Jump to content
Dogomania

XIV Krajowa Miedziowa Wystawa Psów Rasowych - 08.08.2010 r.


Mona

Recommended Posts

Obsada sędziowska :

[B]Grupa /[/B] [B]Group I[/B]
Owczarki Niemieckie
[COLOR=#003300][B]Iwona Magdziarska (PL)[/B]
[/COLOR]owczarki szkockie collie
[B][COLOR=#003300]Jimmy Tait (GB)[/COLOR][/B]
owczarki staroangielskie Bobtail, owczarki szetlandzkie, PON, Welsh Corgi Cardigan
[B][COLOR=#003300]Dorota Paź (PL)[/COLOR][/B]
pozostałe rasy
[B][COLOR=#003300]Anna Kochan (PL)[/COLOR][/B]
[B]
Grupa /[/B] [B]Group II[/B]
dogi argentyńskie, kanaryjskie, mastify: tybetański, pirenejski, hiszpański
[COLOR=#003300][B]Sergio Gual (E)[/B][/COLOR]
sznaucery, pinczery, czarne teriery
[B][COLOR=#003300]Ryszard Broll (PL)[/COLOR][/B]
szwajcarskie psy pasterskie i górskie
[B][COLOR=#003300]Andrzej Kot (PL)
[/COLOR][/B]owczarki kaukaskie, bernardyny
[B][COLOR=#003300]Anna Kochan (PL)[/COLOR][/B]
molosy
[B][COLOR=#003300]Marek Lewandowski (PL)[/COLOR][/B]
[B]
Grupa /[/B] [B]Group III[/B]
bulterier miniaturowy, Staffordshire Bull Terrier, Yorkshire terrier
[COLOR=#003300][B]Dorota Witkowska (PL)[/B][/COLOR]
pozostałe rasy
[B][COLOR=#003300]Piotr Król (PL)[/COLOR][/B]
[B]
Grupa /[/B] [B]Group IV[/B]
[B][COLOR=#003300]Leszek Siejkowski (PL)[/COLOR][/B]
[B]
Grupa / Group V
[COLOR=#003300]Katarzyna Czarkowska (PL)[/COLOR][/B]
[B]
Grupa / Group VI[/B]
Beagle, Basset Hound, Bloodhound, Rhodesian Ridgeback
[B][COLOR=#003300]Agnieszka Paciorek (PL)[/COLOR][/B]
pozostałe rasy
[B][COLOR=#003300]Miroslav Vaclavik (CZ)[/COLOR][/B]
[B]
Grupa / Group VII[/B]
[COLOR=#003300][B]Janusz Sajnóg (PL)[/B][/COLOR]
[B]
Grupa / Group VIII[/B]
Labrador Retriever, Golden Retriever
[B][COLOR=#003300]Krystyna Sajnóg (PL)[/COLOR][/B]
Cocker spaniel angielski i amerykański
[B][COLOR=#003300]Dorota Witkowska (PL)
[/COLOR][/B]pozostałe rasy
[B][COLOR=#003300]Miroslav Vaclavik (CZ)[/COLOR][/B]
[B]
Grupa / Group IX
[/B]Boston Terrier, Chihuahua, Chiński Grzywacz, Lhasa Apso, Maltańczyk
[B][COLOR=#003300]Dorota Ząbek (PL)[/COLOR][/B]
pozostałe rasy
[B][COLOR=#003300]Rafał First (PL)[/COLOR][/B]
[B]
Grupa[/B] [B]/ Group X[/B]
charcik włoski, whippet
[COLOR=#003300][B]Dorota Witkowska (PL)
[/B][COLOR=#000000]pozostałe rasy[/COLOR]
[B]Leszek Siejkowski (PL)[/B][/COLOR]

