Jump to content
Dogomania

Buba znowu straciła dom - wróciła do Szczecinka


Recommended Posts

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mariamc']Wszystko , co myślę, nie nadaje się do napisania.

Biedna Buba.[/QUOTE]

Wiem, Danusiu.
Nieodpowiedzialność i tępota ludzka nie ma granic. Ja mam tylko nadzieję, że Buba być może została przez kogoś przygarnięta, ona bardzo garnie się do ludzi, może kogoś chwyciła za serce. Albo ktoś się wystraszył i schronisko zawiadomił. :(

Rudamania pisała na ogólnym wątku, że nie widziała ani jednego plakatu na mieście...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Plakaty maja byc dzisiaj, jak nie bedzie to osobiscie ich udusze! Dostalam smsa w srodku nocy, ze wczoraj ok 14 byla prawdopodobnie widziana w okolicach Turzynu...[/QUOTE]

To może kręci się gdzieś biedulka?
Ja zaraz muszę skoczyć na chwilę do pracy, będę przejeżdżać przez centrum, to zobaczę czy są jakieś plakaty gdziekolwiek...
Kuźwa, ja rozwiesiłam ogłoszenia w godzinę po zaginięciu moich psów i to w Wigilię. Każda godzina jest ważna, a co dopiero cały dzień :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Zrobilam malej plakat, nie moge czekac bezczynnie na dzialania wlascicieli. Gdyby ktos mogl pomoc w oklejaniu miasta piszcie prosze, podesle na maila. Jesli cos sie stanie Bubie, nie daruje sobie tego :placz:[/QUOTE]


Marta, przestań się winić!!!
Wiesz doskonale, jak to jest z ludźmi - na wizycie wszystko cacy, ankieta piękna, a później wychodzą takie kwiatki :angryy::angryy::angryy:

Znajdziemy ją, zaginęła w Szczecinie, musiał ją ktoś widzieć, coś wiedzieć, to dopiero drugi dzień - musi być dobrze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']marta, a masz z nimi kontakt? odzywali się dzisiaj?[/QUOTE]
Tak, pisalam do nich, obiecywali plakaty po 12, potem po 13 i jak widac, tak samo czekali na plakaty jak na adresatke. Jestem wsciekla! Dostali opierdziel i mysle, ze przestali szukac, bo po co, przeciez ta niedobra Pani smiala im zwrocic uwage, ze sa odpowiedzialni za zaginiecie psa i nie ruszaja palcem :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie dzwonila kolezanka, ze Buba byla prawdopodobnie widziana na Gdanskiej, na wysokosci starej Baltony. Leciala w strone Slonecznego, srodkiem po trawie! Oby to byla ona! Some juz awiadomiona, bedzie soe rozgladala po drodze do domu, kobieta ktora ja widziala, leci ja sprobowac zlapac.

Link to comment
Share on other sites

A ja z tych nerwowo pojrecilam telefony. Wlasciciele szukali Buby, tood nich byl telefon, ze kolega widzial ja nad Parnica. Dzwonili z innego numeru, bylam swiecie przekonana ze to Ola_Hexa, bo jej numeru tez nie mam :oops: Spotaki tam some, z ktora podwiaozla ich spowrotem na Most Dlugi, zeby kontynuowali poszukiwania przy Parnicy. Jak tylko Marta dala znac, ze Buba poleciala na centrum, dalam im zac, wiec wsiedli w tramwaj i zlatali cale centrum. Zadzwonili juz po tym, jak doszla do mnie wiadomosc, ze Buba moze byc w schronisku, odrazu polecieli tam, zebvy blagac o jakies potwierdzenie przywiezienia suni.

Oby to byla ona!

Marta dziekuje pieknie za pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

Niestety schronisko poinformowalo wlascicieli, ze nie bylo dzisiaj takiego psa i maja przyksc jutro. Animal Control tez nie mialo interwencji w sprawie amstaffki :-( Jutro ok 9 wszystko sie wyjasni i bedziemy ruszac dalej z poszukiwaniami.

Co mi nie daje spokoju, zgloszenia jakie mam z okolic Basenu Gorniczego wyraznie mowia, ze psiak tam widziany cytuje "miał jakby sznur przywiązany jakby się zerwał skądś.". Buba ma/miala(?) na sobie tylko niebieskie szelki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Niestety schronisko poinformowalo wlascicieli, ze nie bylo dzisiaj takiego psa i maja przyksc jutro. Animal Control tez nie mialo interwencji w sprawie amstaffki :-( Jutro ok 9 wszystko sie wyjasni i bedziemy ruszac dalej z poszukiwaniami.

Co mi nie daje spokoju, zgloszenia jakie mam z okolic Basenu Gorniczego wyraznie mowia, ze psiak tam widziany cytuje "miał jakby sznur przywiązany jakby się zerwał skądś.". Buba ma/miala(?) na sobie tylko niebieskie szelki...[/QUOTE]

Marta, ale tak samo ludzie opisywali boksera w czerwonych szelkach biegającego w Dąbiu - mylili go z moim Fiodorem, który zerwał się razem z czerwoną smyczą. Dopiero jakaś kobieta powiedziała mi, że tą smycz ma obwiązaną przez tułów jak chomąto :roll:
Ludzie nie wiedzą, jak opisać psa w szelkach, więc może to była jednak Buba.


[quote name='mariamc']Jeśli będzie taka potrzeba , jesteśmy gotowi z Arkiem przyjechać dzisiaj do szczecina.[/QUOTE]

Danusiu, jesteś kochana, ale poczekajmy jeszcze - przede wszystkim trzeba rozwiesić więcej plakatów, mnóstwo, wszędzie!
Boże, tak żałuję, że nie mogę pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj postaram sie wydrukowac w pracy kolejna partie plakatow. Ile, nie wiem bo to sluzbowa drukarka i nie chce przeginac :( Moze ktos jeszcze moze pomoc w dodrukowaniu kilku sztuk? Chlopaki od Rudejmani beda dzisiaj ponownie latac i szukac, moze pomoga w rozwieszaniu plakatow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Dzisiaj postaram sie wydrukowac w pracy kolejna partie plakatow. Ile, nie wiem bo to sluzbowa drukarka i nie chce przeginac :( Moze ktos jeszcze moze pomoc w dodrukowaniu kilku sztuk? Chlopaki od Rudejmani beda dzisiaj ponownie latac i szukac, moze pomoga w rozwieszaniu plakatow.[/QUOTE]
Ja wydrukuje kilka i powieszę w moich rejonach

Link to comment
Share on other sites

A jakie są przepisy odnośnie plakatowania miasta?tak żeby mandatu nie dostać?ja dzisiaj się będę kręciła w okolicach Wyszyńskiego więc mogę rozwiesić kilka jeśli nikt tam jeszcze nie wieszał,ale tylko cz-b.
Wydrukuje format a4 i wrzucę w folię żeby nie zamokły gdyby miało padać.
Jest gdzieś link do plakatów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666']A jakie są przepisy odnośnie plakatowania miasta?tak żeby mandatu nie dostać?ja dzisiaj się będę kręciła w okolicach Wyszyńskiego więc mogę rozwiesić kilka jeśli nikt tam jeszcze nie wieszał,ale tylko cz-b.
Wydrukuje format a4 i wrzucę w folię żeby nie zamokły gdyby miało padać.
Jest gdzieś link do plakatów?[/QUOTE]
Podeslij mi na PW maila, to wysle plakaty. Wyszynskiego nie jest oplakatowane jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...