Jump to content
Dogomania

2xCACIB Oberwart - Szombathely 22-23.07.2006


Alojzyna

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alojzyna']Ja też mam oba potwierdzenia.
Ściągnęli mi też opłatę z karty VISA za Oberwart.[/quote]

Do zobaczenia w Austrii, Charger zgłoszony i potwierdzony!:lol:

Ale na Węgrzech nas nie będzie........:razz: , Jacek wymyślił coś innego!

Link to comment
Share on other sites

A my bedziemy wjezdzac od strony Wiednia..Jak jechac od tej strony by trafic?
Sedziowanie zaczyna sie o 10/00? Ile wczesniej byc by zdazyc z wszystkim? Mam psy na dwóch ringach, nie chce czegoś przegapic ..

A własnie, czy ta hala/hale gdzie jest wystawa sa klimatyzowane? Czy mam sie psychicznie przygotowac na ugotowanie ...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']w zeszlym roku bylo znosnie

na stronie OKV jest juz plan sedziowania - rozpiska ringow na Oberwart[/quote]

Aaaaaaaaaaaaa.
Na jednym, ringu mam przed moimi 17 psów.
A na drugim ringu mam przed moimi 18 psów.
Chyba już się mogę załamac.
Kto jedzie na sobote? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Aaaaaaaaaaaaa.
Na jednym, ringu mam przed moimi 17 psów.
A na drugim ringu mam przed moimi 18 psów.
Chyba już się mogę załamac.
Kto jedzie na sobote? :evil_lol:[/quote]
jak to sprawdzić? bo ja się jakoś nie mogę odnaleść na tej stronie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Z tą klimatyzacją bywa różnie. Raz jak byłam, wszystkie hale były klimatyzowane , tylko w mojej klima wysiadła. A było tak, jak teraz w Polsce !:diabloti: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Karenina, od strony Wiednia są dwie możliwości, Albo autostradą na Gratz albo drogą wzdłuż jeziora Nezyderskiego i dalej na południe. W każdym razie jak sie wjedzie do Oberwarthu, to przed centrum miasteczka trzeba skręcić w prawo, a pózniej po kilkuset metrach w lewo. Tu juz jest zwykle oznakowane. Dwa lata temu, gdy zgubiliśmy drogę i sie o nią pytałam po angielsku, to zaczęto mi odpowiadać po węgiersku ! Wzięto nas za Węgrów. Tam ich duzo mieszka, bo do 1918 roku te tereny należały do Węgier. Wiele miejscowości ma tabliczki z nazwami dwujęzyczne. Kiedyś mieszkaliśmy w Pinkafeld i gdy mówiliśmy gospodyni, że jedziemy do Szombathely to ucieszona poinformowała mnie, że jej wujek jest tam burmistrzem. W tamtych okolicach jest mieszanka przedziwna. Są wsie chorwackie, tuż obok słoweńskie lub węgierskie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Jeszcze raz link [/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.oekv.at/OEKV/show/iha-oberwart2006.html"][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.oekv.at/OEKV/show/iha-oberwart2006.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Uwaga ! Aby otworzyć plan sędziowania musisz mieć najnowszego Acrobata (7.08 ). Właśnie to przećwiczyłam. Nie chciał mi sie uporczywie otwierać plan sędziowania, aż komputer mi nie powiedziała, że mam starą wersje Adobe Acrobat, a plan jest w najnowszej.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Wejdź jeszcze raz w ten link co podałam. Pod logo miasta (góra strony)jest napis Ringlisten (małe literki). Z lewej jest mały czerwony trójkącik, z prawej migający czerwony napis neu. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Jak nie będziesz miała Acrobata, to tylko link do planu Ci się nie otworzy.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]U mnie wszystko działa ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Jesteś na ringu 24, piąta w kolejności, po bassetach.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Gorzej że z węgierskiej nie ma żadnego planu, a moja rasa nie jest nawet wymieniona we wstepnym planie sędziowania. I nie mam pojecia kto nas będzie sędziował ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

wielkie wielkie dzięki za pomoc, udało mi się w końcu wejść...
ale dziwne rozpiętości są w planie sędziwoania, bo niektorzy sędziowie mają np. 5 psów i tyle....
tak ja też się trochę martwię tą węgierską wystawą, moja rasa też nie jest podadna, dopiero wczoraj dostałam potwierdzenie, że wogóle nas przyjęli, zdecydowanie austria jest lepiej opisana..
w dodatku na węgrzech mam nieopłaconą wystawę, więc tym bardziej się boję...
czy jest możliwość wejścia na te wystawy z niezgłoszonym psem, bo szkoda mi zostawiać suke na tyle dni samą...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...