Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klatka jest pozyczona od soboty w schronisku;) W razie czego mysle, ze tymczas tez moglby ją pozyczyc bo ta klatka jest wlasnością naszej wolontariuszki;) Króliś i świniaczek z pewnością powinny iść do domu razem i to nie ulega wątpliwości.. Gdybym tylko miala miejsce w domu zabralabym tą 2... myslalam nad tymczasem dla swinki ale nie chce ich rozdzielać a ze mam juz jedną świnkę w domu i do tego chłopczyka odpada:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']Klatka jest pozyczona od soboty w schronisku;) W razie czego mysle, ze tymczas tez moglby ją pozyczyc bo ta klatka jest wlasnością naszej wolontariuszki;) Króliś i świniaczek z pewnością powinny iść do domu razem i to nie ulega wątpliwości.. Gdybym tylko miala miejsce w domu zabralabym tą 2... myslalam nad tymczasem dla swinki ale nie chce ich rozdzielać a ze mam juz jedną świnkę w domu i do tego chłopczyka odpada:([/QUOTE]

Może Marcin od Sandry je weźmie, było by cudnie ;)

[quote name='Bjuta']Słuchajcie, jak się nazywa mały gwałciciel bez ogonka z boksu Tutka i Kory?[/QUOTE]

Rego ;)

[quote name='Bjuta']Zapraszamy na wątek zabrzańskiej Kory [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195173-KORA-9-lat-schroniska.-Nie%C5%9Bmia%C5%82a-przemi%C5%82a-dzieauszka.?p=15607982#post15607982[/URL][/QUOTE]

już patrzę :)

Link to comment
Share on other sites

Mysiu - ja mam dwie prośby po niedzielnej (krótkiej) wizycie w psitulu.

1. żeby Rego uciąć jajeczka... (apeluję w imieniu gwałconego Tutka i moich podartych dżinsów) :eviltong:
2. żeby Niuni amstafce dać obróżkę na stałe - bo mi czmychnęła cholera i z pół godziny ganiałyśmy się po lesie (a Rego w tym czasie przywiązany razem z Tutkiem do płotu - oddawał się swojej pasji... :diabloti::oops:)

Nie udało mi się zmylić czujności TZ ta i przyjechać samej do psitula, ale był tak dobry, że pozwolił mi prowadzić :-o i dostałam "warunkową" zgodę na samodzielną jazdę następnym razem!!! :-o:-o:-o (oczywiście do pierwszej stłuczki - tfu... tfu...)

Link to comment
Share on other sites

Rego trudno będzie wykastrować, bo pozostałe psiaki z jego boksu już są po kastracji i sterylizacji, a niestety nie mamy gdzie przechowywać potem piesków po zabiegach :-( Jeśli Rego byłby normalny w stosunku do psów to nie było by problemu, ale on jest bardzo niedobry w stosunku do innych czworonogów, więc nie mógłby zostac z innymi w gabinecie :-(

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem... Cholerka - a jakby mu wykupić kilka dni w klinice? Bo tak myślę, że jemu by to bardzo pomogło i byłaby szansa, na zmianę psychiki? Bo tak, to nawet jakby ktoś go zaadoptował, to Rego wróci jak bumerang. Bo on chyba nie jest bez szans na adopcję?

Link to comment
Share on other sites

[B]Bardzo prosimy o pomoc Dogomaniaków ze śląska!
Jesteśmy w trakcie łapania Chanel (uciekła po jednym dniu pobytu w DS) (wątek moj podpis - napis)
Znaleźlismy klatke-łapke dla psów, trzeba ja na CITO przewieźć ze Świętochłowic do Krakowa(właściwie nie do samego Krakowa, tylko do Bolechowic-nie wjezdzając do Krakowa)
Mozliwy zwrot kosztów paliwa, klatka jest duza, nieskładana, mieściła sie do opla corsy przy położonych siedzeniach. Kontakt: 502-780-120
Błagam pomóżcie!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa'][B]Bardzo prosimy o pomoc Dogomaniaków ze śląska!
Jesteśmy w trakcie łapania Chanel (uciekła po jednym dniu pobytu w DS) (wątek moj podpis - napis)
Znaleźlismy klatke-łapke dla psów, trzeba ja na CITO przewieźć ze Świętochłowic do Krakowa(właściwie nie do samego Krakowa, tylko do Bolechowic-nie wjezdzając do Krakowa)
Mozliwy zwrot kosztów paliwa, klatka jest duza, nieskładana, mieściła sie do opla corsy przy położonych siedzeniach. Kontakt: 502-780-120
Błagam pomóżcie!![/B][/QUOTE]
edit: mamy juz transport z Jaworzna do Krakowa. Potrzeba tylko z Świętochłowic do Jaworzna (ok. 35km)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...