Wybór Najlepszego Młodego Prezentera – [B][COLOR=#003300]Dorota Witkowska (PL)[/COLOR][/B]
Wybór Najpiękniejszego Baby Wystawy – [B][COLOR=#003300]Krystyna Sajnóg (PL)[/COLOR][/B]
Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia Wystawy – [B][COLOR=#003300]Janusz Sajnóg (PL)[/COLOR][/B]
Wybór Najpiękniejszego Juniora Wystawy – [COLOR=#003300][B]Miroslav Vaclavik (CZ)[/B][/COLOR]
Wybór Najpiękniejszego Weterana Wystawy – [COLOR=#003300][B]Marek Lewandowski (PL)[/B][/COLOR]
Wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego Wystawy – [COLOR=#003300][B]Leszek Siejkowski (PL)[/B][/COLOR]
Wybór Najpiękniejszego Psa Ras Polskich – [COLOR=#003300][B]Andrzej Kot (PL)[/B][/COLOR]
Wybór Najpiękniejszego Psa Oddziału ZKwP Legnica – [B]Andrzej Kot[/B][COLOR=#003300][B](PL)[/B][/COLOR]

Wybór Zwycięzcy Grupy I - [COLOR=#003300][B]Anna Kochan (PL)[/B][/COLOR]
Wybór Zwycięzcy Grupy II - [COLOR=#003300][B]Sergio Gual (E)[/B][/COLOR]
Wybór Zwycięzcy Grupy III - [COLOR=#003300][B]Dorota Witkowska (PL)[/B][/COLOR]
Wybór Zwycięzcy Grupy IV – [COLOR=#003300][B]Leszek Siejkowski (PL)[/B][/COLOR]
Wybór Zwycięzcy Grupy V – [COLOR=#003300][B]Katarzyna Czarkowska (PL)[/B][/COLOR]
Wybór Zwycięzcy Grupy VI - [COLOR=#003300][B]Miroslav Vaclavik (CZ)[/B][/COLOR]
Wybór Zwycięzcy Grupy VII - [COLOR=#003300][B]Janusz Sajnóg (PL)[/B][/COLOR]
Wybór Zwycięzcy Grupy VIII – [COLOR=#003300][B]Krystyna Sajnóg (PL)[/B][/COLOR]
Wybór Zwycięzcy Grupy IX – [COLOR=#003300][B]Dorota Ząbek (PL)[/B][/COLOR]
Wybór Zwycięzcy Grupy X - [B][COLOR=#003300]Leszek Siejkowski (PL)[/COLOR][/B]

Wybór BIS – [COLOR=#003300][B]Piotr Król (PL)[/B][/COLOR]
[URL]http://zkwp.lpk.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=113:obsada-sdziowska&catid=45:legnica-2010&Itemid=100[/URL]

Kto się wybiera ?:p
I czy może ktoś się orientuje kiedy zostanie podany spis wystawców i plan sędziowania ?(ZK Legnica nie odpowiada na meile :angryy:)

Link to comment
Share on other sites

Mam pierwsze informacje o wynikach.
I tak basenji zostały ocenione następująco:)

Moje dziecko - [COLOR=Red][B]OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI, kl.sz - w.p.1, Naj. Puppy, BIS PUPPY2!!!!!!
[/B][/COLOR]
Mój wnuczek i prawnuczek jednocześnie - [COLOR=Purple][B]BBWADDENE African Elite FCI - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, Naj. Junior, Zwyc. Rasy!!!

[/B][COLOR=Black]Pzdr.[/COLOR][/COLOR]
Jeszcze czekamy na wyniki w grupach:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Mam pierwsze informacje o wynikach.
I tak basenji zostały ocenione następująco:)

Moje dziecko - [COLOR=Red][B]OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI, kl.sz - w.p.1, Naj. Puppy, BIS PUPPY2!!!!!!
[/B][/COLOR]
Mój wnuczek i prawnuczek jednocześnie - [COLOR=Purple][B]BBWADDENE African Elite FCI - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, Naj. Junior, Zwyc. Rasy!!!

[/B][COLOR=Black]Pzdr.[/COLOR][/COLOR]
Jeszcze czekamy na wyniki w grupach:)

Pzdr.[/QUOTE]

[B]Asiaczku[/B] gratulacje ...my jak dotarliśmy to najmłodszej twojej pociechy już nie złapałam ...ale widziałam BBWADDENE African Elite FCI i rozmawiałam z jego pańcią.....ślicznota naprawdę
:klacz::klacz: /znaczy piesio ;)/

