Jump to content
Dogomania

Mama Kajka w nowym domku!!!!!!


marmar

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wandul 66']to może wezmie innego pieska , ciociu marmar , witam , juz myslałam ,ze na jakies saksy wyjechałaś . Ucałuj ode mnie KAJUSIE , to juz prawie dorosła panna.[/quote]
hihihi na seksi;) ?
Kajusia dziennie dostaje calusy,hm to raczej ja dostaje te calusy od niej.
Mam teorie na temat Kajki dlaczego szczypie nas po tylkach jak wracamy do domu,wczoraj gdy sie zaczelam ubierac do wyjscia ,psiaki byly tuz po spacerze,wiec wiedzialy,ze zostaja same w domu,Kajka podbiegla i uczepila sie mnie ,nie chciala wypuscic z domu-sadze ,ze tak reaguje aby znow jej nie zostawic.
Nadal pozostaje problem spacerow bez drugiego psa,nie chce wychodzic,automatycznie siada czy to na spacerze czy na klatce schodowej.Niestety ciagly brak czasu u mnie nie pozwala na codzienne cwiczenie wychodzenia na spacer bez betiny.

Link to comment
Share on other sites

tak słodko spałam,gdy ciocia marmar wychodziła do sklepu;
[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1570/p3242751pw0.jpg[/IMG]
hihihihihihihi,ale ja w balona zrobiłam prawie udało mi się Martynie buta zjeść;) ,hm szkoda mi tylko Martyny ,bo to kolejny jej bucik zjedzony przeze mnie:oops: :oops: :oops: ,znów będzie płakała.Wiem nastepnym razem zjem jej kolejny długopis:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ,bądź pluszaka -ma ich stanowczo za duzo:lol: :lol:
[IMG]http://img110.imageshack.us/img110/4396/p3252752uh5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

hihihihi wiem,ze tapetowanie,az sie prosiło ,ale nie w obecnej sytuacji ,tapete przezyła koty ,ale Kajka ją pokonała:-( :-( :-( :-( :-( .
Kajka ma tyle pomysłow ,jest tak inteligentna ,ma swoj sposob bycia .Każdego ranka budząc sie zastanawiam sie cio dzisiejszej nocy nabroiła,wchodzac do domu,stoje pod drzwiami i pada pytanie co tym razem:mad: :mad: :mad: :mad: .
To jest mala hiena:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .Z chwila gdy chce zabrac becie zabawke,najpierw ja podgryza,zacheca do zabawy,ona zostawia zabawke,a Kajka jednym ruchem skacze po zabawke i ucieka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ,a Beta jak zawsze daje sie na ten numer nabrac:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]syla00Kaja a ty znów na szarym końcu![/QUOTE]
na szarym koncu ,ale dogomani:placz: :placz: :placz: , w swiecie to juz nie ta Kajka-jędza jakich mało:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .Gdzie :diabloti: nie może tam Kajka jest:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .Potrafi smycze przegryzać ,wydostać się z kojca ,obszczekać ludzi i psiaki ,a schowana pod brzuchem Bety inne psiaki połkneła by w całości z taka zajadłościa jakby:diabloti: sie w nia wpakował.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']no tak- okrzepła troszkę w domku, to i broi. A za plecami starszej kolezanki, to łatwo pokazywać rózki innym psiakom - w koncu zawsze mozna wyslać na boj tę silniejszą ;)[/quote]
Kajka to dobry psiak do podgrzewania emocji:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: ,jestem zadowolona z jej karnosci,jesli chodzi o spacery,szybko załapała co to znaczy noga ,czasem jest szybsza od bety-hihi uczyła sie od samego mistrza:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...