Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam jeszcze jedno głupie pytanie... Czy przeszłoby żeby uśpić w czwartek, jak będzie pani wet, Riszo? Tak troszkę przyćpać? Bo on wygląda tragicznie, a obciąć na żywca, się boję... Gdyby pani wet się zgodziła, to bym przyjechała w jakiś czwartek zdjąć mu z grzbietu tą skorupę.

Moje psy wyglądają najgorzej w schronisku... :oops: Undi też jest tragiczny, ale tutaj chyba wystarczy mi człowiek do pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Mysiu, czy rodzina Dondiego odesłała formularz chipowania?[/QUOTE]

chyba niestety nie :-(

[quote name='Bjuta']Mam jeszcze jedno głupie pytanie... Czy przeszłoby żeby uśpić w czwartek, jak będzie pani wet, Riszo? Tak troszkę przyćpać? Bo on wygląda tragicznie, a obciąć na żywca, się boję... Gdyby pani wet się zgodziła, to bym przyjechała w jakiś czwartek zdjąć mu z grzbietu tą skorupę.

Moje psy wyglądają najgorzej w schronisku... :oops: Undi też jest tragiczny, ale tutaj chyba wystarczy mi człowiek do pomocy.[/QUOTE]

szkoda, że dopiero teraz przeczytałam.. Ale myślę, że chyba nie było by problemu z takimi środkami u Riszo, jest raczej w dobrej kondycji.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B]ANKIETA DLA OSOBY ADOPTUJĄCEJ ZWIERZĘ ZE SCHRONISKA[/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][U]MARZEC 2014[/U][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][U] [/U][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B]Ilość osób ankietowanych: [COLOR=red]30[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=red] [/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [FONT=&quot]1. [/FONT]Skąd dowiedziałeś się o naszym schronisku?
[FONT=&quot]o [/FONT]Znajomi [B][COLOR=red]8[/COLOR][/B]
[FONT=&quot]o [/FONT]Internet [B][COLOR=red]13[/COLOR][/B]
[FONT=&quot]o [/FONT]Telewizja
[FONT=&quot]o [/FONT]Prasa
[FONT=&quot]o [/FONT]Bilbordy [B][COLOR=red]1[/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B]
[FONT=&quot]o [/FONT]Miałem już wcześniej zwierzaka ze schroniska [B][COLOR=red]6[/COLOR][/B]
[FONT=&quot]o [/FONT]Plakaty i ulotki [B][COLOR=red]2[/COLOR][/B]
[FONT=&quot]o [/FONT]Akcje, imprezy i prelekcje na których pojawiali się przedstawiciele schroniska [B][COLOR=red]1[/COLOR][/B]
[FONT=&quot]o [/FONT]Inne (jakie?) ……… [B][COLOR=red] bilbord przy drodze 1[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] [/COLOR][/B]

[FONT=&quot]2. [/FONT]Czy zwierzaka, którego adoptujesz widziałeś już gdzieś wcześniej?
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Oficjalna strona schroniska [URL="http://www.psitulmnie.pl/"][COLOR=windowtext]www.psitulmnie.pl[/COLOR][/URL] [B][COLOR=red]12[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne portale ogłoszeniowe (jakie?)……… [B][COLOR=red]facebook 3[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]tablica pl. 4[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Prasa (jaka?)……………………………..
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Telewizja (jaka?)…………………………………
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Pokazy psów ze schroniska
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)……………………………….. [B][COLOR=red] nie 12[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] [/COLOR][/B]
[FONT=&quot]3. [/FONT]Co skłoniło Cię do adopcji zwierzęcia akurat ze schroniska?
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Duży wybór wśród zwierzaków [B][COLOR=red]2[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Chęć pomocy bezdomnym zwierzętom [B][COLOR=red]26[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Mniejsze koszta niż np. przy kupnie zwierzaka z hodowli [B][COLOR=red]1[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Brak innych pomysłów na nabycie zwierzęcia [B][COLOR=red]5[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?) [B][COLOR=red] zakochałam się od pierwszego wejrzenia 1 [/COLOR][/B]


