Jump to content
Dogomania

Pies na plaży nad polskim morzem


Cyraneczka

Recommended Posts

Jeśli temat już był, to proszę o przekierowanie i przepraszam. Przeszukałam forum i nie znalazłam.
Wybieram się nad morze w okolice Trójmiasta, celem porobienia zdjęć psom. Mam już umówionych kilka psiaków na sesje, ale chciałabym je zrobić nad morzem na plaży. Czy jest taka możliwość w okolicy Trójmiasta? Czy gdzieś są dzikie plaże? Zdaję sobie sprawę, ze jest pełnia sezonu turystycznego, dlatego też nie mam zamiaru w południe paradować z aparatem po zatłoczonych plażach. Chętnie wybrałabym się gdzieś za miasto, ale nie bardzo wiem gdzie, no i czy nie wlepią nam mandatu?
Może ktoś z tamtych okolic może mi udzielić kilka wskazówek co do bezpiecznego i spokojnego miejsca nad morzem??

Link to comment
Share on other sites

Jeśli piesek jest grzeczny, nie lata po całej plaży to nic się nie dzieje. A jak lata i jest duży to musi być w kagańcu i na smyczy. Jak byłam w Grzybowie na wakacjach to miałam swojego maltanka przywiązanego u nogi, żeby nigdzie nie poszła :) A tak to spoko :) Tylko musisz się liczyć z tym, że będziesz mogła siadać w kawiarniach, etc. na dworze bo mogą nie wpuścić. Ale tak to spoko :) Cały czas ktoś zaczepia i ale fajny piesek :) Wiem, że Grzybowo, koło Kołobrzegu (ok. 1h plażą) nie ma jakiś problemów. No a tak to na pewno jakieś dzikie plaże (na pewno Łukęcin - bardzo mała mieścinka z super czystą plażą). Tak więc życzę ci miłej podróży z twoim pupilkiem:)
Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja dużo podróżuje ze swoim psem, ale faktycznie nie wszędzie da się wejść ze swoim pupilem. Dodatkowo trzeba pamiętać, że psy nie przepadają za silnym słońcem, dlatego trzeba koniecznie pamiętać o misce z wodą. Należy tez pamiętać, że co jakiś czas należy iść z psem w cień, żeby mógł chwilę odpocząć od słońca.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='sabina05']Ja dużo podróżuje ze swoim psem, ale faktycznie nie wszędzie da się wejść ze swoim pupilem. Dodatkowo trzeba pamiętać, że psy nie przepadają za silnym słońcem, dlatego trzeba koniecznie pamiętać o misce z wodą. Należy tez pamiętać, że co jakiś czas należy iść z psem w cień, żeby mógł chwilę odpocząć od słońca.[/QUOTE]

Dokladnie. Jesli wybieramy sie z psem w podroz w upal to wypadaloby miec przy sobie jakas miske i wode aby moc dac psu wody.

Link to comment
Share on other sites

W Krynicy spędziliśmy tydzień wakacji.
Z tego,co się zorientowałam wszędzie jest zakaz wprowadzania psów- ale psów na plaży sporo.
Dojścia na plażę to utwardzone ścieżki- przy nich są zakazy.
Ale bez problemu można wejść także wydmami, ciągnącymi sie wzdłuż plaży- tam tabliczek niet :)
I stażników na plaży nie spotkałam ani razu..
Trafiliśmy na straszne upały, dlatego psisko "plażowało" tylko rankiem i wieczorami.
Stanowił atrakcję dla turystów- ciągle miał pstrykane foty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...