Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

12 godzin temu, Paulina94 napisał:

Jaki uśmiechnięty :D

właśnie jak kocham TTB ze względu na ich uśmiech i zajebisty charakter :)

A Syno na starość się zmienia nie do poznania,często udaje że psa nie widzi,obraca się bokiem,trawę wącha i tylko łypie okiem,a jak jest jego wróg,to staje i morde drze jak głupi,nie raz tylko groźnie na warczy i idzie dalej dumnie z podniesionym ogonem,tylko jeżenia się nie pozbywa

Link to comment
Share on other sites

Długi spacer mamy zaliczony,przez las,łąki,park.Rano mieliśmy pieczone Bataty,potem lody Manchatan a na obiad mamy domowe hamburgery,dupa zaś urośnie.Oscar dostał mięso baranie,trzeba było je po filetować,przez jego Barfa stanę się rzeźnikiem(hihi).Kupiłam owoce leśne,będą dobre dla Oscarka.

Relax dobrze działa,czuję się taka wypoczęta i pełna siły,wzięłam miesiąc bezpłatnego urlopu,bo mam dość.Dom już cały wyglancowany,ogródek też aż lśni .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

to i my tu dotarlismy :) boszzz.. jak ja lubie psy, które mają jakieś kropki czy plamki na mordach... już go wielbiam! 

Witamy :)

 

Nic nie robienie jest super,tak myślałam i po miesięcznym bezpłatnym urlopie nie wracam na stację,rozmawiałam z Prezesem mojej drugiej firmy,przejdę na cały etat z umową o pracę stałą pensją plus premią,od sierpnia na szkolenie na nowe stanowisko pracy.Nadal Oscar będzie mógł przychodzić ze mną do pracy jupiiiiii :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Paulina94 napisał:

Ja za to psa muszę zostawiać w domu, do pracy nie mogę go zabierać :P

Obecnie mało gdzie można psa zabrać do pracy,u Nas mogę,bo nie mam żadnych artykułów spożywczych ani żadnego jedzenia,a Prezes jest ok,muszę się przyznać że tylko Oscar zemną do pracy przychodzi,nie ma więcej psów,jest jeden pers o imieniu Prezes,ale chłopaki się nie widzą,bo kotek Oscara nie polubił,a Synek tak.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Paulina94 napisał:

Śliczny Oskarek :)

dziękuję :)

47 minut temu, Tyś napisał:

Zazdroszczę możliwości zabierania Oscarka do pracy. Ja za 2msc będę się z kundliszonem widziała raz na pół roku i już serce mnie ściska :(


Jaki królewicz wpatrzony w Ciebie!

Też się cieszę że mogę mieć go przy sobie,koleżanki normalnie go uwielbiają,dzisiaj byłam podpisać papiery,marudziły żebym już wróciła do pracy bo będą miały kogo rozpieszczać.A powiedziałam że nie za bardzo bo Księciu na barfie jest,to mnie zrąbały,że nie będą komu miały dawać obiadki 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...