[FONT=&quot]4. [/FONT]Czy miałeś już wcześniej zwierzę? Jeśli tak to skąd?
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Schronisko [B][COLOR=red]12[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Hodowla [B][COLOR=red]4[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Znajomi i rodzina [B][COLOR=red]11[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Ogłoszenia prywatnych osób (prasa, Internet, itp.) [B][COLOR=red]3[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?) [B][COLOR=red] znaleziony [/COLOR][/B][B][COLOR=red] 2[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] nie 2[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] [/COLOR][/B]
[FONT=&quot]5. [/FONT]Czy w domu mieszkają dzieci? Jeśli tak to w jakim wieku?
[FONT=&quot]o [/FONT]0-3 lat [B][COLOR=red]3[/COLOR][/B]
[FONT=&quot]o [/FONT]4-7 lat [B][COLOR=red]6[/COLOR][/B]
[FONT=&quot]o [/FONT]8-12 lat [B][COLOR=red]8[/COLOR][/B]
[FONT=&quot]o [/FONT]Powyżej 12 lat [B][COLOR=red]10[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Nie ma 9 [/COLOR][/B]


[FONT=&quot]6. [/FONT]Gdzie ma przebywać Twój adoptowany zwierzak?
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Domek z ogrodem : głównie w domu [B][COLOR=red]8[/COLOR][/B]/tylko na podwórku [B][COLOR=red] 3[/COLOR][/B] (zaznaczyć właściwe)
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Mieszkanie w bloku [B][COLOR=red]19[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Firma
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)……………………………….


[FONT=&quot]7. [/FONT]Jeśli w domu mieszkają jakieś inne zwierzęta to jakie?
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Pies [B][COLOR=red]8[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Kot [B][COLOR=red]5[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Gryzoń [B][COLOR=red]1[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Ptak
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)…………………………… [B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Nie 17[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Krowy 1 [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] [/COLOR][/B]

[FONT=&quot]8. [/FONT]Czy chciałbyś utrzymywać stały kontakt z naszym schroniskiem tj. otrzymywać informacje o wszelkich imprezach, pokazach i akcjach związanych z naszą działalnością? Jeśli tak to w jaki sposób najlepiej się z Tobą kontaktować ?
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Tradycyjna poczta [B][COLOR=red]5[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Poczta mailowa [B][COLOR=red]13[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Telefonicznie [B][COLOR=red]8[/COLOR][/B]
[COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)…………………………………. [B][COLOR=red]Facebook 1[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Nie 3[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Przepraszam za offa [/COLOR];-)[COLOR=#000000] [/COLOR]

[COLOR=#000000]Serdecznie zapraszam na bazarek dla amstaffki Rity, zbieramy na hotelik. Suczka zupełnie nie radzi sobie w schronisku [/COLOR]:-([COLOR=#000000] [/COLOR]

[COLOR=#000000]ZAPRASZAM!!! [/COLOR]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252359-Bazarek-dla-pechowej-amstaffki-Rity%21%21%21%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1%21%21%21-%29[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania91sc']witam, nie wydawajcie psiaków do: Kosmala piotr i anna, ul. Małopolska 34/4 (mogą zmienić adres zamieszkania).
Adoptowali od nas ze schroniska z katowic psiaka i musieliśmy go odebrać interwencyjnie, psiak przebywał w fatalnych warunkach i był głodzony.
Także naprawdę uważajcie na tych ludzi!!!

Pozdrawiam.[/quote]

przekazujemy jak najdalej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mani2000']przekazujemy jak najdalej![/QUOTE]

tak, tak już o tym wiemy. Póki co na szczęście od nas nie brali żadnego psiaka.

