Jump to content
Dogomania

Karma k-9


BORA

Recommended Posts

Czy ktoś karmił tą karmą? Na razie karmię Acana Puppy Junior, ale Tora ostatnio coraz mniej chętnie chce ją jeść. Zastanawiam się nad zmianą i tak patrzę na różne karmy ;)
Na składach nie znam się za bardzo, ale wydaje mi się, że nie jest najgorszy

mielone mięso kurcząt (mączka), mielona żółta kukurydza, tłuszcz z kurcząt (stabilizowany z wit. E), kukurydziana mączka glutenowa, mielona pszenica, ośrodki pszeniczne,świeże mięso z kurcząt z dodatkiem podrobów (wątroba, nerki), suszone odtłuszczone mleko (skwaszone), ekstrakt z mięsa kurcząt /hydrolizat /, fosforan dwuwapniowy, chlorek potasu, chlorek sodu, węglan wapnia, chlorek choliny, kwas sorbinowy, wit.A, D3, K, B12, ryboflawina, niacyna, d-pantotenian wapnia, pirydoksyna /wit. B6/, tiamina /wit.B1/, kwas foliowy, biotyna, siarczan żelaza, tlenek manganu, siarczan cynku, siarczan miedzi, jodan wapnia, selenian sodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Może na forum Krakvetu ktoś o tym napisze jak się zapytasz, bo za niedługo będą tam te produkty. Może ktoś już próbował.[/quote]
Już jest ta karma w Krakvecie :lol: Dlatego pytam, bo zawsze u nich zamawiam, a za jakiś czas skończy się nam karma i trzeba będzie chyba inną zamówić ;)

Link to comment
Share on other sites

W wyprawce szczenięcej prócz miesięcznej porcji karmy (szczerze mówiąc nie pamiętam co dostawała ...) dostaliśmy 1 kg karmy K-9 dla dorastających szczeniaków - niestety mimo stopniowej zmiany suczysko miało dosyć luźne kupska. Dałam znać o tym hodowczyni, ale trudno mi powiedzieć czy była dobra czy nie, bo za krótko dawałam tą karmę. To tyle z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Właśnie jakiś czas temu natknęłam się w sklepie internetowym na tą karmę. Dziś już zaczęłam się bardziej zastanawiać nad zmianą karmy na tą. Czy ktoś już ją zna, może mi coś o niej powiedzieć czy jakieś opinie ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Właśnie zastanawiam się nad zmianą karmy i natknęłam się na tą. Czy ktoś karmi nią psiaka? Skład jest podany, ale nie za bardzo się na tym znam więc jak ktoś by mógł mnie trochę oświecić to byłabym wdzięczna :).
A oto skład: [I]mielone mięso kurcząt (mączka), mielona żółta kukurydza, tłuszcz z kurcząt (stabilizowany z wit. E), kukurydziana mączka glutenowa, mielona pszenica, ośrodki pszeniczne, świeże mięso kurcząt z dodatkiem podrobów (wątroba, nerki), ekstrakt z mięsa kurcząt /hydrolizat /, fosforan dwuwapniowy, chlorek potasu, chlorek sodu, węglan wapnia, chlorek choliny, kwas sorbinowy, wit.A, D3, K, B12, ryboflawina, niacyna, d-pantotenian wapnia, pirydoksyna /wit. B6/, tiamina /wit.B1/, kwas foliowy, biotyna, siarczan żelaza, tlenek manganu, siarczan cynku, siarczan miedzi, jodan wapnia, selenian sodu.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Monia, ja karmię od jakiegoś czasu tą karmą. Je K-9 Performance. Jest w dobre kondycji, dobrze się czuje, ładna sierść i czarny nos :lol:.

Kiedyś zadałam pytanie co do k-9 weteranyrzowi z krkavetu:

[quote]Co do K9 dobra jakość na pewno nie można nic złego o niej napisać.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...