Jump to content
Dogomania

Najpierw skatowana, później z adopcji oddana... Czy znajdę swojego człowieka?


Drzagodha

Recommended Posts

Całkiem nieźle. Ostatnio zrobiła sobie rankę na tylnej łapie w czasie spaceru, ale to nic poważnego. Co tydzień biega sobie luzem po polu z dwoma kolegami, wraca bardzo "uhahana". :D Ale domki się póki co nie odzywają. Miałam niedawno kilka maili, ale ludzie przestali się odzywać... A ona taka kochana.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jest trochę zdjęć ze spaceru:
[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3672206698279.150473.1668265649&type=3[/url]
i tu z kolegą:
[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3677837239039.150551.1668265649&type=3[/url]
Jeśli ktoś nie widzi zdjęć to mogę kilka wrzucić. :)

Jak z zainteresowaniem to ja się nie za bardzo orientuję. Podejrzewam, że niezbyt duże. Aczkolwiek z tego co wiem to jedna z naszych stowarzyszeniowych koleżanek ma na nią chrapkę. Nie wiem co z tego wyjdzie. Coś więcej mogłaby chyba napisać Jagoda. ;)

Link to comment
Share on other sites

W skrócie - Wetka została zabrana przeze mnie i potencjalnych właścicieli na spacer, skąd są pierwsze zdjęcia w kąpieli ;) Po chwili zaakceptowała Ivana, z Anią nie było większych problemów od początku. Teraz już wychodzi tylko z nimi i czasem jeszcze jakimś psem, np. Leem, czyli album numer dwa ;) Za niedługo będziemy robić zapoznanie Wetki z psem Ani i Ivana, a potem jak wykończą za jakiś czas dom zamieszka w nim wraz z nimi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...