AKTUALNOŚCI 4-10.04.2014

Do schroniska przyjęliśmy 18 psiaków :-( Z interwencji przyjechało 7 psiaków, 9 zostało przyprowadzonych przez osoby prywatne i 2 zwrócone z adopcji :-(
Z interwencji trafił do nas: psiak średni biały w brązowe łaty z ul. Szczecińskiej, pies duży brązowy ciemnym nalotem z ul. Joliot - Curie, psiak średni brązowy z ul. Bytomskiej, pies duży czarny-podpalany z ul. Grunwaldzkiej, pies średni brązowy z ciemną kamizelką z ul. Rogoźnickiej, piesek mały czarny kudłaty z ul. Stalmacha i psiak średnio duży czarny-podpalany z ul. Tatarkiewicza.
Osoby prywatne przyprowadziły: psa małego czarnego-popalanego po wypadku z ul. Opolczyka, suczkę małą jamnikowata brązową z ciemnym nalotem z ul. Krasińskiego, pieska mało-średniego białego w czekoladowe łaty z ul. Goethego, suczka czarna-podpalana znaleziona w lesie oraz 5 szczeniaczków z ul. Nawrata znalezionych przy ul. Wolności 9.
Niestety dwa psiaki wróciły z adopcji :-( Grizer (7711), który podobno nie polubił wujka i Rupo (7212), bo trafił na nieodpowiedzialnych właścicieli :-(
Przez swoich właścicieli zostało odebranych 6 piesków: Torsa (8887), która trafiła z ul. Trocera; Burek (8888 ), który trafił z ul. Szczecińskiej; Tayson (8896), który trafił z ul. Bytomskiej; Psiak (8897), który trafił po wypadku z ul. Opolczyka; Mika (8895), który trafiła z ul. Krasińskiego oraz Spajki (8902), który trafił z ul. Stalmacha.
Adoptowanych zostało 7 piesków :-) Stark (8705) i piesek szczenię (8890) zamieszkały w Zabrzu, Gana (8891) w mieszkaniu w Bytomiu, Gambo (8893) do mieszkania w Piekarach Śląskich, Gando (8894) do domku z ogrodem w Płużniczce, Suzi (8866) do mieszkania w Lędzinach, a Keni (7049) do domku z ogrodem w Bycinie :-)
Niestety za Tęczowy Most odszedł nowy piesek (8900) przywieziony z ul. Rogoźnickie, psiak cierpiał na nowotwór śledziony i prostaty oraz na niedowład tylnych kończyn :-(
Do schroniska przyjęliśmy jedną czarną kotką w złym stanie przywiezioną przez osoby prywatne, wróciła do nas Kusia (k-2320), która nie dogadała się z drugim kotem i niestety wróciła też Dżessa (k-2130), która nie do końca spełniła oczekiwania nowej Pani :-(
Do właścicieli wrócił kocur Hugo (k-2337) przyjęty z ul. Reymonta.
Nowy domek znalazł jeden kot Norun (k-2321), który zamieszkał w Gliwicach.
Odwiedziły nas dzieci z Szkoły Podstawowej nr 21 w Zabrzu, z Klubu Przyjaciół Braci Mniejszych z Gimnazjum nr 11 w Zabrzu oraz z Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu. Oprócz tego nasi podopieczni otrzymali dary z Zespołu Szkół Spożywczych w Zabrzu, od Krystyny, Justyny i Marty, Magdy, Uli, Lidii, Fundacji Węgielek - fundacji na rzecz humanitarnego i godnego traktowania zwierząt oraz od osób anonimowych. Wszystkim serdecznie dziękujemy :-)

