Jump to content
Dogomania

Rozliczamy wpłaty na marsa. Szukamy osoby do odczytania wyciągów bankowych z W-wy!


AGA35

Recommended Posts

Witam Pani Doktor.
Pieniądze były zbierane na konkretny cel - na leczenie Marsa.
Nikt z nas nie miał pojęcia kto wpłaca i ile. To mogła wiedzieć tylko fundacja. Apele były w różnych miejscach - nie tylko na dogomanii. Wpłacali ludzie całkiem obcy, którzy nawet nie mają pojęcia o istnieniu dogomanii, jak również znajomi (dziękuję Pani Mileno i Pani Aniu) którzy tak jak Pani zaglądają tylko na forum. Co mogli sobie pomyśleć nie widząc swoich wpłat w poprzednim rozliczeniu?

Całe życie przeżyłam uczciwie i nie dopuszczę do tego, by łączono mnie z jakimikolwiek machinacjami finansowymi, a tak to wyglądało i obawiam się, że nadal tak wygląda.

Ewa Dereszowska

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='E.DEREK']Witam Pani Doktor.
Pieniądze były zbierane na konkretny cel - na leczenie Marsa.
Nikt z nas nie miał pojęcia kto wpłaca i ile. To mogła wiedzieć tylko fundacja. Apele były w różnych miejscach - nie tylko na dogomanii. Wpłacali ludzie całkiem obcy, którzy nawet nie mają pojęcia o istnieniu dogomanii, jak również znajomi (dziękuję Pani Mileno i Pani Aniu) którzy tak jak Pani zaglądają tylko na forum. Co mogli sobie pomyśleć nie widząc swoich wpłat w poprzednim rozliczeniu?

Całe życie przeżyłam uczciwie i nie dopuszczę do tego, by łączono mnie z jakimikolwiek machinacjami finansowymi, a tak to wyglądało i obawiam się, że nadal tak wygląda.[/QUOTE]


Pani Ewo, zapewniam Pania, że nikt nie pomyslał o Pani w ten sposób.
Nikt równiez nie oskarża p.Agnieszki o kradzież czy oszustwo. A jedynie mamy żal o niezbyt skrupulatne wykonanie rozliczeń...
Chcemy zakończyc watek.. ale nic nie wiemy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Widnieja.. chyba dotycza Marsa.. nie umiem okreslic bo nie wyrazne cyferki sa tam, poza tym kwoty zamazane.



Nie kazdy siedzi na watku i sprawdza takie rzeczy.. poza tym to nie my mamy obowiazek sprawdzac, tylko odwrotnie ;) a sugestie dot. regulaminu proszę kierowac do Administratora :)

OTo fragment regulaminu:

13. W wypadku gdy na watku zbierane sa fundusze konieczne jest wklejanie na bieżąco max. raz na tydzień (nie po skończonej akcji) rozliczeń w 1 poście tzn. wpłat, wydatków i salda końcowego.
a. gdy fundusze zbierane są na konto fundacji/ schroniska na ogólne potrzeby rozliczenia nie sa potrzebne
b. gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzaki wklejanie rozliczeń jest koniecznie. Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne, a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy. Fundacja/schronisko infromuje o tym ile zostało pieniędzy i że wykorzystuje je na inne potrzeby.
c. gdy fundusze zbierane są na konto prywatnej osoby należy robić dokładne rozliczenia, a po skończonej akcji zapytać userów na co chca przekazać reszte pieniędzy.
d. W WYPADKU GDY ROZLICZEŃ NIE BĘDĄ ZAMIESZCZANE W 1 POŚCIE WATKI BĘDĄ USUWANE, A OSOBY ZBIERAJĄCE PIENIADZE BĘDĄ BANOWANE[/QUOTE]
Ciekawe nawet nie wiedziałam że przez forum można zbierać pieniądze? czy to legalne? Na większość zbiórek publicznych jest potrzebna zgoda z ministerstwa??
W tym momencie poddaję się ale na miejscu P.A. nieudzieliłabym zgody na zbiórkę w ten sposób. Trzeba mieć czas siedzieć w papierach..Ja zwykle mam go bardzo mało i nie zawsze mam dostęp do internetu;-((
Ogólnie myslę że wszyscy mają dobre intencje tylko pamiętajcie że wszelkie kłótnie szkodzą potrzebującym psiakom.
Pewnego dnia wychodząc z Marsem na spacer klijentka siedząć w poczekalni krzykneła:" Czy to ten pies od muchozolu?? Czytałam w super expresie..To on tu jest? Jak z nim itd.Popytam może ktoś go ze znajomych weżmie itd."
Być może w przyszłym roku ta pani wpłaci 1% na jakąś organizację od zwierzęcych bid. I to jest najwarzniejsze . Takie teksty jak 2-3 strony wcześniej napewno temu niesłużą.
Tu powinny znależć się fotki Marsa w nowym domu,Jego uśmiechnięta morda i podziękowania dla wszystkich którzy pomogli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros'][B][SIZE="3"]Po pierwsze te pieniądze były wpłacane nie na fundację tylko dla Marsa i należały nie do fundacji a do opiekunki Marsa. Innymi pieniędzmi niech fundacja dysponuje jak chce.

