Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='natija']no to Cie zalatwili,powrotu do zdrowia zycze:)[/QUOTE]
wszystko przez Marcina:evil_lol:

[quote name='qmu']bylo nie pajacowac tyle teraz cierp hehehehe[/QUOTE]
a Kto myślał,że Nasze wygłupy się tak skończą:diabloti:,wczoraj byliśmy na imprezce mikołajkowej,super było,bandaż elastyczny pomaga,u Nas ciepło,ale pada deszcz.Jedziemy dzisiaj na zakupy,a potem do kina i na pizze.

Link to comment
Share on other sites

Dziwne, że pies kochany i chowany w domu jest taki agresywny do wszystkiego co się rusza. Ja kilkadziesiąt lat miałam i jeszcze mam rottweilery, suki i samce, szkolone na obronne i żadne z nich nie było agresywne do ludzi i zwierząt, wręcz przeciwnie - do malych i słabszych, nawet agresywnych ze strachu były pobłażliwe i opiekuńcze, z dużymi żyły w zgodzie, zaatakowane pacyfikowały masą ciała nie robiąc krzywdy.
Ale ja od szczeniaka socjalizowałam swoje psy z otoczeniem, szkolilam na puść a nie na bierz przede wszystkim, mieszkałam w mieście, w bloku między ludźmi i psami i nie mogłam mieć agresorów. Przeciwnie, otoczenie kochalo moje psy i się ich nie bało. Ale włamywaczy pogoniły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dwbem']Dziwne, że pies kochany i chowany w domu jest taki agresywny do wszystkiego co się rusza. Ja kilkadziesiąt lat miałam i jeszcze mam rottweilery, suki i samce, szkolone na obronne i żadne z nich nie było agresywne do ludzi i zwierząt, wręcz przeciwnie - do malych i słabszych, nawet agresywnych ze strachu były pobłażliwe i opiekuńcze, z dużymi żyły w zgodzie, zaatakowane pacyfikowały masą ciała nie robiąc krzywdy.
Ale ja od szczeniaka socjalizowałam swoje psy z otoczeniem, szkolilam na puść a nie na bierz przede wszystkim, mieszkałam w mieście, w bloku między ludźmi i psami i nie mogłam mieć agresorów. Przeciwnie, otoczenie kochalo moje psy i się ich nie bało. Ale włamywaczy pogoniły.[/QUOTE]

Fakt dziwne, ale z drugiej strony moze po prostu mu sie deko we lbie cos poprzesrtawialo i tak oszczekuje i powarkuje na psy i ludzi bo broni swojej rodzinki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Miłego wypadu :) A gdzie jedziecie na pizze ?[/QUOTE]
dzięki,był miły:)byliśmy w Chacie

[quote name='Sonka95']Ale mi narobiłaś apetytu na pizze :diabloti:[/QUOTE]
to kup i smacznego:eviltong:

[quote name='dwbem']Dziwne, że pies kochany i chowany w domu jest taki agresywny do wszystkiego co się rusza. Ja kilkadziesiąt lat miałam i jeszcze mam rottweilery, suki i samce, szkolone na obronne i żadne z nich nie było agresywne do ludzi i zwierząt, wręcz przeciwnie - do malych i słabszych, nawet agresywnych ze strachu były pobłażliwe i opiekuńcze, z dużymi żyły w zgodzie, zaatakowane pacyfikowały masą ciała nie robiąc krzywdy.
Ale ja od szczeniaka socjalizowałam swoje psy z otoczeniem, szkolilam na puść a nie na bierz przede wszystkim, mieszkałam w mieście, w bloku między ludźmi i psami i nie mogłam mieć agresorów. Przeciwnie, otoczenie kochalo moje psy i się ich nie bało. Ale włamywaczy pogoniły.[/QUOTE]

Nie wiem po co równać bullowatego do rottka?
przecież to dwie inne rasy,inne charaktery,pochodzenia,zostały do czegoś innego stworzone,bullowate niestety do walk z psami i innymi zwierzętami,a rottki do stróżowania i obrony.Ludzie mądrzy lubią mojego Oscarka,a idiotami się nie przejmuję.
Znam osobiście kilka rottków,które wcale nie są takie milusie,widziałam na własne oczy jak suka rottka zaatakowała asta,i gdby tamten nie miał odwróconej kolczaki i obroży z kolcami,źle by się to dla asta skończyło.Na tyle w tym temacie,uważam że jest już zamknięty

