Jump to content
Dogomania

Uciekinier ze schronu.Cudny Teodor na kanapie u Małgosi....


togaa

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oby szczęsliło się Teosiowi i rodzinie ,ktorą uszczęsliwia teraz !! :p:loveu: Dlugo będę pamiętać o nim a nawet zazdrościć tym państwu takiego wyjątkowego psa...Oby wszystkie psy tak predko znajdowaly domy i dobrych ludzi jak nasz cudny,rozważny Teo !!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']To nie jest chyba Kropka w schronie wtedy ? Podobny jest nieco ...Niedawno widzialam te fot. na wątku ,ale nie pamiętam teraz na ktorym ...Jaki to pies i skąd?[/QUOTE]

Olgo, może tego psiaka widziałaś tutaj:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIECYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86!!/page514[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[QUOTE]bo Teos rozsadny chłopak widzi co się święci i zawsze gdzieś mi ucieknie.I natychmiast zapada na plaskatość siurowatą. Rekompensuje to swoją osobowością bo jest niezwykłym psem ale długa droga jeszcze przed nami[/QUOTE]

[B]Małgosi[/B]u przepraszam!:oops:
To cytat z e-maila Małgosinowego z pierwszych dni ....
Wtedy u Teodora wróciły wszystkie lęki i fobie zwiazane z wychodzeniem i wchodzeniem do domu, szczegolnie po schodach...

Jak jest dzisiaj,sama jestem ciekawa?
Mało się spotyka psów o tak delikatnej i wrazliwej psychice.

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór! Witam po raz pierwszy na wątku mojego Teosia :) Basiu nie masz za co przepraszać :) Mój piękny i mądry Teodor śmiga po schodach :) Liczyłyśmy z moją Mamunią, trwało to dokładnie 10 dni, zmiany następowały stopniowo. Z perspektywy czasu widzę, że ten ogromny stres związany ze schodami dokuczał też Teosiowi (mam na myśli samo niechodzenie po schodach, nie mówiąc o przyczynach niechodzenia). bardzo mi pomogły słowa Irenki "trzeba nieprzebranych pokładów cierpliwości". Czasem, kiedy obsiurana, mokra i spocona znosiłam to moje 13-to kilogramowe szczęście po schodach miałam ochotę płakać, bo bałam się, że tak już zostanie. Zamęczałam Irenkę telefonami i Ona bardzo bardzo mi pomogła. Im bardziej Teodor rozkwita tym bardziej jestem pewna, że jest młodszy niż wynikałoby z pierwszych ocen. Jest psem przecudnym i mądrym. Mogłabym o Nim opowiadać godzinami :) Ponieważ piszę tutaj po raz pierwszy chcę podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do zmiany życia Teosia mojego, Ani, właścicielce pięknej golden retrieverki, która pierwsza wyciągnęła rękę do Teosia, Stowarzyszeniu, Basi i Irence za wszystko. A także wszystkim osobom, które śledziły losy Teosia i interesowały się Jego przyszłością.

Link to comment
Share on other sites

Witaj[B] niszko[/B] Teodorowa !:loveu:

Jak miło że tu jesteś ! To przecież Twój i Teodora wątek. !!!
No, to teraz informacje będą z pierwszej ręki.

I niech wszyscy sie przekonają że wyjątkowy Teodor trafił do wyjatkowego domu...!:lol:

Link to comment
Share on other sites

A tam zaraz do wyjątkowego :) Po prostu, jak sądzę, dobraliśmy się z Teosiem charakterologicznie :) Irenka zwróciła mi uwagę na to, że Teodor obserwuje ptaki i samoloty. I to prawda, kiedy słyszy samolot a jesteśmy akurat w domu, Teoś spogląda na sufit :) Nawiasem mówiąc Irenka, gdyby była Indianką powinna się nazywać Ratująca z sercem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...