Jump to content
Dogomania

Legnica 06.08.2006


mausa

Recommended Posts

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez jade do Sopotu :angel: Sopot ma miec katalog na stronie... bodajze poczatkiem sierpnia. A w Legnicy narazie nie mam mozliowsci podpatrzenia imion... moze uda mi sie w nst srode lub czwartek, ale to juz bedzie kilka dni przed wystawa wiec zadna frajda :lol:

Link to comment
Share on other sites

dostalam dzis potwierdzenia... bez numerkow i bez info o ktalogu :o
niech sobie wybija z gowy jak bede stala w kolejce po nuemrek :lol: ide do nich w srode lub w czwartek 8)

[b]I apropo zaswiadczenia to na potwierdzeniu jest napisane ze nalezy miec skiazeczke zdrowia z aktualnymi szczepieniami przciwko wscieklzinie[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']dostalam dzis potwierdzenia... bez numerkow i bez info o ktalogu :o
niech sobie wybija z gowy jak bede stala w kolejce po nuemrek :lol: ide do nich w srode lub w czwartek 8)

[b]I apropo zaswiadczenia to na potwierdzeniu jest napisane ze nalezy miec skiazeczke zdrowia z aktualnymi szczepieniami przciwko wscieklzinie[/b][/quote]
Przynajmniej jeden oddział, który nie potrzebuje dodatkowych zaświadczeń! Super!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzurga']Maga, a powiedz mi jak od wjezdzajac do Legnicy droga od strony Lubina trafic na ta wystawe?
W miare prosta droga jest, czy sie bede musiala motac po calym miescie?[/quote]

:lol: no wiesz w Legnicy sa dwie glowne drogi ;) wiec nie ma sie gdzie motac ;)

z Lubina do Legnicy jest prosta droga... caly czas prosto az dojedziesz do centrum (przejzdza sie pod mostem)... za mostem na skrzyzowaniu w lewo do swiatel i w prawo... do swiatel i w lewo :lol: i teraz prosto i na drugich swiatlach w prawo (z prawej bedzie widac hipermarket Real) prosto i wtedy za chwile bedzie w lewo... podejzewam ze dojkazd tak czy siak bedzie dobrze oznakowany jak nie to juzod Reala na pewno!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...