Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Godzinę temu, mar....ka napisał:

hej, dzisiaj to mnie Shadow poprzeciągał- ale wcale nie jestem szczęśliwa- bo rwał na drugą stronę ruchliwej ulicy- bo tam onek za płotem szczekał. Ciężko utrzymać 40 kg na obroży wrrr

Wiem o czym mówisz Oscar jak był młodszy to 45kg ważył,ciężko mi było takiego byka utrzymać,miała kilka kontuzji przez niego,teraz jest lepiej bo Oscar 29kg tylko waży i częściej nic mu się nie chce.

Byłam w Empiku i kupiłam sobie kolorowankę antystresową,tania nie była nie wiem za co sobie tyle kasy liczą,a najlepsze musiałam potem iść do papierniczego bo kredek przecież nie mam,a czymś ją trzeba pokolorować.W sumie już odespałam sobie,odpoczęłam  teraz praca by się przydała.W poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną może mnie zatrudnią.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Oscar Patric napisał:

Wiem o czym mówisz Oscar jak był młodszy to 45kg ważył,ciężko mi było takiego byka utrzymać,miała kilka kontuzji przez niego,teraz jest lepiej bo Oscar 29kg tylko waży i częściej nic mu się nie chce.

Byłam w Empiku i kupiłam sobie kolorowankę antystresową,tania nie była nie wiem za co sobie tyle kasy liczą,a najlepsze musiałam potem iść do papierniczego bo kredek przecież nie mam,a czymś ją trzeba pokolorować.W sumie już odespałam sobie,odpoczęłam  teraz praca by się przydała.W poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną może mnie zatrudnią.

nie łapię się w tych Twoich pracach, a nie rozpoczęłaś teraz swojej działalności ze stacją paliw???

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, mar....ka napisał:

nie łapię się w tych Twoich pracach, a nie rozpoczęłaś teraz swojej działalności ze stacją paliw???

Nie salonik prasowy,ale tam jest za mało pieniędzy jak wszystko po opłacam,a nie chcę żyć znowu na niższym poziomie życia,salonik dobrze prosperuje,więc mogę go moim pracownikom zostawić,a sama iść gdzie indziej do pracy,bo lubię się rozwijać zawodowo.Ja kocham pracować nie znoszę w domu siedzieć więcej niż to konieczne,kontrolować moich pracowników będę Ja i moja siostra.A na stacji paliw pracowałam zanim salonik sobie wzięłam jak chodziłam do szkoły w tedy też dorabiałam sobie w fundacji przy pozyskiwaniu funduszy na różne cele.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Oscar Patric napisał:

Nie salonik prasowy,ale tam jest za mało pieniędzy jak wszystko po opłacam,a nie chcę żyć znowu na niższym poziomie życia,salonik dobrze prosperuje,więc mogę go moim pracownikom zostawić,a sama iść gdzie indziej do pracy,bo lubię się rozwijać zawodowo.Ja kocham pracować nie znoszę w domu siedzieć więcej niż to konieczne,kontrolować moich pracowników będę Ja i moja siostra.A na stacji paliw pracowałam zanim salonik sobie wzięłam jak chodziłam do szkoły w tedy też dorabiałam sobie w fundacji przy pozyskiwaniu funduszy na różne cele.

i tak pewnie za dwa miesiące znowu pomieszam :P

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, mar....ka napisał:

za często je zmieniasz :P

Ciężko jest mi coś do siebie pod pasować,zdecydowałam że z "handlu" nie wyjdę,mam swój salonik,teraz chcę zdobyć doświadczenie w kierownictwie,a przyszłości chcę całkowicie na swoje przejść,ale też handel.

Zmieniałam pracę,bo raz obiecali umowę o pracę a jej nie chcieli dać,miałam też przypadek że nie płacili całej wypłaty oraz "pojechali"po pensji bo niby nie mieli zysków.Mariola Ja idiotką nie jestem żeby na takie gówno za przeproszeniem się godzić,skoro zasuwam jak wszyscy to dlaczego mam być "pokrzywdzona",nauczyłam się i walczę o swoje.Jak nic nie będziesz robić to każdy wejdzie Ci na głowę.

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Patikujek napisał:

Polubione :D

 

dziękuję :)

10 minut temu, Chesti napisał:

Ale masz ładne rzeczy. Też sobie kiedyś taki młynek do kawy sprawię. Jak sobie już sprawię dom hahaha ;P

Dziękuję,nie wiem czemu ale ostatnio wzięła mnie mania na zakupy,szczerze na razie dopiero kuchnia "dochodzi" do tego tak jak bym chciała aby wyglądała,potem mam nowy pomysł na łazienkę,ale to od Nowego Roku.

Link to comment
Share on other sites

Hej,mam pokupowane prezenty dla moich najbliższych teraz na kurierów czekam,dla Miśki Wiedźmin na PS4 oraz album z naklejkami piłkarzy,ale ciężko było jej nazbierać,bo wiadomo że jak się kupuje nie widać czy piłkarze nie powtarzają się,ale udało mi się uff,siostra będzie zadowolona.A dla mamy nowy telefon Sony Xperia XZ kobaltowy,bo stary nawet po naprawie się psuł.A dla Miśka karnet sportowy i zestaw do golenia.

Przymrozki ustąpiły,jest plus 12 stopni,ale zaś cały dzień pada,stawy zaczęły mnie okropnie boleć,nawet sparowanie maścią nie pomaga.

pl_pegi18_cdppl-ps4_packshot_3d-tw3_goty.png

Sony_Xperia_XZ_kobaltowy_2138323077.png

golette-zestaw-mach3-zel-do-goleni-kosmetyczka-gratis.jpg

Link to comment
Share on other sites

O 19.11.2016 o 16:47, Patikujek napisał:

Ja w tym roku mam spokój z prezentami ;) nie będzie mnie w domu na święta,  a tu nie mam nikogo komu miałabym coś kupować 

 

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Sobie! :D

 

19 godzin temu, Paulina94 napisał:

No raczej! :D

Dziewczyny mają rację,Ty też się liczysz więc zrób sobie jakiś prezent np masaż albo jakiś zabieg w SPA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...