania

Puszczyk ma nowy dom!!!


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']goi się jak na psie i kto wie - może w piątek będziemy mieć dla Was niespodziankę - sprawdzamy domek dla chłopaka :kciuki:[/QUOTE]

łooo a ja własnie miałam postulat złozyc o zmiane tytułu wątku a tutaj takie wieśći ;)

Zaciskam nie puszczam, pluje i pukam :)

Link to comment
Share on other sites

Puszczyk mi dziś zrobiła nieładną niespodziankę, mam bardzo zły dzień :( a on na wieczornym spacerze wytarzał się w ludzkim g... :( jakbym dzisiaj dorwała tego, co nie mógł się załatwić jak człowiek w ubikacji to nei wiem co bym mu zrobiła... musiałam Puszczyka prowizorycznie umyć, powycierałam, potem poszliśmy na długi spacer i mam nadzieję, że się nie przeziębi bo jeszcze tego mi brakuje :(

Link to comment
Share on other sites

to ja dziękuję Supergoga! pieniążki już są

a dla Puszczyka pojawił się drugi chętny domek i chociaż nie lubię tak robić to skłaniam się ku temu drugiemu - to domek z ogródkiem, sunia sznupkowata do towarzystwa i babcia na emeryturze, która stale jest w domu jak Pani jest w pracy - więc wg mnie lepiej Puszczykowi byłoby w takim domku niż w bloku, bo ja się boję, że on może hałasować albo niszczyć zostawiony sam ze sobą - to wulkan energii a z sunią by się wyszalał na ogrodzie i no - lepiej dla niego co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to ja dziękuję Supergoga! pieniążki już są

a dla Puszczyka pojawił się drugi chętny domek i chociaż nie lubię tak robić to skłaniam się ku temu drugiemu - to domek z ogródkiem, sunia sznupkowata do towarzystwa i babcia na emeryturze, która stale jest w domu jak Pani jest w pracy - więc wg mnie lepiej Puszczykowi byłoby w takim domku niż w bloku, bo ja się boję, że on może hałasować albo niszczyć zostawiony sam ze sobą - to wulkan energii a z sunią by się wyszalał na ogrodzie i no - lepiej dla niego co?[/QUOTE]
Ten drugi faktycznie lepszy dla Puszczyka (nie ogólnie lepszy, bo pewnie oba dobre). Ciekawe jak ludzie to odbiorą. W sprawie Mario, to zostałam kłamczuchą, bo on wcale nie ma 8 lat, a ja łżę, bo już go "bierze ktoś z Węgierskiej Górki". Uroki pisania za dużo na publicznym forum ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ten drugi faktycznie lepszy dla Puszczyka (nie ogólnie lepszy, bo pewnie oba dobre). Ciekawe jak ludzie to odbiorą. W sprawie Mario, to zostałam kłamczuchą, bo on wcale nie ma 8 lat, a ja łżę, bo już go "bierze ktoś z Węgierskiej Górki". Uroki pisania za dużo na publicznym forum ;)[/QUOTE]

ups... no niestety, ale dla nas musi być ważniejsze żeby warunki były jak najlepsze dla konkretnego psa, a nie że ludzie "CHCĄ"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']tak własnie robię - posyłam Pani Filipka od Anulki, już rozmawiałam przez telefon z Panią i czeka na zdjecia Filipka- [B]bardzo fajna Pani i rozumie to[/B], że dla każdego psiaka staramy się dobrać optymalny domek[/QUOTE]
No to super! Niektórym niestety to wali po ambicji... a już taka sytuacja, że ja tylko informuję ile pies ma lat, a tu foch i posądzenie o kłamstwo, to wiele mówi. Ale nie ma tego złego, wizyty nie trzeba przynajmniej robić.

To trzymam kciuki za obu chłopaków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...