[COLOR="#ff0000"]A pytanie z "innej beczki" - czy na pewno poprawiła się higiena w klinice czy nadal pani suszy "ligninę" na grzejnikach??[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

Witam Terz mi miło;-)
Ligniny nie używam wogóle mam pralkę i piorę koce dla psów;-)

Link to comment
Share on other sites

Pani Moniko,

podziekowania z mojej strony - juz padły.
Ale oczekuję również jasnego zakończenia sprawy finansowej. Jak nastepnym razem mam prosic o pomoc dla psa, jeśli teraz wychodze na osobe nieodpowiedzialną? Poświęciłam naprawde dużo czasu na szukanie dobrych dusz, które chca pomóc finansowo... i co ja mam im teraz powiedziec? Wpłaty sa, ale ich nie ma, a tak naprawdę to nic nie wiadomo.

Druga kwestia jest taka, że całe to dochodzenie zaczeło się również w momencie, gdy chcieliśmy wiedziec ile jeszcze nam zostało długu wobec lecznicy. Przynajmniej te kilka osób, które są cały czas na watku Marsa nie lubią pozostawiac długów. Tym bardziej, że nie chcieliśmy obciążac kosztami Fundacji. Chcielismy wiedziec ile brakuje... i wtedy podjelibyśmy kroki, aby uzyskac te pieniądze. Wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, że tylko konto było uzyczone. Nikt nie chciał naciagac Fundacji na koszty związane z Marsem.

Link to comment
Share on other sites

Marta która jest wolontariuszem w Fundacji zamazywała wpływy na których nie było wpisu ze na marsa, Z allegro przychodza nam na konto rózne przelwey z róznych aukcji mamy ich kilkanascie , schodzi to wszystko razem.Wypłaty sa wyplacane powyzej kwoty 20 zł z konta allegro na konto fundacji.Zadnego innego konta nie ma.
Nikogo nie obrazam w przeciwienstwie do wielu z was ,zastanówcie sie co piszecie o oszustwie , machlojkach itd....to sa pomówienia
Po to wkleiłam wyciagi zeby wszystko wyjasnic jak sie czegos nie doliczyłam co za problem mi to pokazać gdzie jest błąd( a nie obrazać ,krzyczec i pomawiać), pierwszy raz uzyczyam konta ,nigdy na Dogo nie zbierałam ( poza bazarkami). Moja wina.Nie trzeba było uzyczać
To ze ktos kliknał ze chce cegiełkę nie znaczy ze zrobił przelew. Moja wina ze uzyczyłam konta .Pierwszy( fundacja dziala pare lat) i ostatni raz.
Jako Fundacja robie sprawozdania do Ministrstwa, Sadu, Urzedu Skarbowego......... Jakie oszustwo .Jakim cudem
Powtarzam pomózcie mi sie doliczyc a nie obrażajcie mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']Marta która jest wolontariuszem w Fundacji zamazywała wpływy na których nie było wpisu ze na marsa, Z allegro przychodza nam na konto rózne przelwey z róznych aukcji mamy ich kilkanascie , schodzi to wszystko razem.Wypłaty sa wyplacane powyzej kwoty 20 zł z konta allegro na konto fundacji.Zadnego innego konta nie ma.
Nikogo nie obrazam w przeciwienstwie do wielu z was ,zastanówcie sie co piszecie o oszustwie , machlojkach itd....to sa pomówienia
Po to wkleiłam wyciagi zeby wszystko wyjasnic jak sie czegos nie doliczyłam co za problem mi to pokazać gdzie jest błąd( a nie obrazać ,krzyczec i pomawiać), pierwszy raz uzyczyam konta ,nigdy na Dogo nie zbierałam ( poza bazarkami). Moja wina.Nie trzeba było uzyczać
To ze ktos kliknał ze chce cegiełkę nie znaczy ze zrobił przelew. Moja wina ze uzyczyłam konta .Pierwszy( fundacja dziala pare lat) i ostatni raz.
Jako Fundacja robie sprawozdania do Ministrstwa, Sadu, Urzedu Skarbowego......... Jakie oszustwo .Jakim cudem
Powtarzam pomózcie mi sie doliczyc a nie obrażajcie mnie.[/QUOTE]

