Jump to content
Dogomania

Dumka na trzy serca, czyli Foxi, Kreon (*) i Duma


eria

Recommended Posts

Ja też trzymam za was kciuki:) w tym roku i ja przeżywałam taki stresik i stwierdzam, że nie było czym się denerwować hehe
Ale żeby mi to ktos powiedział jak stałam przed ringiem czekając na wejście to w życiu bym nie uwierzyła:eviltong:
Z resztą uważam, że baaaardzo dużo zależy od sedziego.
W Bydgoszczy była taka sobie ta ocena według mnie i sędzie raczej taki... nieprzyjazny to chyba przesada ale coś podobnego.
Za to w Kaliszu byłam zachwycona. Oczywiście tez się denerwowałam, ale sędzie uśmiechnięty i taki rzeczowy.
Konkretnie co i jak. Na prawdę przyjemnie było wejść na ring.

No i liczę na zdjęcia! Weź jakiegoś fotografa ze sobą;)

Link to comment
Share on other sites

marudzę bo ze znajomościami i układami się nie wygra, co nie zmienia faktu że damy z siebie 200% :)
zdjęcie konkurentki jest na facebooku
[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=454580264586911&set=pb.100001048245088.-2207520000.1349709609&type=1&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']marudzę bo ze znajomościami i układami się nie wygra, co nie zmienia faktu że damy z siebie 200% :)
zdjęcie konkurentki jest na facebooku
[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=454580264586911&set=pb.100001048245088.-2207520000.1349709609&type=1&theater[/URL][/QUOTE]

co racja, to racja..
z układami nie ma szans się wygrać..

Link to comment
Share on other sites

Przedpiersie takie bo to jeszcze dzidzia;) ale kątowanie i górną linie ma ładne jak mi się wydaje... Znawcą nie jestem:eviltong:

Nie ma co patrzeć na te układziki. Sędziowie mają też różne typy i nie ma co się zniechęcać:)
Tak jak Ci napisała Vectra jedziesz tam żeby się bawić i to jest super podejście:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']No nie wierzę, spinasz się przed wystawą? :)
Nie ma co się przejmować konkurencją, a już w babisiach to trzeba przede wszystkim skupić się na swoim psie, by wyniósł jak najwięcej dobrego doświadczenia. Będzie dobrze :)[/QUOTE]

zgadzam sie w 1000% ;-)
zestresujesz sie Ty to spalisz psa który tak naprawde jeszcze nie wie o co w tym wszystkim chodzi;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...