Jump to content
Dogomania

Zakopane 6.08.2006


Elitesse

Recommended Posts

[quote name='Kamel']A myślałam, że wystawy w Zakopanem to sama przyjemność:stop:[/quote] Poza kwestią organizacyjną - oczywiście :loveu: - osobiście uwielbiam Zakopane i chyba nie tylko ja - myślę,że to główny powód dla którego wystawcy przyjeżdżają :eviltong:
Powiem tak - mnie do szewskiej pasji doprowadzało samo wejście na wystawę:angryy:.W tym roku lokalizacja jest inna,więc może nie będzie tego problemu,ale jak wystawa była na stadionie przy ul.Czecha,to kazano targac ciężką klatkę z psami po koślawych,wysokich i długich schodach-bo tam było wejście główne (w połowie taszczenia ulitował sie jeden ochroniarz i mi pomógł-ale i tak mój kręgosłup nieźle to odchorował).Wcześniejsze galopy wokól stadionu,do wejśc bocznych (gdzie nie ma schodów,tylko asfaltowa dróżka) nie przyniosły efektu,bo mnie tam ze [B]zgłoszonymi[/B] psami nie wpuszczono:angryy: - ale mogłi tamtędy wchodzic ludzie z psami NIE zgłoszonymi...:angryy::angryy::angryy:
Na moją późniejszą interwencję w sekretariacie,że skoro każą wchodzic po schodach,to mogliby dac kogoś do pomocy,tak jak robią to Katowice) - pani odpowiedziała,że przecież mogłam wejśc bocznym wejściem i była bardzo zdziwiona,że tam mnie nie wpuszczono...:mad::angryy:
Nigdzie też nie byo informacji,że teczki trzeba sobie odbierac samemu w ich punkcie wydawania - pierwszy raz jak byłam w Zakopanem,to prawie spóźniłam sie na ocenę,bo wchodzilysmy pierwsze...a tu teczki nie ma :angryy:.
Teraz już wiem,że o to,aby teczka była na ringu,trzeba zadbac samemu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tez będzie to nasza pierwsza wystawa w Zakopanem. Z tego co piszecie nie wyglada to za ciekawie:roll: Mam nadzieję, ze w tym roku będzie lepiej;) Zobaczymy.
Czy związek w Zakopanem ma zwyczaj zamieszczac katalog przedwystawowy, albo chociaż plan sędziowania?

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym dowiedzieć się ,ponieważ pierwszy raz organizowana jest wystawa na nowym terenie ( a jest to boisko szkolne) czy jest to boisko wylane asfaltem - czy z murawą trawiastą .
Przy tak wysokich temperaturach jest sens jechać.Schronienie da parasol ,ale psy lepić będą się do asfaltu łapkami .:roll: :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kciuki się przydadzą, bo piesek debiutuje na wystawie, a do tego nigdy wcześniej się nie widzieliśmy;).
A potem ja się odwdzięcze, bo o ile się nie myle, to chyba wchodzicie po nas:p. Może nawet uda się porozmawiać:cool3:. Jest tylko jeden puli zgłoszony, to łatwo będzie Was rozpoznać:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...