Agnieszka to może jesli mozesz to faktycznie wyslij obarczus pełne skany
ew wymazcie to co jestescie pewne ze nie było na marsa
bo np był inny dopisek
albo wyażcie kwoty tych niezidentyfikowanych (ani na marsa ani na inne psy wpłat) a zostawcie tytuły przelewów a wtedy obarczus wskaze które były z allegro
albo ktoś inny
bo teraz wyszło ze ktoś zamazał wpłaty na marsa

sama robię allegro cegiełkowe i wiem, ze nie wszyscy wpłacają
ale są to raczej sporadyczne przypadki
niemniej jednak są


nie jest miłe to co się dzieje na watku
i naprawdę byłoby duzo mniej problemów gdyby rozliczenie było na bieżaco
ale rozumiem, ze są inne sprawy i nie zawsze na to jest czas
ale zrozum też, że ludzie maja prawo otrzymać rozliczenie
co któryś Twoj post jak najbardziej jest konkretny i zachęca do dalszej konwersacji
ale co któryś brzmi jakbyś strzelała focha i obrazała się na wszystkich bo chca rozliczenia

mam nadzieję, ze uda się to w końcu wszystko wyjaśnic
i ze na watku zamiast wyciągów bankowych i sporów o rozliczenie będziemy oglac uśmiechnięty pychol Marsa
w nowym domu :)

Link to comment
Share on other sites

Pani Agnieszko,

nie jest moim zamiarem Pani obrażać, a jedynie wyjaśnić sprawę. Każdy kiedyś był poczatkującym w zbieraniu pieniędzy na psiaka, tym bardziej Pani pierwszy raz użyczyła konto.

Może faktycznie warto byłoby wkleić wyciągi, na których zamazane będą wpłaty, które na pewno dotyczą innych psiaków. Powoli dojdziemy z tym do ładu...

----------------------------------------------------

Alice, chyba nie powinnaś się dziwić zaistniałej sytuacji. Co raz pojawia się nowy obrońca Pani Agnieszki, który wprowadza zamęt postami. A my co raz musimy wyjaśniać i tłumaczyć to co było już napisane kilka stron wcześniej.

Mam nadzieje, że ta sprawa lada chwila zostanie zamknięta.

O zdjęcia równiez prosze, jeśli jest taka możliwość oczywiście. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros'][B]Nie wiesz co piszesz albo udajesz ....!!! Konto oficjalnie w aukcji jest podane fundacji ale to konto do przelewów wpłat osób które wpłaciły na "Płacę a allegro" nie jest fundacyjne :shake: Bo gdyby było fundacyjne to byłyby pozycje przelewów z allegro.
[/B]
Udajesz, że nie wiesz jak to funkcjonuje to Ci napiszę. Ludzie wpłacają albo na konto fundacji albo na konto allegro poprzez" Płać z Allegro". Każdy allegrowicz ma podane konto na które potem allegro przekazuje wpłaty, nr tego konta nie jest widoczny w aukcji a w przelewie na to konto jest informacja, że to przelew z allegro ...

[B][COLOR="#ff0000"]To wielkie oszustwo!! [/COLOR][/B]
A co to były za podróże za 350 zł i z kim uzgadniane? Również opłaty za telefon 250 zł? Bzdura Agnieszka jeździła w sprawach Marsa i równocześnie była za granicą i gadała przez telefon w sprawie Marsa :evil_lol:
[B]Fundacja udostępniła tylko konto ale nie miała prawa ruszyć ani złotówki z wpłat. Mars był pod opieką EDEREK i to ona powinna decydować o wydatkach. A AgnieszkaP samowolnie korzystała z cudzych pieniędzy!!! Brakuje wielu wpłat z allegro. Nie ma takich sum[/B]





A dlaczego te koszty opłacasz cudzymi pieniędzmi![/QUOTE]


Paros mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe z włąsnych słów, a tekst TO wielkie oszustow jest pomówiemiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Zapraszamy więcj obrończyń.. zapraszamy[/QUOTE]


