Jump to content
Dogomania

2-miesięczny spanielek na trzech łapkach szuka DT lub DS ! MA DOM


emilka1415

Recommended Posts

Dziś weszłam na stronę schroniska i znalazłam ogłoszenie, że rudy 2-miesięczny spanielek został znaleziony na ul.Chmielnej, błąkał się sam po okolicy. Aż trudno się dziwić, ale może ktoś wyrzucił tak ślicznego, radosnego pieska z powodu trzech łapek? Nie wiemy, jak stracił swoją przednią łapkę, może została odgryziona :placz::placz: ? Piesek (samiec) wabi się Gizmo. Stracił łapkę stosunkowo niedawno, jeszcze nie przyzwyczaił się do jej straty, dlatego jest piszukiwany DT do znalezienia nowego domu, by nie siedział w schronie, lub poprostu DS, gdzie będzie kochany :loveu: Zdjęcia :

[IMG]http://i38.tinypic.com/11l7fww.jpg[/IMG]

[IMG]http://i35.tinypic.com/2up4u2f.jpg[/IMG]

Pomóżmy spanielkowi znaleźć kochany dom :)

Link to comment
Share on other sites

A mi się wydaje, że piesek urodził się bez łapki. "Lewy" towar, który się nie sprzeda wylądował zatem w schronisku. Przecież byznesmen, który go rozmnożył będzie miał same straty jak zostawi. To żyje i trzeba zaszczepić. Marna inwestycja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']A mi się wydaje, że piesek urodził się bez łapki. "Lewy" towar, który się nie sprzeda wylądował zatem w schronisku. Przecież byznesmen, który go rozmnożył będzie miał same straty jak zostawi. To żyje i trzeba zaszczepić. Marna inwestycja...[/QUOTE]
Też podzielam Twoje zdanie,wydaje mi sie,że psiak urodził sie juz bez łapki.To mała psinka,a taka rana po łapce goi sie długo,a to nie wygląda na świeżą sprawę.No i tez myślę,że ktoś się pozbył "wadliwego towaru":roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilka1415']piesek przebywa w Zielonogórskim schronisku (woj. lubuskie!) mam dobrą wiadomość. mogę go wyciągnąć do jednej Pani na DT, ale płatny, bo 10zł/doba ! potrzebne deklaracje, by uratować malca..a ja nie mam konta bankowego![/QUOTE]

To jest dobra wiadomość? 10 zł za dobę za głaskanie i kochanie ? Ae fakturę Pani oczywiście wystawi?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/187073-malenka-2-3-miesieczna-Amelka-BEZ-%C5%81APKI-PSIE-DZIECKO-w-schronie!!!-pilnie-DT[/url]

To jest wątek Amelki (szczeniaka z 3ma łapkami) która dzięki dobremu PRowi, zaśmieceniu dogomanii, dzięki wspaniałym osobom, które BEZPŁATNIE, z dobroci serca sprawowały nad nim opiekę i znalazły DS! Amelce się udało, jemu też się uda! A 10 zł za szczeniaka, to lekka przesada (jakie psy Pani miała na DT, możesz pokazać linki?)

Żeby wyciągnąć psiaka ze schronu, musimy:

a) znaleźć dla niego jakieś imię
b) zaśmiecić dogomanię i ściągnąć na wątek wspaniałe osoby z całej dogomanii!

Link to comment
Share on other sites

Sankja - to nie ja jestem DT, tylko jakaś Pani się do schronu zgłosiła. Ale ona pieska nie weźmie, bo dzisiaj po południu mają przyjechać dobrzy ludzie i zabrać go do siebie na zawsze. Ja mam tylko psa zaadoptowanego wirtualnie w schronisku Zielonogórskim i w miarę na bieżąco jestem jeżeli chodzi o adopcję psów. A ta Pani co miała go wziąć na DT nie ma dogomanii i przyszli właściciele też jej nie mają.
Proszę moderatora o zamknięcie wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilka1415']piesek przebywa w Zielonogórskim schronisku (woj. lubuskie!) mam dobrą wiadomość. mogę go wyciągnąć do jednej Pani na DT, ale płatny, bo 10zł/doba ! potrzebne deklaracje, by uratować malca..a ja nie mam konta bankowego![/QUOTE]

A więc pozwolę sobie jeszcze raz przytoczyć Twoją wypowiedź i nieco ją sprostować.

Spanielek od jakiegoś czasu przebywa w [B]BEZPŁATNYM DOMU TYMCZASOWYM[/B] i wciąż [B]SZUKA DOMU[/B].

Towje informacje emilka zawierają pełno nieścisłości, więc albo w sensowny sposób wyjaśnisz o co CI chodziło, albo z miłą chęcią wpiszę CIę na Czarne Kwiatki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']A więc pozwolę sobie jeszcze raz przytoczyć Twoją wypowiedź i nieco ją sprostować.

Spanielek od jakiegoś czasu przebywa w [B]BEZPŁATNYM DOMU TYMCZASOWYM[/B] i wciąż [B]SZUKA DOMU[/B].

