Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

W końcu Was znalazłam!!! Wkurza mnie, że na dogo już nie ma banerów i podpisów. Ciężko niektórych namierzyć :[

 

Oscar boski! Uwielbiam wszystkie TTB.

A Barf super sprawa. Moje łaciate sobie chwali :)

Link to comment
Share on other sites

O 16.06.2016 o 15:33, Tyś napisał:

Świetnie, że się wkręcasz w BARFa, powodzenia! :)

dzięki :)

8 godzin temu, Erykowa napisał:

Hej !

Kurczę,może też kiedyś skusze się na Barfowanie ale wczesniej muszę się dorobić zamrażarki bo nasza przy lodówce wiecznie pełna bez psiego mięsa :(

niedawno kupiłam zamrażarkę abym mogła psa mięso pomieścić:)

2 godziny temu, Chesti napisał:

W końcu Was znalazłam!!! Wkurza mnie, że na dogo już nie ma banerów i podpisów. Ciężko niektórych namierzyć :[

 

Oscar boski! Uwielbiam wszystkie TTB.

A Barf super sprawa. Moje łaciate sobie chwali :)

witamy,Barf jest super,szukałam co jest dla psa najlepsze jeżeli chodzi o jedzenie,każdy kto nim psy karmi,chwali go,więc postanowiłam że spróbuję 

Link to comment
Share on other sites

BARF psi jest prosty. Przynajmniej w porównaniu z kocim. ;)
I tez ubolewam nad brakiem zamrażarki. Tzn. teraz jest, ale "ludzka" i nie ma miejsca na mięso, pomijając fakt, że za parę miesięcy będę kisić się w ciasnej kawalerce, więc zamrażarki tam na pewno nie będzie. Jednak obiecałam sobie, że jak pójdę na swoje to będzie i zamrażarka kocio-psia, i BARFowe towarzystwo :)

Link to comment
Share on other sites

Nom... dlatego mój kot nie jest na "czystym" barfie. Nad czym oczywiście ubolewam.

U nas jedna z trzech szuflad w zamrażarce - jest psia. Spokojnie się mieścimy.

Jedyna bolączka dla mnie to karmienie na wyjeździe. Muszę kupić jakieś dobre suche, ech.

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Tyś napisał:

BARF psi jest prosty. Przynajmniej w porównaniu z kocim. ;)
I tez ubolewam nad brakiem zamrażarki. Tzn. teraz jest, ale "ludzka" i nie ma miejsca na mięso, pomijając fakt, że za parę miesięcy będę kisić się w ciasnej kawalerce, więc zamrażarki tam na pewno nie będzie. Jednak obiecałam sobie, że jak pójdę na swoje to będzie i zamrażarka kocio-psia, i BARFowe towarzystwo :)

pewnie masz rację,nie czytałam jeszcze na temat kociego Barfa,racja zamrażarka dodatkowa jest musowa,jutro wujek z zapasem mięsa dla Oscara ma przyjechać,do Naszej lodówki nic by nie weszło,a tak martwić się nie muszę,zamrażarka jest duża i tylko na mięso Oscar będzie

25 minut temu, Chesti napisał:

Nom... dlatego mój kot nie jest na "czystym" barfie. Nad czym oczywiście ubolewam.

U nas jedna z trzech szuflad w zamrażarce - jest psia. Spokojnie się mieścimy.

Jedyna bolączka dla mnie to karmienie na wyjeździe. Muszę kupić jakieś dobre suche, ech.

 

Człowiek stary a głupi,zawsze jak wyjeżdżam zabieram psa ze sobą,a teraz będzie problem przez Barfa,nie wiem czy jest do dobry pomysł aby na czas wyjazdu przechodzić na suchą a po powrocie zaś na Barfa?!

Link to comment
Share on other sites

O 17.06.2016 o 22:54, Tyś napisał:

Zamiast na suchą, lepiej na czas wyjazdu przejść na dobre puchy. Raz na jakiś czas nie wyda się na nich majątku, a są na pewno lepsze niż sucha.
Polecam też artykuł znajomej: http://myheartchakra.pl/2015/09/barf-na-wyjezdzie/

O dzięki Tyś :*

BTW, już kiedyś miałam pytać... pamiętasz jak mi podrzucałaś info o aussie do adopcji? Czy to czasem nie Ruby? :>

 

O 17.06.2016 o 18:58, Oscar Patric napisał:

Człowiek stary a głupi,zawsze jak wyjeżdżam zabieram psa ze sobą,a teraz będzie problem przez Barfa,nie wiem czy jest do dobry pomysł aby na czas wyjazdu przechodzić na suchą a po powrocie zaś na Barfa?!

E tam głupi ;) Oscar więcej zyska na codziennym Barfowaniu niż straci przez te kilka dni wyjazdu na czym innym :)

 

My nad morzem mamy zarezerwowany domek z aneksem i lodówą. Może nie trzeba będzie z tego Barfa tak do końca rezygnować. Zeus co prawda (jak to Beagle) żołądek ma pancerny. Może zjeść wszystko i kompletnie nic mu nie będzie, ale przeraża mnie to co będzie po sobie zostawiał w plenerze jak przejdzie na puszki albo suche.

