Jump to content
Dogomania

Main coony do wzięcia!


Zuza35

Recommended Posts

Nawet nie wiem czy to dobre miejsce na takie ogłoszenie, ale inne miejsce mi nie przychodzi do głowy.

Main coony z prawdziwej wystawowej hodowli, wszystkie rodowodowe, kupione z renomowanych hodowli. Są to koty, które z pewnych względów się nie nadają na wystawy i do rozrodu, chociaż stanowiły doskonały materiał jako dzieci. Jest ich trzy - jedna kicia jest zbyt drobna, chociaż przepiękna i strach co by ciąża zrobiła z jej małym ciałkiem, druga, wystawowa, z jakiegoś powodu, mimo, że przebadana kociąt mieć nie może. Kocur jest niezainteresowany kotkami, hmmm, też nie wiadomo dlaczego - jest zdrowy. Może orientacja nie ta.

Żeby uprzedzić:
1. To nie jest moja hodowla i nie moje koty.
2. Jeżeli ktoś chce poznać przyczyny dla których właściciele podjęli trudną i straszną dla nich decyzję o oddaniu dorosłych zwierząt zapraszam na na priv - nie będę tu wywlekać cudzych spraw.

Jeżeli koty nie znajdą domów zostaną w hodowli (jako ozdoby), to nie sytuacja z cyklu bierzcie albo uśpią.
Właściciele nie chcą oddawać ich za pomocą ogłoszeń, bo nie wiadomo kto się trafi. A wiem, że Wy byle komu zwierzaka nie oddacie :) Więc jeżeli znacie kogoś, kto chciałby mieć lwa w domu, zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

Masz rację co do zagęszczenia. Ja mam na dwa razy takiej powierzchni 6 kotów i czuję ich obecność - jestem przekonana, że one nawzajem też czują ścisk :) Do tego dochodzą psy, ale to inna historia. Ale czasami nie ma wyjścia. Coonka polecam (chciałabym, żeby znalazły domy u ludzi, którzy mają tak zdrowe podejście:) ), ale nie namawiam ze szczególną mocą...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A kotki ciachnięte? Mojej mamie marzył się zawsze maine coon, ale w końcu adoptowaliśmy ślicznego "rasowego" dachowca :D Ale w pewnym momencie rozważała adopcję drugiego kota, tym razem z wyglądem swoich marzeń. Ale chyba jej przeszło na razie, bo przyniosłam na tymczas sunię po amputacji łapy i twierdzi, że starczy jej zwierzyńca ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...