Jump to content
Dogomania

Pyza... - znalazła dom.


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Czyli rozumiem z tego, że Pyza jest stracona? Jak ją zabiorą do schronu w Myślenicach czy Mysłowicach, nie ma szansy jej wyciągnąć? Przepraszam, jeśli moje pytania są naiwne, ale nie mam wielkiego rozeznania w waszych realiach![/QUOTE]

[I]Nie napisałam,że już tam do wywozu nie wejdę.
Mam kilka psów do wyciągnięcia.
W poniedziałek będę starała się tam wejść.
Wtedy wszystko ustalę z nowym pracownikiem[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Javena']TE ZDJECIA MNIE POWALIŁY. Boziu,żebym tak mogła pomóc. Z Pszczyny do mnie jest całkiem blisko,gdyby nie mój tz ,to już byłaby u mnie. :([/QUOTE]

A nie można męża jakoś przebłagać? 1 sierpnia mała pojechałaby do Mielca, to tylko kilka dni!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']A nie można męża jakoś przebłagać? 1 sierpnia mała pojechałaby do Mielca, to tylko kilka dni![/QUOTE]

Agusiazet, WIEM, CO SOBIE MYŚLICIE.Dużo mówi. Ja tylko raz miałam 3 szczeniaczki i oberwało mi sie nieżle.Całe szczeście,ze dwa szybko znalazły domy. Został jeden.No,i chyba już na stałe. Mam jeszcze dwa koty.Wieczny problem ,bo łażą po parapetach do sąsiadów.Jeden już spadł z 4 go piętra. Na szczeście na 4 łapy i nic mu się nie stało.Moze gdyby była mozliwosć dowiezienia..... postawiłabym go przed faktem dokonanym. Ja mieszkam w Chełmku ,koło Oświęcimia.Tylko skad transport?? Nie wiem cioteczki,tak mi zal tej malizny.

Link to comment
Share on other sites

Javeno, ja nie mam do Ciebie absolutnie pretensji!!! Mój mąż też się nie zgadza na żadne tymczasy!!! Nie, bo nie:( Ja biorą sunie wtedy, gdy go nie ma w domu, a że pracuje w Anglii, więc mało jest! Złości się, ale cóż zrobić! Ja chcę tym psiakom pomagać i tyle! Może tej małej się uda:)

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest. Mężczyzni czasem nie rozumieją,że mozna cos robic bezinteresownie.Wiem też,ze gdybym go postawiła w sytuacji jak ostatnio ,psy sa i juz.Zaakceptowałby ,ale miałby pretekst ,zeby znikac z domu na całe dnie(w barze):)

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja Pyzy wygląda tak: 1 sierpnia mogłaby pojechać do hoteliku w Brzyściu z Julią, potem odbierze ją Basia1967 lub jej koleżanka i mała przeczeka u niej do 20 sierpnia (ok.) i potem ja biorę Pyzę na bezpłatny tymczas! Jeśli się to uda byłoby super, jeśli nie 2 sierpnia jest wywózka pszczyńskich psów do schronu w Mysłowicach czy Myślenicach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzaneczka']dlaczego mialoby sie nie udac? czego potrzeba, zeby sie udalo?[/QUOTE]

Chyba przede wszystkim szczęścia! Aby Klaudus wyciągnęła suczkę z Pszczyny! Aby Julia zgodziła się ją zabrać! Aby mała nie zlapała jakiegoś chróbska, bo nieszczepiona!

Link to comment
Share on other sites

a czy dzwonił ktoś może w sprawie transportu do SzczepoNa [url]http://www.dogomania.pl/threads/136862-Oferta-transportu-zwierzak%C3%B3w-okolice-Katowic-ca%C5%82a-Polska-za-zwrot-koszt%C3%B3w-paliwa[/url] , on już wiózł nam kiedyś pieski...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']a czy dzwonił ktoś może w sprawie transportu do SzczepoNa [url]http://www.dogomania.pl/threads/136862-Oferta-transportu-zwierzak%C3%B3w-okolice-Katowic-ca%C5%82a-Polska-za-zwrot-koszt%C3%B3w-paliwa[/url] , on już wiózł nam kiedyś pieski...[/QUOTE]

Ja nic nie wiem na ten temat i nie zadzwonię, jestem w Anglii!

Link to comment
Share on other sites

Tylko niestety bez pomocy nie jesteśmy w stanie nic zorganizować, mamy tydzień na wyciągnięcie ok.30 psiaków, co jest niestety nierealne. Tak jak pisałam wcześniej Pyza mogłaby jechać do Krakowa środa lub czwartek za odpłatnością ok. 100-120 zł, może udałoby się połączyć transport innych psiaków, byłoby taniej, ale co później, może ktoś spróbuje znaleźć transport z Krakowa do Tarnobrzegu??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...