Jump to content
Dogomania

Mama Kajka w nowym domku!!!!!!


marmar

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='loozerka']to mnie zaskoczylaś, myslalam, ze psiak, ktory tak dlugo był wyłacznie pod opieką matki i nie znał ludzi, nie byl socjalizowany, bedzie trudny do ulozenia i wspołpracy. Ale to doskonała wiadomosc :)))[/quote]
nie jest trudna do ułożenia-byłą z mamusia,a matki ucza swe dzieci posluszenstwa.Obecnie bete traktuje jak matke,bierze z niej przykład,juz w ktoryms poscie wspominałam,iz zastanawiam sie czy z Kajki nie zrobie boksera,nabrala nawykow z charakterku boksia.
Wczoraj Kajka probowala becie pokazac ,ze bedzie rzadzila w domu,niewinnie warknela na bete i patrzy na jej reakcje (beta chciala jej zabrac kosc),wiec beta stoi i nadal chce wykrasc kosc,Kajka głosniej warczy-Beta spokojnie zabrala jej te kosc,a Kaja zostala bez słowa.Po chwili starym sp[rawdzonym sposobem,czyli skok na Bete i podgryzanie,Becior zapomina o kosci,a Kajka susa do kosci i ucieczka z nia:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

e tam robi co chce...w koncu ludzie są od wychowania- będziemy uczyć przepychania się na pierwszą ;)
marmar- to naprawde swietnie. A szczeniak rzeczywiscie lepiej się chowa w domu z innym psem-starszym, zrównoważonym i wyrozumiałym. Ma okazję uczyć się jednocześnie i zwyczajów psich i ludzkich- a tych ostatnich zarówno z naszych, niedoskonalych przekazów, jak i z obserwacji starszej kolezanki.
To będzie wspaniały pies, ludzie powinni się stawiac w kolejce po nią. :)

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo ale to bardzo złą wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Duża Mi została dzisiaj oddana do azylu:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
Właściciel stwierdził że sunia mu ciągle ucieka i jej nie chce:(:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
Więcej info nie wiem ponieważ nie miałem okazji z w/w panem rozmawiać:angryy:

Link to comment
Share on other sites

JA chyba emocjonalnie tego pobytu na dogo nie zniosę :( Dobrze, ze chociaz w pracy mam pojedynkę, to ludzie nie patrzą, jak mi się oczy szklą nieustannie.
Najgorsze, że ludzie, ktorzy biorą takie psiaki po przejsciach powinni być gotowi na wszystko- bo to pies niespodzianka- i robić wszystko, by nie skazywać psiaka ponownie na schroniskowy los :(

Link to comment
Share on other sites

Emocjonalnie to głuptę i egoizm ludzi trudno znieść. CO to znaczy uciekała.... eh, szkoda gadać. Pewnie,ze z takim psiakiem po przejsciach nie jest łatwo. Wiem to na przykładzie Bajeczki, która co chwile jakis numerek wywija. Ale w życiu bym jej nie oddała z tego powodu. Kiedy jest ten wyjazd do.... (nie wymienię za nic tego słowa)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...