Jump to content
Dogomania

Legnica 06.08.2006


mausa

Recommended Posts

[quote name='agatazielinska']Spróbuje Was uspokoić. Na zimową wystawę w Głogowie pojechałam tylko z dowodem wpłaty (nie dostałam potwierdzenia), na miejscu bez problemu dostałam numer i katalog. Teraz też nic nie mam, ale po telefonie z prośbą o przesłanie rodowodu wnioskuję, że moja sunia jest zgłoszona.[/quote]

niby jeszcze kilka dni do wystawy... ale ja lubie wiedziec na czym stoje :-?
a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja bym radziła jednak zadzonic i sie upewnić. Sama nie jadę, ale wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która zgłosiła pieska w terminie i niby było wszystko w porządku, ale jednak zgłoszenie nie dotarło i nici z wystawy. Jak ono mogło sie zgubić (?) Czy można coś jeszcze zrobić w tej sytuacji (?)

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie dzwonilam do zwiazku. Planu sedziowania jeszcze nie maja, nie potrafili mi powiedziec ile mam psow w klasie :(
Dobre chociaz to, ze zgloszenie przyjeli.
Pan byl bardzo mily ale mowi, ze sa zarobieni i moze w piatek beda jakies szczegoly.

Link to comment
Share on other sites

ja dzis dostalam potwierdzenia ale bez numerkow mimo ze zaplacilam :( pewno bede musiala stac w kolejce bo mam adnotacje ze zalpacono 0 zl :evilbat:

na moim pisze ze trzeba miec wazne swiadectwo zdrowia psa i szczepienia na wscieklizne ale nie mam zamiaru chodzic do weta po swiadectwo zdrowia - juz wiele lat jezdze na wystawy i zawsze sie bez tego obywalo a nie bede placic za kawalek papieru po 30 zl 0X 0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kattka']A ja bym radziła jednak zadzonic i sie upewnić. Sama nie jadę, ale wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która zgłosiła pieska w terminie i niby było wszystko w porządku, ale jednak zgłoszenie nie dotarło i nici z wystawy. Jak ono mogło sie zgubić (?) Czy można coś jeszcze zrobić w tej sytuacji (?)[/quote]

jesli zgloszenie bylo wyslane listem poleconym to mozna to reklamowac ale jesli nie masz potwierdzenia wysylki no to niestety :( czasem z niewiadomych przyczyn pieski nie sa przyjmowane
a czy kolezanka placila za zgloszenie ?

Link to comment
Share on other sites

dostalam potwierdzenie.. tez bez numeru startowego... tyle ze ja akurat slusznie 8)
ale sprawdzac radze poniewaz w ub roku znajomym malamuciarzom nie zostal przyjety pies na wystawe poznanska... mimo iz zgloszenie wyslali i bodajze nawet oplacili...
gdzies po drodze zniknelo... dobrze ze przed wystawa sprawdzili i okazalo sie ze takiego psa nie ma w katalogu
a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

A ciekawe czy będzie można przyjść z psiakiem jako widz ,chciałabym swoją piesię zacząć już oswajać z tyloma psami zanim zaczniemy same wystawianie.
życzę powodzenia na Legnickiej wystawie . maga18 czy ostatnio się nie spotkałyśmy przypadkiem u mnie w ex pracy? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Też słyszałam o takich "wypadkach przy pracy", czy jak to nazwać.
Pzdr.[/quote]

no niestety przypadki te nie naleza do rzadkosci, wiec lepiej sprawdzic niz pozniej jechac niejednokrotnie wiele kilometrow i.............. zostac z reka w nocniku :-?
pozdr a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie dostalam potwierdzenie. Ale chyba troche maja tam bajzel bo jest napisane ze nie zaplacilam a zaplacilam.
Ja mysle, ze oni w tym tygodniu moga siedzec w zwiazku poza tymi wyznaczonymi cotygodniowymi dyzurami. Mi sie udalo np. dodzwonic wczoraj przed poludniem.

Link to comment
Share on other sites

hej!
rzeczywiscie w tej legnicy maja hm.. zamieszanie. plan sedziowania JESZCZE nie gotowy. mnie udalo sie dodzwonic dzis przed poludniem. pani troszke byla poddenerwowana ale starala sie byc pomocna. wiem, Dzurga, ze po 11tej mamy byc bo po chartach wchodza mopsy. do dzis nie dostalem potwierdzenia ani nic takiego. podobno numerki, katalogi do odbioru na miejscu od 8.00.

Link to comment
Share on other sites

Co oni sobie mysla, ze ja w srodku nocy z domu wyjade zeby od 8 katalog i numerek odebrac. Chyba ich zdrowo pogielo.
Cale szczescie, ze jak mowisz mopsy nie wchodza pierwsze, to zdaze skoczyc po numerek; ale tez nie ostatnie, bo by mi sie Bubacz znudzil ;)
xochi, a wy juz w posredniej, czy jeszcze w mlodziezy startujecie?

Link to comment
Share on other sites

hej hej
nie ma zamiaru wstawac po nocy. tym bardziej ze moj siersciuch tez lubi sobie pospac :wink: jak pani z legnicy mi powiedziala, ze mamy byc po 11 to tak bede bo jak Dzurga wiesz, nasze psy potrzebuja silnych bodzcow i to w krotkim czasie. jak sie napatrza jua na te wszystkie psy i suki to potem na ringu nie zabardzo chce im sie chodzic a stac jak posag to m a r z e n i e scietej glowy (no przynajmniej z moja pociecha). my tylko w mł mozemy wystepowac. spotkamy sie wiec na ringu. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...