Jump to content
Dogomania

Obedience w Gdańsku ;-)


Viz

Recommended Posts

Tylko wiecie, najlepiej to by było, jakbyśmy się spotykali w każdą sobotę, a nie raz na dwa miesiące, bo to sensu nie ma.
Ja chętna, ale nie teraz, bo nie mam po co się tam pchać z moim burkiem, ktory na dzień dziejszy ma mnie gdzieś.
No ale pracujemy nad tym. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hej,
i co,udało wam się spotkać?Nie miałam czasu tu zajrzeć.
Jeżeli ktoś ma ochotę na sensowny trening i ma psa,który już coś umie i przede wszystkim jest skupiony na przewodniku a nie na innych psach,to bardzo prosiłabym,żeby skrobnął do mnie na maila [email][email protected][/email] ,żeby się umówić.
Sonika masz info na gg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Axusia, to tylo plus. :evil_lol: Moja ma niecałe 10 miesięcy i tak naprawdę niewiele jeszcze umie, a ćwiczenia w grupie jak najbardziej są wskazane. Dlatego piszcie, jeśli nadal chcecie się spotkać i można wybrać miejsce - no chyba, że macie jakieś do tego się nadające. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, gdzie to jest a jak zresztą? Myślałam jeszcze o parku na Zaspie, ale tam pełno przypadkowych burków można spotkać z naprawdę różnymi właścicielami, a poza tym bywa SM. :shake:

Mi tam by Chełm odpowiadał, dojazd jest bardzo prosty. ;)
Tam jest skoszona trawka? I jest jeszcze ten fajny stawik? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie niestety teraz na polach stoi supermarket tam gdzie byl staw, więc dlatego mówie o wąwozie który jest tez blisko tamtego miesjaca za kościołem (ten przy pętli tramwajowej) przez ryneczek prosto przez pole i jest wąwóz wieeelki ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeziorko jest na byłym poligonie, ale tam różni ludzie przychodzą, ostatnio miałam bardzo niemiłą wymianę zdań z "niedzielnymi" wędkarzami.
Ja jestem na wspólny trening cały czas chętna, ale do mojej suki pies musi być jednak posłuszny, bo jak podbiegnie jak ona ćwiczy to zobaczy zęby,taki dodatkowy bodziec, żeby bardziej na sobie skupić psa:lol:. Ona nie podejdzie.
A dziewczyny z psią młodzieżą polecam wybrać się na poligon w środku tygodnia i jakoś wcześniej, to ludzi nie uświadczycie.

Link to comment
Share on other sites

No ja bardzo chetnie na trening pojde, ale ludzie błagam cos co da sie znalesc tzn trafic, ja prosta dziewczyna z Gdyni, gdzie wy mnie chcecie wysłac :roll::-o:eviltong:
A moze gdzies w Oliwie ?
Nie wiem naprawde gdzie jest woda i pole .. no w sumie mozna by pojechac na chwaszczyno tam pełno łąk i woda jest :cool3:
I nawet trafic umiem :lol:
Aha, ja jedynie autobusem podrozuje, wiec jesli cos ustalicie to prosze tez powiedziec jak dojechac busem, please :razz:

Edit: moja Mała jak jest w 'tunelu' pracy to olewa psiaki, jednak jak jest chwila przerwy moze zaczepiac, no chyba, ze bedzie miała kompletnie podczas treningu wylane na pania, co rzadko ma miejsce. Smakołyki i piłeczki jak narazie wygrywaja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...