Link to comment
Share on other sites

AKTUALNOŚCI 11-17.04.2014

Do schroniska przyjęliśmy 13 psiaków: 9 z interwencji, jeden przyprowadzony i aż 3 zwrócone z adopcji :-(
Z interwencji przyjechały do nas: suczka duża czarna-podpalana z ul. Kasprowicza, szczeniaczek suczka 2 tygodniowa czarna z ul. Św.Jerzego, piesek mały czarny-podpalany z średnim włosem z ul. Pestalozziego, suczka w typie pekińczyka brązowa z ciemnym nalotem i białymi dodatkami z ul. Skłodowskiej, pies w typie amstaffa biały w brązowe-pręgowane łaty z ul. Chudowskiej, suczka średnio-duża szara z stojącymi uszkami z ul. Poległych Górników, suczka mała brązowa z ciemnym nalotem trochę jamnikowata z ul. Jagiellońskiej po tym, jak jej właściciel trafił do szpitala, pies mały jamnikowaty brązowy staruszek z ul. Gen De Gaulle'a oraz suczka mała czarna z białym krawacikiem z średnim włosem z ul. Szczęść Boże.
Przywieziono też do nas jednego psiaka: małego szarego-podpalanego szorstkowłosego z ul. Gen. De Gaulle'a, który dzień wcześniej był widziany na ul. 3-go Maja.
Z adopcji wrócił Gambo (8893) z powodu alergii u dziecka, Jagódek (8596) trafił z interwencji, ale nie możemy skontaktować się z właścicielami i Szenzi (7784) z powodu wyjazdu właścicielki :-(
Do swoich właścicieli wróciły trzy pieski: Dżeki (8898 ) z ul. Goethego; Murzyn (8882), który trafił z ul. Krakowskiej oraz Ares (8912), który trafił z ul. De Gaulle'a.
Adoptowanych zostało 6 psiaków: Kajtek (8873 i Gusi (8875) do mieszkań w Zabrzu, Rolo (8864) zamieszkał w Bytomiu, Tawin (8827) do domku z ogrodem w Cynkowie, Agman (8765) do mieszkania w Gliwicach, a mała Gamba (8892) do domku z ogrodem w Świętoszowicach.
Do schroniska przyjęto kocurka rudego-pręgowanego z ul. Strzelców Bytomskich.
Adoptowany została Dżessa (k-2130) do mieszkania w Zabrzu.
Otrzymaliśmy dary z Szkoły Podstawowej nr 6 w Zabrzu, z Szkoły Podstawowej nr 32 w Zabrzu, od Państwa Wilk, od Marty, Lidii, Agnieszki z Kamilem, Eweliny, Kamila, Agaty i Mateusza oraz od osób anonimowych :-)

Link to comment
Share on other sites

Tak mi żal Szenziego... :(
Mysiu, ja znowu jestem w kieracie... Myślałam, że może w przyszły czwartek ogarnę skorupę Riszo, ale niestety znowu nie dam rady. W październiku rzucam jedną ze swoich prac i będę żyła jak człowiek, to i moim psom się poprawi...

Link to comment
Share on other sites

Dla nieposiadających FB :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10262226_768595009817541_8055123595144782061_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/970727_761371947206514_466856486_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