To nie ja jestem przekupka na targu to nie ja was obrazam ( poczytajcie swoje posty)
A to ze ktoś wypowiada sie jako Fundacja , nie broni mnie bo nie ma przed czym

Nie mam zamiaru niczego wysyłąć na PW
Wezme nowe wyciagi , przejrze jeszcze raz, ale jesli w tytule nie na na marsa , przelewy beda zamazane, co do allegro
bedziecie miały wszystkie przelewy z konta allegro na konto fundacji nizamazane, ale tak jak pisałam , Fundacja ma kilkanascie aukcji na allegro na rozne psy, sprzedajemy tez rzeczy wiec w tych przelewach jest wszystko razem uwzglednione.

I jeszcze jedno powiem wam macie tupet , tekstami do Pani Doktor.
Zero kultury , gdyby nie ona nie wiem kto by sie zgodzil opiekować Marsem( zapomniałyście w jakim byl stanie). Czy wy naprawde nie wiecie ile kosztuje takie leczenie, Kwota 2300 zł za 1,5 miesieczny pobyt w lecznicy kilka operacji, opieke , prace z psem itd to jest naprawde uklon w wasza stronę , Bo ja ja o to poprosiłam. I szczerze tego załuję!!!
Mysle ze rachunek w innych lecznicach byłby na poziomie 5 tys zł , I dobrze o tym wiecie.
A wy macie jeszcze odwage po niej "bluzgac".

Wracajac do tematu,wyciagu zostana wklejone za kilka dni , ale tak jak pisalam wczesniej wplaty nie na Marsa beda wymazane.
TO WSZYSTKO

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Zniknął wątek Marsa na Forum Rottweilera!![/B][/FONT][/SIZE]

[quote name='Agnieszka P']watek na naszym forum i zdiecia [URL="http://forumrottweiler.vot.pl/viewtopic.php?p=70562#70562"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://forumrottweiler.vot.pl/viewtopic.php?p=70562#70562[/SIZE][/FONT][/URL][/QUOTE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pojawia się info:[/FONT][/SIZE]

[COLOR=#999933][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie[/FONT][/SIZE][/COLOR]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]AgnieszkaP usunęła wątek Marsa na Forum Rottweilerów aby tu nie dotarły informacje o zagarnięciu przez prezes fundacji większej części pieniędzy wpłaconych na Marsa na konto Fundacji Rottka. Bo na tym wątku była informacja o wpłatach na Marsa, pytania o psiaka … i został podany link do wątku na Dogo z informacją mi. o rozliczeniach i więcej informacji o psiaku. [/B][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]O czym to świadczy? Dlaczego zniknął wątek? [/B][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']To nie ja jestem przekupka na targu to nie ja was obrazam ( poczytajcie swoje posty)
A to ze ktoś wypowiada sie jako Fundacja , nie broni mnie bo nie ma przed czym

Nie mam zamiaru niczego wysyłąć na PW
Wezme nowe wyciagi , przejrze jeszcze raz, ale jesli w tytule nie na na marsa , przelewy beda zamazane, co do allegro
bedziecie miały wszystkie przelewy z konta allegro na konto fundacji nizamazane, ale tak jak pisałam , Fundacja ma kilkanascie aukcji na allegro na rozne psy, sprzedajemy tez rzeczy wiec w tych przelewach jest wszystko razem uwzglednione.

I jeszcze jedno powiem wam macie tupet , tekstami do Pani Doktor.
Zero kultury , gdyby nie ona nie wiem kto by sie zgodzil opiekować Marsem( zapomniałyście w jakim byl stanie). Czy wy naprawde nie wiecie ile kosztuje takie leczenie, Kwota 2300 zł za 1,5 miesieczny pobyt w lecznicy kilka operacji, opieke , prace z psem itd to jest naprawde uklon w wasza stronę , Bo ja ja o to poprosiłam. I szczerze tego załuję!!!
Mysle ze rachunek w innych lecznicach byłby na poziomie 5 tys zł , I dobrze o tym wiecie.
A wy macie jeszcze odwage po niej "bluzgac".

