Jump to content
Dogomania

Pomocy moj Borysek nie chce jesc


woolie

Recommended Posts

Witam mam rocznego sznaucera miniature i mam problem od jakiegos tygodnia moj piesek nie chce jesc :( Tzn zje miesa troche karmy tez nie chce nie widze jakis dziwnych zachowan tzn przedwczoraj zauwazylem ze jezdzi tak po ziemi dupka dziwnie jak by go cos swedzialo i poszedlem do weta kupilem tabletki na odrobaczenie wczoraj to zrobilem ale moj Borysio nadal nie chce jesc juz rozne kombinacje robie mieso z sosami samo mieso karma nic ni echce ale jak jadlem kurczaka z rozna dzis to myslalem ze mi go opierdzieli calego powiedzcie koledzy i kolezanki co robic .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='woolie'] ale jak jadlem kurczaka z rozna dzis to myslalem ze mi go opierdzieli calego powiedzcie koledzy i kolezanki co robic .[/QUOTE]
Proponuję nie dokarmiać psa poza posiłkami, które dostaje dostaje w misce i nie kombinować z żarciem.
Wpisz do wyszukiwarki "niejadek" a wyskoczy Ci wiele topików na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

a wiec moj Borysek jest strasznie rozpieszczony przez moja mame i babcie jak on nie chce jesc to one chodza za nim i chca go karmic ja robie awantury w domu o to ale nic nie daje tzn wedlin nabialu nic tylko kurczaka pod kazda postacia chce. Kupowalem mu do tej pory miesa rozne wszystko jadl teraz zaczal swirowac jakos i nie chce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...