AKTUALNOŚCI 18-24.04.2014

Przyjęliśmy 8 psiaków: 5 z interwencji, 2 przyprowadzone i jeden wrócony z adopcji :-(
Z interwencji przyjechały do nas: suczka średniej wielkości biało-biszkoptowa z ul. Banachewicza, piesek mały rudy szorstkowłosy z ul. Św. Wawrzyńca, psiak średniej wielkości biały w łaty z ul. Beskidzkiej, suczka malutka brązowa z ciemnym nalotem "Sara" z ul. Wolności po tym jak jej właściciel trafili do Domu Opieki Społecznej oraz piesek mały brązowy z ciemnym nalotem z ul. Pawliczka.
Osoby prywatne przyprowadziły dwa psiaki: suczkę szczenię czarną-podpalaną z średnim włosem z ul. Brejzy oraz suczkę szczenię brązową z czarnymi plamkami i białymi dodatkami z ul. Młodego Górnika.
Niestety wrócił do nas Matuś (8580), którego właściciele oddali, bo pracują i nie mają dla niego czasu ;-(
Dwa psiaki wróciły do swoich właścicieli: Miko (8915), która trafiła z ul. Banachewicza oraz Rudi (8916), który trafił z ul. Św. Wawrzyńca.
Nowe domki znalazło 6 psiaków. Garth (7447), Pia (8843) i Herdis (8833) zamieszkali w Zabrzu, Bradley (zamieszkał w domku z ogrodem w Przyszowicach, Gambo (8893) w domku z ogrodem w Płużniczce, a Daglas (8846) w domku z ogrodem w Niemczech :-)
Przyjęliśmy jedną kotkę szarobura pręgowaną z ul. Długosza. A nowym dom znalazł kocurek Rubin (k-2323) w mieszkaniu w Katowicach :-)
Na szczęście żaden z naszych podopiecznych nie odszedł za Tęczowy Most.
Otrzymaliśmy dary od Natalii z Karoliną, Nikoli z Martynką, Grzegorza z Julką, Sandry z Olgą, Sandry z Dawidem, Artura oraz od osób anonimowych :-)

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam się spytać czy jest możliwe sprawdzenie przez schronisko warunków w jakich przebywają jedne psiaki?

Chodzi mi o dom, który znajduje się na ul. T. Kościuszki w Mikulczycach, naprzeciw bocianiego gniazda. Dom jest opuszczony, a na podwórku biegają dwa psiaki wielkości ratlerków, jeden to straszna drobizna. Psiaki mają średnią kondycję, są jakieś pocharatane i podrapane, chyba ze względu na płot i bramę, na którą się wspinają. Obok jest jakieś gospodarstwo,a raczej budynki gospodarcze, też walące się, gdzie są 3 kozy i bele siana, ale nic ponad to. Możliwe, że ktoś zagląda do psiaków (jak i do kóz), ale zastanawiam się czy aby to dobry pomysł zostawiać same takie maleństwa, nie mówiąc o tym, że raczej nie będą pełnić żadnych funkcji obronnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']A ja chciałam się spytać czy jest możliwe sprawdzenie przez schronisko warunków w jakich przebywają jedne psiaki?

Chodzi mi o dom, który znajduje się na ul. T. Kościuszki w Mikulczycach, naprzeciw bocianiego gniazda. Dom jest opuszczony, a na podwórku biegają dwa psiaki wielkości ratlerków, jeden to straszna drobizna. Psiaki mają średnią kondycję, są jakieś pocharatane i podrapane, chyba ze względu na płot i bramę, na którą się wspinają. Obok jest jakieś gospodarstwo,a raczej budynki gospodarcze, też walące się, gdzie są 3 kozy i bele siana, ale nic ponad to. Możliwe, że ktoś zagląda do psiaków (jak i do kóz), ale zastanawiam się czy aby to dobry pomysł zostawiać same takie maleństwa, nie mówiąc o tym, że raczej nie będą pełnić żadnych funkcji obronnych.[/QUOTE]

Działamy tez jako TOZ także jak najbardziej ;) Tylko Olu po proszę o konkretny adres, będę bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