Wracajac do tematu,wyciagu zostana wklejone za kilka dni , ale tak jak pisalam wczesniej wplaty nie na Marsa beda wymazane.
TO WSZYSTKO[/QUOTE]

To jest forum. Po pierwsze nikt nie ma pewności, że to Pani Doktor. Podpisać się pod postem i ja mogę.. no nie wiem Angelina Jolie?? Uwierzycie? ;) Po drugie, nie przypominam sobie, abym czymkolwiek obraziła Panią Doktor - czy Ją jest czy też nie.
Podziękowania dla Pani oraz dla Pani doktor napisałam już dawno temu... ile można dziękować? Czy swoim darczyńcom również Pani dziękuję do konca życia?

Czekamy w takim razie na wyciągi. Już pisałam, wpłaty na inne psy niech będą zamazane. Oczywista sprawą jest, że Fundacja nie zbierała kasy jedynie na Marsa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']Watek juz został skopiowany[/QUOTE]

to teraz czekamy na wyciagi gdzie nie będą zamazane wpłaty z numerami aukcji allegro wystawianymi na Marsa

daleka jestem od wydawania opinii na temat innych
ale dlaczego Agnieszko odpowiadasz na posty zaczepne a te powiedzialabym łagodzące pomijasz
dlaczego tylko się bulwersujesz zamiast po prostu rozliczyć Marsa na spokojnie tak jak o to prosi większość osób na wątku

nie wypominaj wszystkim naookoło ze gdyby nie ty to dług Marsa byłby większy ileśtam razy
bo chyba nie o to chodzi w bezinteresownym pomaganiu zwierzakom ?
przypuszczam, ze gdyby nie ty to watek miałby zupełnie inny przebieg
gdyby nie ty to po prostu ktoś inny pomógłby Marsowi w ten sposób
a że rachunek mógłbyć większy?
przypuszczam, ze pieniądze na jego pokrycie zebrałyby się bez problemu

nigdzie na poczatku nie napisałas ze niestety ze względu na to iż przebywasz za granica czy ze musisz dojezdzac ilestam kilometrów do lecznicy do Marsa - nie jestes w stanie pokryć tych kosztów sama
to wyszło w momencie gdy dziewczyny poprosiły o rozliczenie
i okazało się, ze pieniędzy jest więcej niż było podane
sa watki gdzie hotele, DT na poczatku piszą "mieszkam ilestam od weterynarza, niestety nie stac mnie na pokrywanie kosztów dojazdu, muszę je doliczac każdorazowo do kosztów wizyty"
i naprawdę nie ma problemu
ale tam od poczatku sytuacja jest jasna i klarowna
i tego przede wszystkim zabrakło na watku

a Ty cały czas zamiast rozliczyć się uczciwie i skrupulatnie
obnosisz się ze swoim "gdyby nie ja"
i jak dla mnie strzelasz focha bo ktoś śmiał Ci zwrócić uwagę ze rozliczenie jest niekompletne

prowadzę dwa wątki rozliczeniowe
gdzie staram się rozliczać w miarę na bieżaco
a w momencie gdy ktoś poprosi mogę podesłac wyciag z konta bądz potwierdzenie przelewu
i sama prosze ludzi aby kontrolowali rozliczenia
zeby nie było niejasności i nieprzyjemności
robię też allegro cegiełkowe, wiem ile to zachodu
ale jeśli się tego podejmuję to zawsze potem rozpisuję je dokładnie chociażby w exelu
wiem, ze ludzie czasem podają tylko nick
czasem tylko numer aukcji
ale prawda jest taka, ze jak ktoś chce to dojdzie do ładu

za kazdym razem jak wchodze na ten watek bo widze, ze jest twoj wpis, mam nadzieję, ze pojawi sie po prostu jasne i klarowne zestawienie wpłat

przykro mi bardzo, iż wątek Marsa przybrał taką postać
niemniej uważam iż dziewczyny zaangażowane w sprawę Marsa mają prawo domagac się rozliczeń
i niestety ale uważam że ich brak to jest tylko i wyłacznie Twoim Agnieszko niedopatrzeniem i zaniedbaniem.




powyższe jest tylko i wyłacznie moją subiektywną opinią

Link to comment
Share on other sites

wiecie co tak pomyslalam ,a moze ktoras z was jest z Warszawy siadzie za mna nad wyciagami( dostanie upowaznienie od was wszystkich), chetnie sie spotkam -, zeby potem nie było ze cos zamazałam znowu ( pozatm jest ochrona danych osobowych nie moze wyszystkiego ujawniac , czasami ludzie po prostu nie chca) , Tylko błagam nie paros :) bo z nią sie spotkam w innym miejscu :)
A moze i paros , przynajmniej bedzie miałą okazje głupio sie poczuc ze mnie pomawiała o oszustwo .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...