Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Przed chwilą, Aleksa. napisał:

mam jakieś jak z nią idzie, ale słabe wyszły :p bo to telefonem i jakoś nie wyszły wyraźne :p 

Dlatego ja kocham swój telefon za ładne zdjęcia :P każdy mówi "telefon ma dzwonić i wysyłaź sms-y" ale miło jak chcesz zrobić zdjęcie i fajnie wyjdzie zwlaszcza ze nie zawsze masz przy sobie aparat ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

Dlatego ja kocham swój telefon za ładne zdjęcia :P każdy mówi "telefon ma dzwonić i wysyłaź sms-y" ale miło jak chcesz zrobić zdjęcie i fajnie wyjdzie zwlaszcza ze nie zawsze masz przy sobie aparat ;)

No ale inne nie wyszły najgorsze :P 

Link to comment
Share on other sites

Ten Lydiar Park bardzo podobny do Ogrodów Chińskich w Monachium ;)

Dnia 10.08.2017 o 19:48, mar....ka napisał:

A Madzia przed pocałowaniem Dory, niech pomyśli, gdzie się pewnie sucza parę godzin temu tarzała i pewnie nie tylko;) (widocznie angielskie gówna nie różnią się od naszych :P)

A Shadow to pewnie święty :P Najpierw sobie d*psko liże, a potem Ciebie :P

Link to comment
Share on other sites

No widzę, że jesteś :D zaczełam pracę i jakoś jak zaglądałam na dogo to nikt nic nie pisał..

z mniej przyjemnych rzeczy..znowu spuchłam, jak w styczniu w anglii...:/ masakra, a umowe w pracy podpisałam i 11 dni już mam wpisanych i czekają na więcej 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...