Jump to content
Dogomania

Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)


OlaLola

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja juz nie wypytuje o kazdy domek, tylko przekierowuję do OlaLola. Juz niech ona pod swoim katem wypytuje.
A z płakaniem jak zostaje sam, to przecież kwestia nauczenia. Każdy "mój" szczeniak plakal jak zostawa l sam, ale przecie z w życiu są takie sytuacje, ze bedzie musial zostać sam, musi wiec byc tego nauczony

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że on powinien hmmm "to umieć" ale ja szłam do łazienki, a on tak płakał, że go oduczyłam wchodzić pod wannę i jak wchodziłam to on siedział obok i się nie ruszał.... On nawet płakał jak np mama wychodziła, a ja w nim byłam...
Zaraz biore się za ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

Śliczny, to fakt, choć wyrośnie na takiego typowego kundelka... jest dośc niskopienny, czyli ma krótkie łapki. Ma charakterek skomplikowany: ciut dominujący, zadziorny, z drugiej strony potrafi lekko panikować, jest za to bardzo bystry i wpatrzony w człowieka. W chwili obecnej czuje się jak u siebie, rozbrykał się, uczy się bawić zabawkami.
Wczoraj został odrobaczony i odpchlony.

Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj maila i telefon w sprawie Kajtka.
O Pani z maila nic nie wiem, dzwoniła z ogłoszenia ;) zapytała tylko czy ogłoszenie aktualne, odpisałam, że tak, napisałam co jest warunkiem adopcji i podałam kontakt do halbiny. Pani, która dzwoniła jest z Nowego Sącza, starsza osoba, mały miałby mieszkać w bloku. Zgodziła się na wszystkie warunki. Wysłałam zdjęcia, zobaczymy czy się odezwie. Jak tak przekierują ją na halbinę :)
Dziś wieczorem będę robić kolejną porcję ogłoszeń. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']ja tylko przypomnę, że to chłopak... :oops: dobrze by było, żeby trafił do domku, w którym ktoś jest cały czas, strasznie płacze zostawiany sam... choć nie za dlugo, ale jednak...[/QUOTE]

Poniewaz nie bardzo umie poruszać sie po Dogo, napisałam pw do halbiny na miau, jesli ktoś mógłby szepnąc jej, ze czeka tam na Nia pw, bedę wdzięczna :) Oczywiscie chodzi o Kajtka :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iweta']Poniewaz nie bardzo umie poruszać sie po Dogo, napisałam pw do halbiny na miau, jesli ktoś mógłby szepnąc jej, ze czeka tam na Nia pw, bedę wdzięczna :) Oczywiscie chodzi o Kajtka :):)[/QUOTE]

Szepnięte na PW na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Do mnie dziś zgłosiła się jakaś młoda dziewczyna, umówiłysmy się na rozmowę na jutro... ale wstępnie - zachwycona nią nie jestem, jakaś taka powolnie myśląca...[/QUOTE] dziś dostałam sms od tej panienki: "Jednak dziękuję bo mój chlopak chciał by yorka niż kundla bo york się nie leni a zwykły kundel tak"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...