Link to comment
Share on other sites

O 17.06.2016 o 22:54, Tyś napisał:

Zamiast na suchą, lepiej na czas wyjazdu przejść na dobre puchy. Raz na jakiś czas nie wyda się na nich majątku, a są na pewno lepsze niż sucha.
Polecam też artykuł znajomej: http://myheartchakra.pl/2015/09/barf-na-wyjezdzie/

aha,dzięki za radę

3 godziny temu, Chesti napisał:

O dzięki Tyś :*

BTW, już kiedyś miałam pytać... pamiętasz jak mi podrzucałaś info o aussie do adopcji? Czy to czasem nie Ruby? :>

 

E tam głupi ;) Oscar więcej zyska na codziennym Barfowaniu niż straci przez te kilka dni wyjazdu na czym innym :)

 

My nad morzem mamy zarezerwowany domek z aneksem i lodówą. Może nie trzeba będzie z tego Barfa tak do końca rezygnować. Zeus co prawda (jak to Beagle) żołądek ma pancerny. Może zjeść wszystko i kompletnie nic mu nie będzie, ale przeraża mnie to co będzie po sobie zostawiał w plenerze jak przejdzie na puszki albo suche.

Dobry pomysł,jak będziemy szukać pokoju to tam gdzie mają lodówkę,bo bym nie chciała  przechodzić na inną karmę,a gdyby się nie udało to zrobię jak Justyna doradza.Kupię kilka puszek,może Animodna co sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Tak, Chesti podrzucałam Ci Rubiątko zołziątko ;). Bardzo się cieszę, że trafiła w forumowe, sprawdzone ręce, bo niezłe ziółko z niej.

Animonda Carny jest okej, przynajmniej ta kocia. ;) U nas nie ma gotowego BARFu w puszkach, są jedynie kostki mrożone, a szkoda, bo opcja BARFu w puszkach brzmi ciekawie.

Link to comment
Share on other sites

My teraz nad morzem też wynajęliśmy domek z pełnym wyposażeniem w kuchni, więc Tora będzie kontynuować barf. Ale ten rok jest wyjątkiem, ze względu na małe dziecko. W następnym roku już, jak zawsze, urlop spędzimy pod namiotem, więc o barfie na kilka dni Torka znowu zapomni :P No może nie tak do końca, bo pole namiotowe na które jeździmy ma sklep, więc coś tam jej kupię ;) Ale to np. na kolację tylko, a rano będzie właśnie suche albo puszki ;) I ze względu na takie wypady, żeby nagle nie było rewolucji żołądkowych, to nawet teraz, co kilka dni podaję suce porcję suchego ;)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś napisał:

Tak, Chesti podrzucałam Ci Rubiątko zołziątko ;). Bardzo się cieszę, że trafiła w forumowe, sprawdzone ręce, bo niezłe ziółko z niej.

Animonda Carny jest okej, przynajmniej ta kocia. ;) U nas nie ma gotowego BARFu w puszkach, są jedynie kostki mrożone, a szkoda, bo opcja BARFu w puszkach brzmi ciekawie.

A Barf w kostkach jest ok,sprawdzałaś go,czytałam ale wolę Twoje zdanie(opinię)

12 godzin temu, *Magda* napisał:

My teraz nad morzem też wynajęliśmy domek z pełnym wyposażeniem w kuchni, więc Tora będzie kontynuować barf. Ale ten rok jest wyjątkiem, ze względu na małe dziecko. W następnym roku już, jak zawsze, urlop spędzimy pod namiotem, więc o barfie na kilka dni Torka znowu zapomni :P No może nie tak do końca, bo pole namiotowe na które jeździmy ma sklep, więc coś tam jej kupię ;) Ale to np. na kolację tylko, a rano będzie właśnie suche albo puszki ;) I ze względu na takie wypady, żeby nagle nie było rewolucji żołądkowych, to nawet teraz, co kilka dni podaję suce porcję suchego ;)

Aha,Ja jak jeżdżę to zawsze albo do hotelu,albo wynajmuję pokój nad morzem.Przemyśle sobie wszystko,bo to dopiero za rok,teraz czytam "Świat barfa" obszerne forum

Link to comment
Share on other sites

O 22.06.2016 o 12:44, Tyś napisał:

A ja nie przpeadam za takimi upałami. Moje futra ze mną w tym temacie są bardzo zgodne :)


Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę ;)

Laryngolog nic nie stwierdziła,pochwaliła że mam idealne zęby

15 godzin temu, GabiM napisał:

Ja tam upał lubię pod warunkiem, że pode mną piasek a przede mną błękit morza, a to niestety w sferze marzeń. 

 

A jak Oscar znosi upały?

Dobrze,jak mu jest za gorąco to dostaje wilgotny ręczni na grzbiet,na kwadransik i wszystko do normy wraca :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...