Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

Bariczku wybaczysz że poroszę o pomoc dla biednego kolegi
błagam o pomoc w zebraniu na transport dla stareńkiego onka, mamy miejsce w BDT tylko dowieźć go trzeba, mamy tylko 3 dni i pójdzie do mordowni [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210315-Stary-ONek-Moris-pomoz-mu-uciec-przed-smiercia-ma-3-dni-czasu-na-transport-do-dt?p=17156504#post17156504"]http://www.dogomania.pl/threads/2103...4#post17156504[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wpłaty na lipiec:

Roland_de 50 zł
felka 20 zł
Leyla 50 zł

Dziękuję za wpłaty;):lol:

Resztę oczywiście za sponsorowałam, aby Barik nie dostał eksmisji. Jeżeli osoby które zadeklarowały pomoc w comiesięcznym utrzymaniu Barika mogą wpłacić pieniążki, byłabym bardzo wdzięczna. Za każdą pomoc.;)

Beatko, czy coś nowego u Was słychać? Barik nadal samowolka na dworze? Cudownie ogląda się takie zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Mamy trochę kłopotów. Ale ogarniamy wszystko. Barik lata codziennie. Nawet dwa tyg.temu pobiegli z Inką w innym kierunku niż ja im zaplanowałam..... w związku z tym zwiedzili kawał przydomowego lasu. Lila musiała na rowerze jechać po "turystów". Oczywiście kiedy psiaki tylko ją zobaczyły natychmiast przybiegły i z rozmachanymi ogonami pobiegły za nią do domku. Są grzeczne i ułożone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Wpłaty na lipiec:

Roland_de 50 zł
felka 20 zł
Leyla 50 zł

Dziękuję za wpłaty;):lol:

Resztę oczywiście za sponsorowałam, aby Barik nie dostał eksmisji. Jeżeli osoby które zadeklarowały pomoc w comiesięcznym utrzymaniu Barika mogą wpłacić pieniążki, byłabym bardzo wdzięczna. Za każdą pomoc.;)

Beatko, czy coś nowego u Was słychać? Barik nadal samowolka na dworze? Cudownie ogląda się takie zdjęcia.[/QUOTE]

ode mnie też powinna być wpłata, mam nadzieję, ze doszło

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odwiedzę Barika i jego sympatię Inkę . No no ...Kto by pomyślał ,że ogromna sympatia do suni tak zmieni Barika :razz:?? Najwidoczniej wlaśnie takiej motywacji uczuciowej Bariemu brakowało i stąd też taki osowialy byl chyba wcześniej :p?? Teraz ma po co żyć !! Tylko co będzie,gdy jego ukochana Inka pojdzie do nowego domu a on zostanie ?? Pewnie jakąs inną miła sunię mu dokwateruje cioteczka ,by nie byli Barikowi smutno -i slusznie,zawsze we dwoje rażniej w budzie i cieplej zimą .;)
Tylko Barik chyba tam na resztę życia zacumował i ani mysli zmieniać miejsca :dobrzy ludzie ,jeść dostaje smacznie pewnie a okolica piękna i las w pobliżu -ma tam jak w raju chyba ..Czy Bari ma jakies ogloszenia może i czy tak w tym raju zostanie na nastepne lata ? :razz::p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wiem,ze nie będziecie zadowolone z tej informacji...ale Barik miał alergiczne pchle zapalenie skóry. Za dzień wygryzł sobie niezły kawałek sierści tak na ok. 15cm wyglądało to okropnie wezwałam wetkę i podała Barikowi leki w dwóch dawkach Dexafort, Shotapen,Catosal, Calcium. Jest już zapalenie opanowane, skóra blednie i pomniejsza się rana, ma założony kołnierz. Koszt leków to 100zł. plus odpchlenie i odrobaczenie 37zł. Z dobrych wieści to...spaceruje z Inka po polach i łąkach nawet z obcymi ludźmi (mam grupkę młodzieży wolontariackiej z wioski)ale głaskać to jeszcze się nie daje...bliski kontakt z człowiekiem jeszcze paraliżuje. Na odległość jak jest boksie to ogonem merda na nasz widok. Myślę że jeszcze przełamie się i będzie sam chciał czułości człowieka...a może wystarcza mu taka jaka jest???

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

A na przyklad ja pamiętam zawsze ,że Barik jest u Lilki i cioteczka Nescca tam co weekend bywa z rodzinką i wytarmoszą ,wyglaszczą i wymiziają wszystkie psy -zarówno te Likowe jak i hotelikowe ..;).Bo zawsze jak mysle o Nescce -to zaraz mi Bari i hotelik Lilki przychodzi jakoś na myśl :razz: [SIZE=3][COLOR=blue][B]Tylko nowego domu jakoś nie widzi chyba nasz Bari na dalekim horyzoncie nawet i wygglada na to ,że jakieś dożywotnie miejsce chce mieć u Lilki w hoteliku ?? Widocznie jest mu tam tak dobrze ,no i mile towarzystwo kumpeli -suni baardzo mu pasuje ???[/B][/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://i53.tinypic.com/1z4fhj6.jpg[/IMG]
[IMG]http://i51.tinypic.com/2gxfwwy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...