Jump to content
Dogomania

Sara w nowym domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pati851

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnieszka32']Jakiej karmy potrzebujecie? A czy ona na pewno ją będzie dostawała, a nie zostanie wyniesiona przez kogoś ze schroniska pod pachą? Przepraszam za te pytania, ale nie znam radomskiego schroniska i jego pracowników, a wiem, że to różnie bywa...[/QUOTE]

Suńka na pewno będzie dostawała karmę, ja jestem codziennie w schronie i tego dopilnuje. Teraz w schronisku jest naprawde bardzo dobrze, ludzie ktorzy tam pracuja sa w pelni oddani zwierzakom. Potrzebujemy dobrej pelnowartosciowej karmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati851']Suńka na pewno będzie dostawała karmę, ja jestem codziennie w schronie i tego dopilnuje. Teraz w schronisku jest naprawde bardzo dobrze, ludzie ktorzy tam pracuja sa w pelni oddani zwierzakom. Potrzebujemy dobrej pelnowartosciowej karmy.[/QUOTE]

To świetnie. Czy niunia ma jakieś szczególne potrzeby? Problemy z wątrobą, ze stawami, z układem moczowym, nerkami? Czy też wystarczyłaby karma dla starszych psów?
I koniecznie skorzystajcie z propozycji Myszy1 - te opatrunki żelowe są rewelacyjne!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...