Jump to content
Dogomania

Kabaty-Powsin. ul.Gąsek, po śmierci Pani Kuba czekał na ulicy !!! Zdjęcia strona 6.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta67']wiesz zdaje mi się, że musisz porozsyłać wątek na pw. to ściągnie kilka osób na pewno...[/QUOTE]


ja nie mam na to siły , jak widzisz nie piszę zbyt wielu postów, ja gromadzę psy i im pomagam licząc na pomoc forumowiczów .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']jakiś mało popularny wątek z Kubą , pies z kulawą nogą nie zagląda, z małymi wyjątkami ......i po co mi to było ......mógł jechać na Paluch .....[/QUOTE]
Na Paluchu to już w ogóle byłoby "super" dla niego :(... żadnej szansy na adopcje... za kratami... :( Trudno tak nagle znaleźć dom :(, nawet tymczasowy... Gdzie on teraz będzie...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']jakiś mało popularny wątek z Kubą , pies z kulawą nogą nie zagląda, z małymi wyjątkami ......i po co mi to było ......mógł jechać na Paluch .....[/QUOTE]
Obawiam się, że większością wątków tak jest niestety.
Zaproszę koleżanki, pomożemy go ogłaszać.
Napisz proszę coś więcej o nim- stosunek do innych psów, itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Obawiam się, że większością wątków tak jest niestety.
Zaproszę koleżanki, pomożemy go ogłaszać.
Napisz proszę coś więcej o nim- stosunek do innych psów, itd.[/QUOTE]

Kuba po tak mu na imię wygląda tak. Wydaje się psem zadbanym,waży około 20 kg, sierść troszkę brudna ale błyszcząca. Ma około 7 lat. Jest przyjacielski do innych psów, troszkę nieufny do ludzi ale tylko na początku. Wymaga podstawowych zabiegów, odrobaczanie, odpchlenie, kąpiel i kastracja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Czy Kubę można już ogłaszać czy czekamy na zabiegi...? Aha i jaki kontakt podać...???[/QUOTE]


Można ogłaszać, kontakt mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , a zabiegi postaram się od poniedziałku przeprowadzać, tzn dziś z pewnością go odrobacze, jutro umówiona kastracja a przy okazji podanie Fiprexu .....jak sie uda go dowieżć do lecznicy oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']Można ogłaszać, kontakt mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , a zabiegi postaram się od poniedziałku przeprowadzać, tzn dziś z pewnością go odrobacze, jutro umówiona kastracja a przy okazji podanie Fiprexu .....jak sie uda go dowieżć do lecznicy oczywiście.[/QUOTE]
A jakiś telefon? Ludzie jednak częściej dzwonią niż piszą.
Trochę zdjęć bym mu jeszcze zrobiła, bo z tą ślinką cieknącą to tak mało atrakcyjnie wyszedł ;)

Link to comment
Share on other sites

Umieściłam go i będę umieszczać dalej, na razie podałam swój numer, w sumie nie wiem po co :), ale innego nie mam, a namiar trzeba było dać... Czekam na numer do kogoś, gdzie piesek jest :)
[URL]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja10444_kuba-porzucony-po-smierci-swojej-pani-szuka-nowego-kochajcego-pana.html[/URL] takie ogłoszenie naszybko, i widzę, że z błędem, echhh :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Paulinie78 oraz innym dziekuję za zaangażowanie[/B]. Zdjęcie ze ślinką zdjęte już z wątku. Zamieszczam dzisiejsze już robione aparatem, ale tuż po wyjściu z samochodu kiedy jeszcze był był pod działaniem narkozy. Właśnie dzis został wykastrowany. Okazało się że miał tylko jedno jądro. Drugiego nie udało sie zlokalizować. Dlatego konieczne będzie za kilka dni badanie USG w celu namierzenia czy drugie jądro jest a jeśli jest to gdzie. Jeśli jest to czekać go będzie jeszcze jedna operacja.
[B]Nowe niewsy jeśłi chodzi o Kubę (pozytywy):[/B]
[B]- lubi jeździć samochodem i nie ma najmniejszego z nim problemu.[/B]
[B]- nie reaguje wrogo na koty.[/B]
[B]- coraz lepiej chodzi w szelkach na smyczy , już nie ma problemu z wprowadzaniem do domu a taki problem jeszcze wczoraj był.[/B]
[B]- nie ma negatywnych reakcji na inne psy.[/B]
[B]- ogólnie jest zdrowy, uszy i ząbki ok.[/B]
[B]- pozytywnie nastawiony do ludzi.[/B]

[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/3461/kuba3.jpg[/IMG]

Wczoraj został odrobaczony (Pratel) a dziś spryskany Fiprexem "po całości" bo miał pchełki. Kleszczy nie stwierdzono mimo że tyle czasu na powietrzu, trawa, chaszcze etc. Jeszcze czeka go szczepienie p-ko wściekliźnie za jakieś 10-14 dni. I będzie gotowy do adopcji.

Aha i na koniec telefon kontaktowy do mnie 506003141.
Oczywiście Waldek.

Jutro jak się poczuje lepiej to postaram się zrobic mu ładne zdjęcia portretowe do ogłoszń adopcyjnych. Dzis już nie chcę go męczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...