Jump to content
Dogomania

Marusia - młodziutka sunia red nose po przejściach na razie nowego domu nie szuka ;)


agnieszka32

Recommended Posts

[quote name='baster i lusi']Narazie tyle bo jadę z Luśką do ortopedy ,bo ma mieć wyciągnięty ten drut z łapkii.Może wreszcie się zrosła łękotka.Bardzo to przeżywam i ona to wyczuwa.[/QUOTE]

Biedna Luśka, trzymamy za Was kciuki :)!

[URL]http://a.imageshack.us/img576/6907/p8044664.jpg[/URL]
Glut, najprawdziwszy w świecie :diabloti:!

Jeżeli zna takie sztuczki, to na pewno ktoś nad nią pracował i to sporo.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj w nocy dziewczynki znów się spotkały. Wyprowadzałam Marusię na siuśki i kiedy wracałyśmy, czujna Figa nas przywitała w progu. Było ganianie po salonie, po tarasie, przed domem... ale że ciemno niemiłosiernie, zagoniłam dziewczyny do domu, każdą do osobnego pokoju.

Rano to Marusia zaprosiła Figę do zabawy - wspaniale biegały na trawniku, bawiły się, obwąchiwały, nawet skakały po sobie i nic - żadnego nawet warknięcia nie było.
Figa pierwsza z zabawy zrezygnowała (bo dla niej 7 godzina to środek nocy, jak do 5 w nocy stróżuje :evil_lol:) i po prostu, spokojnie odeszła sobie do domku, a Marusia została na wybiegu.

Jestem taka dumna z tych moich dziewczyn :multi:
Szkoda tylko, że nie miałam naszykowanej komórki, by filmik nakręcić, ale dzisiaj spróbuję coś zdziałać ;)

P.S. Czy ktoś wie, czy lustrzanką można kręcić filmiki? Bo mnie się wydaje, że u mnie nie ma takiej opcji i nie wiem, czy to taki aparat jest, czy lustrzanki wszystkie tak mają :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Wierzę, rewelacyjnie się zachowują! Nie wiem dlaczego, ale takie miałam wrażenie, że Piczka Marusię zaakceptuje....?[/QUOTE]

Ja miałam obawy i oczywiście, nadal mam ;), ale jest coraz lepiej
:multi:
[quote name='Basia&Safi']kurcze az sie wzruszyłam :):):)
aguś a jaki masz model tej lustrzanki wydaje mi sie ze powinno sie dac :)[/QUOTE]

Jakiś tam Olympus, ale nie pamiętam jaki, w domku sprawdzę ;)


[quote name='fioneczka']widzisz Aga ... miałam rację ... jeszcze tylko kilka dni macie na przeprowadzkę ... dziewczyny zajmą Wasze wyro i sypialnię ;)

no i chyba śmiało możesz napisać że posiadasz wolny 5-gwiazdkowy kojec dla tymczasika :oops: ;)[/QUOTE]

Wygląda na to, że miałaś rację, Asiu ;)
Niunia spędza czas w swoim "kojcu" jedynie wtedy, gdy jestem w pracy, bo tam jest jej lepiej, niż zamkniętej w pokoju - może sobie pochodzić, pobiegać, załatwić potrzeby ;) Ale popołudnia i noce już tylko na kanapie - serce mnie bolało, jak ją w tej budzie widziałam taką bidulkę :( A jeszcze jak padało i ona tama mokra stała i czekała na mnie... straszne to było... :shake:

A co do tymczasika, to nic z tego, mąż się zgodził tylko na Marusię. Nawet wtedy, gdy tyle ttb w szczecińskim schronie było zagrożonych, to był nieprzejednany.
A dwa psy, to znaczy suki, to i tak wiele. Naganiam się przy nich strasznie, dookoła domu robię już kilometry - przynajmniej schudnę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']
A co do tymczasika, to nic z tego, mąż się zgodził tylko na Marusię. Nawet wtedy, gdy tyle ttb w szczecińskim schronie było zagrożonych, to był nieprzejednany.
A dwa psy, to znaczy suki, to i tak wiele.Naganiam się przy nich strasznie, dookoła domu robię już kilometry - przynajmniej schudnę :diabloti:[/QUOTE]
HA! MAM CIE!
ta wypowiedź jest jednoznaczna:p
winko jest moooooooje!!!!!!!!!!!:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']HA! MAM CIE!
ta wypowiedź jest jednoznaczna:p
winko jest moooooooje!!!!!!!!!!!:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::diabloti:[/QUOTE]

A moim zdaniem już ta wypowiedź była jednoznaczna :D

[quote name='agnieszka32']
Jestem taka dumna z tych [B][COLOR=Red]moich[/COLOR][/B] dziewczyn :multi:
[/QUOTE]

Agnieszko już możesz się przyznać że ta piękna dama zostaje u Ciebie (i tak już to zrobiłaś:roll:) :lol::multi:

Link to comment
Share on other sites

Niunia próbowała na nią stawać, ale nie mogła...(ja na początku myślałam że nie mogła na Marusie stanąć:evil_lol:)

łapkami chwyta za dekolt u bluzki(na 100% miała właściciela zboczeńca :diabloti:)

czy lustrzanką można kręcić filmiki?(nie niestety lustrzanki nie kręcą filmików bo są przystosowane tylko do dobrej jakości zdjęć:-( )

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie na wątku kilka dni i co widzę!!!Super wieści o spotkaniu Figi vel Piczki z Marusią ;-) ja czuję, że ślicznoty nie oddasz ;-)
Co do tej łapki, to moje suczydło też tak nieraz ma i zapewne źle stąpnęła i zmieniło się coś w łapce. Jak moja utyka i trzyma łapkę w górze to robię jej łapska masaż i jest ok, a jak zobaczy piłkę lub gryzak ból znika, więc nie wiem jak z tym do końca jest. U mojej zabawka, a u Twojej Figi przystojniak ON.

Czekam na zdjęcia suń razem ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bull-gang']moze sunka byla nauczona czegos w tym targetowania. warto swoja droga wykorzystac:) ja poprosze filmik albo sie do was wprosze za jakis czas jak ogarne nowonarodzone towarzycho:)[/QUOTE]

Wiesz, znając moje umiejętności kręcenia filmików, a później ich wstawiania :evil_lol:, to szybciej będzie, jak przyjdziesz do nas na dobre ciacho ;)


[quote name='bull-gang']Aniu bedzie za jakies 1 dwa dni bedzie sie czym chwalic:) to podrzuce zdjatka pirani:) puki co mam urlop opiekunczo-macierzynski i juz w domu szalu dostaje:)[/QUOTE]

Czekamy z niecierpliwością - to ile ich w końcu będzie? pięć ??? :cool3:
Już Ci współczuję :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']
czy lustrzanką można kręcić filmiki?(nie niestety lustrzanki nie kręcą filmików bo są przystosowane tylko do dobrej jakości zdjęć:-( )[/QUOTE]

Niekoniecznie ;) Ja mam lustro i mam funkcję kręcenia filmików HD, ale takich modeli dużo nie ma. Twój Olek raczej nie ma tej funkcji, bo nie kojarzę Olka kręcącego filmów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...