Jump to content
Dogomania

Sara w nowym domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pati851

Recommended Posts

Pati może dopisz w tytule że potrzebny DT albo wsparcie finansowe na hotel, bo z tego co rozumiem chcesz Sarę wyciągnąć ze schronu. Ja jej będę robiła stale od nowa cafeanimal, gumtreewarszawa lub kraków, adopcjapsa i alegratkę, więcej nie dam rady niestety. Postaram sie coś wpłacic na dniach.
Jak tylko bedziesz miała nowe fotki to wklej na wątek, przydadzą sie do ogłoszeń i pisz koniecznie jak czuje się sunia, mam nadzieję że już jest lepiej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boję się ją oddać do hotelu ze względu na jej stan.
Mam nadzieje że coś w Radomiu się wreszcie ruszy. BO JEST MASAKRA.
Tula jak możesz to roześlij info do ludzi z Radomia i okolic o imprezie.
[COLOR=Red]19 września przed Urzędem Miasta od godz. 10-20 organizuję "I Niedzielę na 4 łapach". Będzie zbiórka żywności oraz artykułów niezbędnych ( koce, pościel, smycze, transportery, miski, garczki, odzież, leki, ...). Będą wystawione zwierzęta z Radomskiego Schroniska. Będzie można porozmawiać z psim psychologiem oraz lekarzem weterynarii. Dla najmłodszych będą liczne atrakcje i konkursy z cennymi nagrodami.[/COLOR]
plakaty będą wisiały w całym Radomiu

Link to comment
Share on other sites

Skupmy się na szukaniu suni domu, natomiast nie widzę potrzeby zbiórki na leczenie, gdyż w schronisku są takie leki jak antybiotyki czy inne niezbędne po pogryzieniu. Skoro hotel nie, to Twój bazarek przeznacz na inne zwierzaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati851']W schronisku jest wiele zwierząt, które potrzebują pomocy.[/QUOTE] Owszem, a wszystkie na pewno potrzebują domu. Tylko nie wiem, czy zbierasz na tą sunię czy wszystkie psy w schronisku, bo dla osób wpłacjących jest to różnica.

Link to comment
Share on other sites

Pati jest od niedawna na dogomanii i może jeszcze sie nie orientuje do końca jak przebiegają zbiórki. Pati kiedy robisz jakąś zbiórke to powinnaś dokładnie napisac na jakiego pieska i w jakim celu jest potrzebna pomoc finansowa i musisz potem robić dokładne rozliczenia na wątku. Dobrze też jest napisać w tytule na co potrzebna pomoc. Upewnij sie w schronisku czy na pewno potrzebne są fundusze na leczenie i bo jesli nie to może jednak warto spróbowac zebrac pieniądze na hotel dla suni, albo płatny DT. Tylko wtedy trzeba takiego poszukać.

Link to comment
Share on other sites

Opatrunki dzisiaj wyjdą priorytetem, wcześniej się nie dało. Trzymam kciuki za sunieczkę.
Myślę, że zbiórka na hotel jest konieczna. Może zmień tytuł wątku i porozsyłaj wątek na pw.
Jak raz ją pogryzły to następnym razem najpewniej zagryzą...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmwiałam z paniami ze schroniska, podobno rana ładnie się juz goi i sunia może byc adoptowana. Jesli chodzi o opatrunki żelowe to super że Myszko 1 je dla nas zorganizowałaś, nie wiem czy dla suni będą niezbędne ale na pewno się przydadzą:)
Pati a teraz najważniejsze potrzebuję jak najszybciej nowe zdjęcia suni, na wczoraj:) BARDZO PILNE:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...