Legnica generalnie w błocie "po kolana"....sędziowie w kaloszach...psy upiepszone po pachy...wystawiajacy wcale nie mniej :-o....teren ciasny....a "dzieki" namiotom juz w ogóle nie było jak sie poruszać......Legnica powinna zdecydowanie pomyśleć nad zmianą miejsca wystaw letnich.......:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp'][B]Asiaczku[/B] gratulacje ...my jak dotarliśmy to najmłodszej twojej pociechy już nie złapałam ...ale widziałam BBWADDENE African Elite FCI i rozmawiałam z jego pańcią.....ślicznota naprawdę
:klacz::klacz: /znaczy piesio ;)/
Legnica generalnie w błocie "po kolana"....sędziowie w kaloszach...psy upiepszone po pachy...wystawiajacy wcale nie mniej :-o....teren ciasny....a "dzieki" namiotom juz w ogóle nie było jak sie poruszać......Legnica powinna zdecydowanie pomyśleć nad zmianą miejsca wystaw letnich.......:shake:[/QUOTE]
Słyszałam, ze warunki były fatalne.... Rano deszcz, trawa podmoknięta, strach biegać.
Ja właśnie na takiej trawie w maju powaznie uszkodziłam łąkotkę. do tej pory nie biegam z psami na ringu, prosze o to Handlerów.

[quote name='Buszki']Z basenji była jeszcze sunia STELLANOWA POLAND Ulena(kl.pośrednia)-oc.doskonała,Zwycięzca,CWC.
Gratulacje dla wszystkich.[/QUOTE]
Tak, tak, nie wymieniłam tej suni, bo wymieniałam tylko "moje" dzieci i wnuczki. Ale Buszki, masz rację, powinnam:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

pogoda dopisała :multi:

moje grzywki wykonały plan minimum + bonusik :grins:

Mł.Ch.Pl, Mł.Zw.Kl BRUNO BANANI Gattaca - dosk I/2, CWC /rozp. Ch.Pl/ + vice Najpiękniejszy Pies Oddziału :loveu:

z ringu
[img]http://img825.imageshack.us/img825/3960/image3el.jpg[/img]

i z pucharkiem za II miejsce w konkurencji psa oddziału
[img]http://img829.imageshack.us/img829/2833/dsc4975m.jpg[/img]

Szczenki:
COOKIE MONSTER Gattaca ( 6 mies i 1 tydzien) - WO I/2
DORIS DAY Gattaca (6 miesiecy i 3 dni) - WO I, BOB Puppy - była porównywana z Cookim :eviltong: - na finalach nas nie zauwazyli ale Bziu bawiła się wyśmienicie :diabloti:

[img]http://lh6.ggpht.com/_M5ZIfS61qCw/TF71CkSpjII/AAAAAAAAWdg/HQZ5phITtqQ/s512/DSC_4966.jpg[/img]

Jest mi bardzoooo miło, ponieważ od kiedy mam grzywki - czyli od 6 lat - moje psy stają na pudle w konkurencji na najlepszego psa oddziału :multi: a z reguły są to bardzo duze stawki
w 2006 roku III Najpiękniejszym Psem ZKwP o/Legnica została nasza Fraszka z Gangu Łysych,
w 2007 roku II Najpiękniejszym Psem ZKwP o/Legnica został nasz Veni Otello Sub-O-Divo,
w 2008 roku III Najpiękniejszym Psem ZKwP o/Legnica została nasza Aprilia Pearl Gattaca,
w 2009 roku II Najpiękniejszym Psem ZKwP o/Legnica została nasza Aprilia Pearl Gattaca,
no i w 2010 II Najpiękniejszym Psem ZKwP o/Legnica został Bruno Banani Gattaca :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dancingqueen'][LEFT]Ja byłam na MP z seterem irlandzkim [URL="http://legawce.com/photogallery2.php?photo_id=18800"]Neiven AMOR'S ARROW[/URL] . Brandon biegał świetnie mamy Zw. gr. młodszej :)
Dziękuję Pani Dario za pożyczenie psiaka ;)
[/LEFT][/QUOTE]
Nie ma za co, dzięki temu oba moje rude się na ringu głównym pokazały ;)

A Karmelo wygrał w swojej grupie bis junior, potem w finałowym porównaniu niestety polegliśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia z sobotniej I Wystawy Krajowej Psów Pasterskich w Legnickim Polu
[url]http://www.zpr-husky.com/fotografika/index.php?option=com_content&view=article&id=30:legnica-krajowa-wystawa-psow-i-grupy-psow-z-majorki-psow-myliwskich-07082010&catid=3:wystawy-psow&Itemid=4[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...