AKTUALNOŚCI 25.04.-1.05.2014

Do schroniska przyjęliśmy 12 psiaków: 8 z interwencji, 3 przyprowadzone i i jeden zwrócony z adopcji :-(
Z interwencji przyjechały do nas: psiak w typie amstaffa biały w czarne łaty z ul. Gogolińskiej, pies w typie amstaffa brązowy pręgowany z ul. Szczecińskiej, pies mały czarny-podpalany z białym krawatem z ul. Wawelskiej, piesek mały czarny-podpalany z Alei Korfantego z pod sklepu OBI, pies duży trikolor z stojącymi uszami z szpitala przy ul. Zamkowej, pies duży brązowy z ciemnym nalotem z białym krawatem kudłaty z ul. Ciołkowskiego, pies średni baiły w czarne łaty trochę w typie amstaffa z stacji Statoil przy ul. Wolności oraz suczka mała czekoladowa z białymi dodatkami z dużymi stojącymi uszkami z ul. Bytomskiej.
Osoby prywatne przyprowadziły trzy pieski: psiaka małego biało-beżowego kudłatego z ul. Kosynierów, pieska małego biało-szarego z ul. Cmentarnej i suczkę małą trikolor z ul. Kasprowicza.
Niestety z adopcji wrócił Tawin (8827), z którymi nie radzili sobie nowi właściciele :-(
Do swoich właścicieli wróciły cztery psiaki: Moses (8899), który trafił do nas z ul. Grunwaldzkiej okazał się Luckym; Piorun (8923), który trafił do nas z ul. Gogolińskiej; Czarek (8926), który trafił do nas z pod sklepu Obi na Al. Korfantego; Dino (8928 ), który trafił do nas ze szpitala przy ul. Zamkowej, a z nowy psiak (8924) przywieziony z ul. Szczecińskiej okazało się, że był z schroniska w Bytomiu, ale też od razu znalazł nowy domek.
Adoptowanych zostało 8 piesków :-) Barney (8659) i suczka szczenię (8914) zamieszkały w Zabrzu; Szu (8608 ) i Dengo (8884) w mieszkaniach w Rudzie Sląskiej, a Rzepuś (8538 ) w domku z ogrodem też w Rudzie Śląskiej :-) Megi (8917) trafiła do mieszkania w Gliwicach, Hayli (8726) do domku z ogrodem w Rogoźniku i Daniłow (7742) do domku z ogrodem w Tarnowskich Górach.
Trafiła do nas jedna kotka szarobura-pręgowana z ul. Wawelskiej.
Niestety ani jeden kotek nie znalazł domku ;-(
Odwiedziły nas dzieci wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 45 w Bytomiu - wirtualni opiekunowie naszego Plutka :-) Oprócz tego otrzymaliśmy dary od: Dariusza, Asi, Martyny, Pauliny, Krystyny, Aliny z Mateuszem, Adama, Ryszarda, Uli, Magdy oraz z Domowego Przedszkola z Katowic :-) W wyjątkowym dla siebie dniu pamiętała również o naszych podopiecznych Młoda Para - Agnieszka i Marcin, który życzymy wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia :-)) Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc dla naszych zwierzaków :-))

Link to comment
Share on other sites

Zawsze czekam na te piątkowe relacje! :) Ten facet z T.G. który wziął Daniłowa - dzwonił do mnie w sprawie Torfo - musi gdzieś być jeszcze aktywne ogłoszenie. Mówił, że zginął mu kaukaz miesiąc temu - ponoć intensywnie szukali. Poleciłam mu Daniłowa, bo trochę podobny. Mam nadzieję, że Dani, nie zje jego dzieci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Zawsze czekam na te piątkowe relacje! :) Ten facet z T.G. który wziął Daniłowa - dzwonił do mnie w sprawie Torfo - musi gdzieś być jeszcze aktywne ogłoszenie. Mówił, że zginął mu kaukaz miesiąc temu - ponoć intensywnie szukali. Poleciłam mu Daniłowa, bo trochę podobny. Mam nadzieję, że Dani, nie zje jego dzieci...[/QUOTE]

hmmm... córka była dorosła, a Daniłow dla ludzi i tak jest prze kochany :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Zawsze czekam na te piątkowe relacje! :) Ten facet z T.G. który wziął Daniłowa - dzwonił do mnie w sprawie Torfo - musi gdzieś być jeszcze aktywne ogłoszenie. Mówił, że zginął mu kaukaz miesiąc temu - ponoć intensywnie szukali. Poleciłam mu Daniłowa, bo trochę podobny. Mam nadzieję, że Dani, nie zje jego dzieci...[/QUOTE]
a nie wiesz w jakim rejonie mu zaginął, bo ani w internecie, ani papierowych ogłoszeń nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...