Jump to content
Dogomania

Problem z pasozytami


Belert

Recommended Posts

Witam
mam dosc niecodzienna sprawe .W koncu mamy XXI wiek.
Kumpel i to bardzo bliski mial psa.Pies ciezko chrowal ale do konca go nie uspili ,pies srał sikał w domu.
Dom podobno zagnojony , na dodatek matka kumpla bardzo ciezko zachorowała i wlasnie dzis zmarła.
W czym problem ano po smierci psa zaloągło się cos w domu.Kumpel opisuje to jako chodzace muszki. brrr
Wole nie myslec co to .Ale powstaje pytanie jak to zniszczyc?
Chodzi o to ze stan kumpla psychiczny jest jak sie sami domyslacie fatalny , 8 lat bez roboty i bez pieniedzy.Zeby u pomoc trzeba to mieszkanie pomalowac i wynajac pokoje .Tak wymyslilem .
Skoro do roboty nie chce isc .
Zeby tam wejsc i cos zrobic musze nie miec tych lazacych ....Bo mnie zona tam nie pusci .A kumplowi chcialbym pomoc bo kiedys jak zmarla moja matka bardzo mi pomogl.
Wiec powstaje pytanie jak to wytluc?Na dodatek to gogryzie i sie tam mnozy.
Sorry za dosc niemily temat ale jestem w kropce , wymyslilem ze kupie te srodki i mu podam i jak to zginie wtedy pomalujemy to mieszkanie.

Link to comment
Share on other sites

trzeba załapać te "chodzące muszki" i pokazać w stacji sanepidu - bez identyfikacji co to jest trudno będzie dobrać odpowiedni i bezpieczny preparat.
Większość preparatów owadobójczych jest silnie toksyczna więc odradzam eksperymenty forumowe.

Link to comment
Share on other sites

Próbując hipotetycznie zidentyfikować co to może byc co przypomina "chodzące muszki" pomyślałam o mrówkach ( sa i takie "uskrzydlone";)) - a tego faktycznie nawet ogołocenie mieszkania z mebli i posadzki nie zlikwiduje. Jeśli gniazdo jest gdzieś w szparach tynku, otworach wentylacyjnych, instalacyjnych itp to niestety takie działania nie są wystarczające.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...