Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

1 minutę temu, łamAga napisał:

aaaaaaaaale słodko <3 i Ty twierdzisz ze foty lipne ja pogoda ? juz Ci nigdy w to nie uwierze ! 

Wybrałam jakieś najlepsze buahahah :D 

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Ola, Ty franco :P

Mówiłaś że nie masz onka :mad:

Co to za pięknota?

huehuehue :D :D jestem złaaa :D 

Link to comment
Share on other sites

Klara chodzi chyba do 5 klasy podstawówki, to ma z 11-12 lat ? Jake, hmmm generalnie jest spoko. Tak jak wcześniej pisałam nie jest psem jazgoczącym non stop na inne psy. Owszem szczeka na ludzi jak idą po chodniku, ale nie też bez przesady. Generalnie wydaje się być łagodny, ale z drugiej strony dość silny-sama masa to ok. 45 kg podobno, choć jest bardzo szczupły. Klara wyszła z nim na za dużej kolczatce...widziałam już wcześniej u niego kolce, więc wzięłam obroże półzaciskową, żeby chociaż w miarę na fotach wyglądał :D I kawałek go prowadziłam przy ulicy..mimo, że nie ciągnął do psów, ani na nic się nie nakręcił..to poczułam różnice...nawet jak Dora się nakręci jestem w stanie ją utrzymać, a ten niby ciągnął tylko do przodu, albo do parkanu a wiem że jakby się nakręcił, to bym go nie utrzymała. Coś tam Klara go uczy, ale też widać, że sama i czasem nie robi to tak jak się powinno. Pilnował się na spacerze, ciągle albo biegał za piłką, albo siedział bo ja foty robiłam :D W sumie byłyśmy ponad godzinę, ale daleko nie poszłyśmy bo ciągle próbowałam jakieś foty robić. Z tego co się dowiedziałam nie ma rodowodu, ale jest rasowy xd i chyba planuja go do suki dopuścić :/ 

 

Magda, też na to zwróciłam uwagę na fotach. Muszę się przyjrzeć na żywo jak będzie chodził itp

IMG_6545.jpg

IMG_6548.jpg

IMG_6550.jpg

IMG_6551.jpg

IMG_6555.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...