Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Są fajne obroże/szelki dla bullowatych, ale nie tylko. Naprawdę psiak ładnie się w nich prezentuje, na bazarkach na niebieskim można czasem znaleźć je, ja osobiście polecam internetowy sklep [url]http://pitman.pl/[/url] albo [url]http://martis.sklep.pl/[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

hej:)

Dziękuję w imieniu Siostry,zbieram kaskę na szele dla Księcia,kupię albo z Pitmana(tu kupowałam mu i smycz i kaganiec)albo z Elperro,jeszcze zobaczę,ten drugi sklep na szelki ma poszyte polarem,więc za nim przemawia.Jesteśmy z Księciem po długim spacerku,na dworze wieje i słoneczko świeci,wczoraj był u Nas wujek,tym razem przywiózł dla Syneczka mięso z jelenia,jajca z wolnego wybiegu oraz kilka kurcząt,wujek mówi,że swój zwierzyniec tym samym kami,więc postanowił Synkowi przywieść.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie dokładnie ostatnio wszystko przemyślałam,wzięłam za i przeciw,wyszło mi więcej przeciw i drugiego psa nie będzie.Muszę nadal z Synkiem pracować,są już duże postępy,ale jeszcze to nie to.Już co raz bardziej suki akceptuje,ale jeszcze mu zdarza się,że na agresję odpowiada agresją,a wiem że z tego mogą wystąpić duże problemy.Przed wczoraj innego Naszego sąsiada mała suczka Nuka,towarzyszyła Nam na spacerku,Księciu ją totalnie olał,zajmował się tam swoimi sprawami,a Ona cały czas zachęcała go do zabawy.Jest co raz więcej takich sukcesów na szczęście.Może jest to dziwne,ale Synek na niektóre rasy reaguje agresją,a inne olewa.

Link to comment
Share on other sites

Aha,widzę że macie podobnie,Ja chciałam Rottka,ale wiem że to nie realne,dopóki Księciu nie będzie w pełni akceptował i tolerował psów,zobaczę czy w Naszej dalszej pracy będzie się tak dobrze układać.Jak nie to wiadomo że nigdy pod Nasz dach drugi psiak nie zagości,nie chcę w domu mieć krwawego ringu.

Link to comment
Share on other sites

Ja już przeszłam kilka dziwnych walk... :shake: bo nagle Leda stwierdziła że będzie wilkiem rządzić :/ były konsekwentne kary w postaci wyproszenia natychmiastowego do klatki - do odwołania ;) ona nie tyle ma agresji co niezrównoważonego zachowania, coś jej w łeb strzela i nagle awantura z psem z ktrórym biegała. Mam zapisane miejsce na spotkanie z behawiorystą i trenerem w jednym z fundacji S.O.S bulterier i niech mi ją oceni a także da kilka wskazówek jak z nią postępowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Witamy się wieczorkiem :)[/QUOTE]
a My cieplutko rano:)

Z Oscarkiem jest inaczej,On jest mega agresywny do wszystkich psów,zwierząt,ma także duży instynkt myśliwski,który ma skierowany do polowania i likwidacji w szczególności do psów kotów. Z tym walczymy nagminnie,mam jednego świetnego gościa,który Mam bardzo dużo pomógł,kiedyś byłam u behawiorysty,który Bulteriery hodował,stwierdził że Syno jest mega trudnym przypadkiem i powinien już dawno zostać uśpiony:diabloti:.Od razu mu wygarnęłam co myślę i zrezygnowałam z niego,z idiotami czasu tracić nie będę.Już pisałam nie raz,Oscarkowi ruchu nie brakuje,zna zasady panujące w domu,był doskonale z socjalizowany.Ale On od młodego nie umiał bawić się z innymi psami,po klkunastu akcjach jakie urządził,zrezygnowałam z kontaktów z innymi psami i zwierzętami.Synuś nawet jak ma kaganiec założony,chce walczyć z innymi psami,nawet takimi które są łagodne i poddańcze wobec Synka.

Link to comment
Share on other sites

od poczatku Oscarek tak mial z ta agrecha? pomijajac oczywiscie okres sczeniaczka jak byl malenkim papisiem. Moja sucz jak narazie agrechy nie prezentuje w swoim zachowaniu, choc zdaza sie ze jade np autem z nia idzie jakis pies chodnikiem a ta nagle zaczyna burczec i ujadac (ale tylko w samochodzie jak jedzie tak ma). Jak sie to zaczelo u niego objawiac na poczatku?

Link to comment
Share on other sites

tak, najlepiej uśpić :angryy: wiesz tak szczerze to niektóre psy nie mają potrzeby obcować z innymi psami ;) najważniejsze że w domu to przytulak :)
a jak do obcych /gości?

qmu- szaleje w aucie? to jej teren ;) znam wiele mega uległych i niekonfliktowych psów a w aucie to by rękę obcemu odrąbały albo psa zagryzły:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze oznaki agresji u Synka zaczęły się skończył 1,5 roku,a jak skończył 3 lata,to już masakra:diabloti:,Synek też jak szalony auta broni,nikt podejść nie może.Jak ktoś do domu przychodzi do jakiś czas drze japę,a potem albo olewa i zajmuje się swoimi sprawami albo delikwenta pilnuje,nawet oka nie spuści a jak jest to jego ulubiony gość,to trzeba buziaczków na rozdawać na lewo i prawo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']A jakoś leci. Właśnie kundel mi się zbuntował i je tylko w moim pokoju :P[/QUOTE]

aha,ważne byle do przodu:)

U Nas choinka już ubrana,pokoje także przystrojone,dom aż lśni czystością,wolne na wigilię,święta i sylwka mam załatwione,kartki świąteczne wystane,prezenty od dawna są,mega wielkie zakupy także zaliczone.Jak dobrze pójdzie to sierpień/wrzesień Synek będzie wykastrowany:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...