Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='agutka']ej to i tak rewelacja że ma kumpla w dodatku samca :)
ja jutro lecę po kolce z paseczkiem bo u mnie są różne rozmiary ;)[/QUOTE]
My też mamy kolczatkę z paskiem zamówioną
Tak,fajnie Skip to głównie przychodzi z Księciem się przywitać albo nie raz na spacerek z Nami idzie,ale Oni nie bawią się wspólnie raz Oscar nigdy nie umiał się z innymi psami bawić a dwa nie pozwoliłby Skipiemu na zabawę ze sobą

Link to comment
Share on other sites

A nie wolisz go do zabawy przepinać sobie na zwykłą obrożę i np linkę? Wtedy sygnał automatyczny "masz luz, możesz się bawić". Bo w zasadzie jeśli on nawet ma kolczatkę założoną tak jak na zdjęciach to i tak go nie skorygujesz w danym momencie jak ma kolczatę na klacie i to jeszcze na grubej skórzanej obroży ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']A nie wolisz go do zabawy przepinać sobie na zwykłą obrożę i np linkę? Wtedy sygnał automatyczny "masz luz, możesz się bawić". Bo w zasadzie jeśli on nawet ma kolczatkę założoną tak jak na zdjęciach to i tak go nie skorygujesz w danym momencie jak ma kolczatę na klacie i to jeszcze na grubej skórzanej obroży ;)[/QUOTE]
jakoś dzisiaj tak po prostu do dupy wyszło:diabloti:
przeważnie Ksiecia zapinam do drzewa i na zwyklą obrożę aby mógł się bawić,nie ra zamiast smyczy jest właśnie na długiej lince zapinany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']astowy i pitkowy warkot to jest to co mnie rozbraja ;)

Sporo ludzi jak słyszy warkot Oscara,to sądzi że On Nas pewno ugryzie:evil_lol:,mało kto wie,jak bulle się bawią,domek posprzątany,pouczyłam się,fasolówka dochodzi,a jeszcze spacerek z Księciem.Siostra zadowolona że do szkoły wróciła,praktyki jej się wcale nie podobały.Na dworze mamy dzisiaj chłodno,Synek koło kominkowego dupsko grzeje:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Dzień doberek z iście wiosennych Niemiec :p[/QUOTE]
doberek Magduś:)

[quote name='phase']Jaki szorstek śliczny :loveu:

A nie chciałaś spróbować z Oscarkiem PT?[/QUOTE]
Mi też bardzo się podoba:loveu:
a Księciu jest pokursie PT

[quote name='lula2010']Witamy sie cieplutko :-)[/QUOTE]
hej,hej:)

[quote name='deer_1987']jak tam praca z Oscarem? nad agresywnocia i innymi zachowaniami?[/QUOTE]
jest raz lepiej a raz gorzej

[quote name='betty_labrador']Cześć :) witamy Ciebie i Oskarka :loveu:[/QUOTE]
Doberek Dziewczyny:)

Link to comment
Share on other sites

witanko weekendowe:)

Jesteśmy z Księciem po długim spacerku,na dworze mamy ciepło.Brat wpadł do Nas z tulipanami i ptasim mleczkiem:loveu:.W poniedziałek ma przyjść do Nas nowa zapinana kolczatka i biopaliwo do biokominka.

[COLOR=#800080][SIZE=5]

Miłego Dnia Kobiet:)

[/SIZE][/COLOR][URL=http://s916.photobucket.com/user/baltobaron/media/dzien_kobiet_zpsd8911ccf.jpg.html][IMG]http://i916.photobucket.com/albums/ad9/baltobaron/dzien_kobiet_zpsd8911ccf.jpg[/IMG][/URL][COLOR=#800080][SIZE=5]
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...