[quote name='Don_Vito']Buziaki :loveu: Miłego wieczorku![/QUOTE]
dziękuję:)

Zrezygnowałam z 2 forum o psach z koro nikt do Nas się nie odzywa,to po co Nam:diabloti:,starczy fejs i dogo:evil_lol:.Jesteśmy z Kiciem po długim spacerku,teraz Syno smacznie śpi,a Pańcia przy kąpie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qmu']dzien doberek :) jak tam Oskarek ??[/QUOTE]
a w porządku,akurat Kiciu śpi:)

[quote name='qmu']Fakt dziwne, ale z drugiej strony moze po prostu mu sie deko we lbie cos poprzesrtawialo i tak oszczekuje i powarkuje na psy i ludzi bo broni swojej rodzinki ?[/QUOTE]
sama już nie wiem?
staramy się mu dać wszystko co najlepsze,nadal pracujemy raz jest lepiej a raz gorzej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Tak :)
Oglądaliśmy konika jak "bryka" :)[/QUOTE]

fajnie:)
za dwa dni przyjdzie do Nas paczka z Bozity,wzieliśmy udział w konkursie świątecznym na fejsie w Peedigre,ciekawe czy Synek cosik wygra:cool3: ,biała choinka kupiona,musiałam też mysz do kąpa zaś kupić,a Marcin nadal jest chory:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']napisz jak po karmie się czuje księciuńcio ;)
nie wiem co z moją białą się stało ale nie przyswaja już żadnej suchej karmy :( jest teraz na barfie i cały problem znikł ;)

Akurat dzisiaj Bozita przyszła,Synek wszyskto zjadł,zobaczymy za jakiś czas jak ona mu służy

jaki Oskarek ma wzrost? wygląda na wielkiego byczka ;)[/QUOTE]

[quote name='Izabela124.']Jak tam żebra? :D[/QUOTE]

dzisiaj dopiero tydzień jest,nic się jeszcze nie zmieniło

filmik z małą sztuczką Księcia:)

[URL]https://www.youtube.com/watch?v=BVyt0sEkcqY[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']napisz jak po karmie się czuje księciuńcio ;)
nie wiem co z moją białą się stało ale nie przyswaja już żadnej suchej karmy :( jest teraz na barfie i cały problem znikł ;)

jaki Oskarek ma wzrost? wygląda na wielkiego byczka ;)[/QUOTE]

Oscar ma 50 cm w kłębie
a karma dopiero dzisiaj przyszła,więc za jakiś czas zobaczę czy jest ona dobra dla niego

Link to comment
Share on other sites

Karma Bozita,miseczka Syneczka:eviltong:

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20131211_182949_zpsd7594678.jpg.html][IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/20131211_182949_zpsd7594678.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20131211_182959_zpsf56ace0d.jpg.html][IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/20131211_182959_zpsf56ace0d.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20131211_183032_zps9502920a.jpg.html][IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/20131211_183032_zps9502920a.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']...dzisiaj byliśmy na otwarciu u Nas drugiej Biedronki:eviltong:[/QUOTE]


heheheheh wydarzenie roku ??
u nas otwierali most oczywiscie ja nie poszlam bo niby za czy, ale wlaczylam nasz regionalna i pokazuja relacje z otwarcia mostu i
redaktor pyta jakiejs baby - i jak sie pani podoba otwarcie mostu ?
baba - oj panie piękny most, i tyle dobrego jedzenia
redaktor - a czego pani próbowała
baba - panie ja to wszystko jadłam kełbase, ciasta itd. (wyliczanka)

tak sie uśmiałam że szok no i stada mocherów no bo jakże by inaczej :D w końcu Torouń :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qmu']heheheheh wydarzenie roku ??
u nas otwierali most oczywiscie ja nie poszlam bo niby za czy, ale wlaczylam nasz regionalna i pokazuja relacje z otwarcia mostu i
redaktor pyta jakiejs baby - i jak sie pani podoba otwarcie mostu ?
baba - oj panie piękny most, i tyle dobrego jedzenia
redaktor - a czego pani próbowała
baba - panie ja to wszystko jadłam kełbase, ciasta itd. (wyliczanka)

tak sie uśmiałam że szok no i stada mocherów no bo jakże by inaczej :D w końcu Torouń :D[/QUOTE]
na to takie że hej:diabloti:
tyle było ludzi,nawet szpilki by nie wsadzili,taka wiocha,norma:evil_lol:

U Nas przygotowania do świąt wielką parą idą,a Synek zaś oczywiście korzysta do woli:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...