Jump to content
Dogomania

Legnica 06.08.2006


mausa

Recommended Posts

No to do zobaczenia na ringu w takim razie :) A moze mila pani byla w stanie ci powiedziec ile mamy piesow w konkurencji? Bo mi niestety mily pan nie dal rady :(
No niestety, pulpety sie szybko nudza, dlatego masakra bylo dla mnie kiedy jacys madrale np w Lesznie, Kaliszu czy Gorzowie ustawili je na koncu. Od organizatorow sie nie szlo dowiedziec planu sedziowania to bylismy na 10 , a wchodzilismy kolo 14. Ja juz ledwo zylam, a co dopiero Bubacz.
Za to w Koszalinie kulturka, mopsy zaraz po buldozkach, o 12 juz bylismy po ocenie.
Miejmy nadzieje, ze w Legnicy tez szybko pojdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzien dobry
Dzurga ty to chyba spac nie mozesz albo ta ruda cie budzi o swicie. juz o 8 rano bylas tu?! :wink: ale do rzeczy: stawki calej nie znam :-? w mł zaprezentuja sie nasze chlopaki. zyczmy wiec sobie szczescia.
A czy ktos zna sedzeigo ze SLO Zeliko Gajica?

Link to comment
Share on other sites

Hehe, moj mopsik to juz od 6 rano szaleje po domu i biedna Ruda zaczepia. Wyspia sie kundle w dzien, jak pancia jest w pracy a potem szaleja i mi spac nie daja ;)
A o 8 to ja juz dawno w pracy siedze - i taki juz mam rytual, ze jak odpale kompa to sprawdzam poczte a zaraz potem dogomanie :D
No jestem ciekawa ilu jeszcze bedziemy miec konkurentow w Legnicy, bo jak zobaczylam w Sopocie 6 psow to mi sie troche slabo zrobilo.
Maga, a powiedz mi, czy przy wejsciu sprawdzaja swiadectwo zdrowia od weta, czy tylko szczepienia? Bo na potwierdzeniu napisali, ze i to i to, a nie bardzo mam czas zeby do weta po swistek biegac.

Link to comment
Share on other sites

bylam wczoraj w ZK... o stawkach nawet liczebnych nic nie wiem, nie mialam mozliwosci sprawdzenia :-?

duzo bylo telefonow, ze potwierdzenia jeszcze nie doszly... ale ZK zarzeka sie ze wszytskie wyslał... jak cos to mozna dzwonic, Pani sprawdzi czy pies zostal przyjety.

palnu sedziowania tez nie znam... wiem tylko ze grzywacze wchodza w miare wczesnie :lol:

a co do zaswiadczen i szczepieniach to nalezy miec wylacznie ksiazeczke zdrowia/paszport i zaswiadczenie o szczepiniu na wscieklizne, nic wiecej nie ejst potrzebne! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'] Maga to lokaty na bis puppy zaklepane ma sie rozumiec ? hihi :P [/quote]

taaa... jak moja dalej bedzie tak cudowala jak dzis i wczoraj na treningu to chyba na bis puppy nawet sie nie wstawie :-?

[quote name='Elitesse']jaka pogoda w Legnicy jest ? bo ja wybieram sie juz jutro z rana i nie wiem ile rzeczy zapakowac :) [/quote]

czasami swieci slonce, nie pada i ogolnie jest chlodno :lol: chcoiaz ja biegam w klapkach i topie... ale nie ukrywam... zimno mi wtedy :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']caluuuuuuuuuutka... :evilbat:

i na moje oko parking bedzie kawałek od wystawy :lol:
wspolczuje tym co maja duzo do noszenia ;)
jesli ktos chce zaoszczedzic 10 zl... to od razu proponuje zostawic autko pod Realem :lol:[/quote]

to ci zdziercy beda tyle chcieli za parking ? :o :o chyba od Leszna sie nauczyli... a ja tam praktycznie nigdy nie parkuje na platnych parkingach pod wystawa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ale luzzzzz... pojade tam o 7.30 stane w kolejce, wezme numerki wroce do domu, wykapie psy i wroce na wystawe.. :lol: :wink:[/quote]

ale ci dobrze ! a ja mam godzine drogi

ale chyba tak o 7:30 ci nie wydadza bo przyjmowanie psow od 8 :)
ja sie tak w Oberwarcie zapedzilam i godzine czekalismy pod hala zamiast sie wyspac no ale przynajmniej stacje benzynowa znalezlismy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...