Towje informacje emilka zawierają pełno nieścisłości, więc albo w sensowny sposób wyjaśnisz o co CI chodziło, albo z miłą chęcią wpiszę CIę na Czarne Kwiatki.[/QUOTE]

Spokojnie, gdzie jest napisane, że pies "przebywa w [B]BEZPŁATNYM DOMU TYMCZASOWYM[/B]" to po pierwsze. Po drugie przypuszczam, że emilka przeczytała informację ze strony schroniska, tutaj wklejam jej tekst:

"Gizmo trafił do nas z ul. Chmielnej- błąkał się tam bez opieki. Nie sposób zrozumieć, jak można wyrzucić zwierzaka, ale szczególnie trudno pojąć, jak można wyrzucić szczeniaka, który ma tylko trzy łapki... Gizmo jak każdy szczeniak jest wesołym, małym łobuziakiem, bardzo kontaktowym i towarzyskim. Uwielbia ludzi, pieszczoty i zabawy. Dopiero uczy się radzić z chodzeniem na trzech łapkach, ponieważ wygląda na to, że stracił ją stosunkowo niedawno- być może łapka została... odgryziona. Na szczęście charakter Gizma pomaga mu w radzeniu sobie z niepełnosprawnością- jest radosny, wesolutki i zawsze skory do figli. Wierzymy, że znajdzie dla siebie swój prawdziwy dom. Na razie w ciągu dnia jest w schronisku, a popołudniu jeden z pracowników zabiera go do domu. Szukamy dla niego domu zastępczego, żeby w ogóle nie musiał przebywać w schronisku w oczekiwaniu na nowy dom."

i próbowała zaradzić żeby nie przebywał w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

wykrywka - dziękuję, że wszystko wyjaśniłaś.
Sankja - piesek jest w schronisku, dzisiaj mają po niego przyjechać nowi właściciele (nie dom tymczasowy, tylko dom stały)
w skrócie (bo ty Sankja znowu pewnie nie zrozumiesz...)

"SPANIELEK JEST W SCHRONISKU I DZISIAJ JEDZIE DO MOWEGO DOMU."
już ściślej nie umiem...:/

Link to comment
Share on other sites

Spanielka NIE MA W SCHRONISKU bo jest w DT i szuka nowego domu. - nie wiem skąd masz takie informacje ale moje są prosto ze schronu. Może o innych schroniskach mówimy, ale nie wiem czy w jakimkolwiek innym jest akurat 2 mies spaniel bez łapki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']Spanielka NIE MA W SCHRONISKU bo jest w DT i szuka nowego domu. - nie wiem skąd masz takie informacje ale moje są prosto ze schronu. Może o innych schroniskach mówimy, ale nie wiem czy w jakimkolwiek innym jest akurat 2 mies spaniel bez łapki :roll:[/QUOTE]

Qrde, dziewczyny uściślijcie co z psem, bo jak rany nijak nie idzie nadążyc.
Ja po Amelkę miałam stado telefonów-lepszych, gorszych, ale odzew z ogłoszeń był POWALAJĄCY. Mam nadzieję, że tym bardziej spanielowi nie będzie trudno znaleźc dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Qrde, dziewczyny uściślijcie co z psem, bo jak rany nijak nie idzie nadążyc.
Ja po Amelkę miałam stado telefonów-lepszych, gorszych, ale odzew z ogłoszeń był POWALAJĄCY. Mam nadzieję, że tym bardziej spanielowi nie będzie trudno znaleźc dom.[/QUOTE]

spaniel jest w schronisku i czeka na nowych właścicieli, jutro mają dać znać, czy spaniel został zaadoptowany (DS)
już lepiej nie wyjaśnię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']Spanielka NIE MA W SCHRONISKU bo jest w DT i szuka nowego domu. - nie wiem skąd masz takie informacje ale moje są prosto ze schronu. Może o innych schroniskach mówimy, ale nie wiem czy w jakimkolwiek innym jest akurat 2 mies spaniel bez łapki :roll:[/QUOTE]

jak sama wiesz lepiej, to czemu nie informujesz na bieżąco? Ja dzwoniłam do schroniska o 12:00 . Powiedzieli tak (cytat) "Szczeniak jest w schronisku, dzisiaj po południu przyjeżdżają po niego nowi właściciele"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilka1415']jak sama wiesz lepiej, to czemu nie informujesz na bieżąco? Ja dzwoniłam do schroniska o 12:00 . Powiedzieli tak (cytat) "Szczeniak jest w schronisku, dzisiaj po południu przyjeżdżają po niego nowi właściciele"[/QUOTE]

No patrz, a ja dzwoniłam chwilę później i powiedzieli, że od kilku dni jest w DT i szuka domu.
Reno, właśnie o Amelce pomyślałam wchodząc tu na wątek. O domach, któe pozostały w spadku po Amelce.

Dwie różne osoby, dwie różne wersje. Komu wierzyć?

Link to comment
Share on other sites

Jakie cudne maleństwo! :loveu:
Szkoda, że biedulek bez łapki... :-(

Może podczas porodu albo zaraz po nim sunia odgryzła łapkę, bo to raczej nie jest świeża sprawa. :shake:

Jak będzie wiadomo czy psiaczek jest już w nowym domku, to proszę o info i zmianę tytułu wątku.

Trzymam kciuki za wspaniały domek dla tego maluszka! :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...