Jump to content
Dogomania

Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przepraszam, że tak późno to piszę, ale wcześniej nie miałam czasu wchodzić na dogo :c Otóż tydzień temu, w zasadzie 2 tygodnie temu, gdy wychodziłam z Obisiem na spacer, to zachowywał się dosyć dziwnie- chodził spokojnie, osowiale (smycz jak nigdy nie była naciągnięta :O), nie rzucał się do innych psów... Niewiem co się z nim dzieje. Zapisałam to w zeszycie na takie różne niepokojące objawy psów, powiedziałam to p. jakubowskiej, myślałam, że już wszystko będzie ok, ale niestety Obiś w ostatnią niedzielę również tak się zachowywał. Mam nadzieję, że to przez ten upał, ale boję się, że może zachorować na kleszczówkę :c Powiedziałąm to p. Mirce, powinna tam go obserwować. W niedzielę napiszę co z nim :c

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ola_jetz']Przepraszam, że tak późno to piszę, ale wcześniej nie miałam czasu wchodzić na dogo :c Otóż tydzień temu, w zasadzie 2 tygodnie temu, gdy wychodziłam z Obisiem na spacer, to zachowywał się dosyć dziwnie- chodził spokojnie, osowiale (smycz jak nigdy nie była naciągnięta :O), nie rzucał się do innych psów... Niewiem co się z nim dzieje. Zapisałam to w zeszycie na takie różne niepokojące objawy psów, powiedziałam to p. jakubowskiej, myślałam, że już wszystko będzie ok, ale niestety Obiś w ostatnią niedzielę również tak się zachowywał. Mam nadzieję, że to przez ten upał, ale boję się, że może zachorować na kleszczówkę :c Powiedziałąm to p. Mirce, powinna tam go obserwować. W niedzielę napiszę co z nim :c[/QUOTE]

ojej ... czekamy na informacje - dobre!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...