Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam problemy zdrowotne z moim psiakiem :( przeziebil sie i jak sie okazuje zapalenie poraziło mu nerwy pyszczka dostał paraliżu prawej strony...codziennie jezdzimy do wet.na zastrzyki.mam nadzieje,że mu sie na dniach poprawi bo nie ma apatytu ani checi na cokolwiek :(
za chwile robie przelew dla Pani Ewy to dam znac jak wyglada sytuacja na kontcie.

Trzymajcie sie cioteczki

Link to comment
Share on other sites

przelew zrobiony stan konta po ostatnim przelewie i dt oplaconym do 24.07 był 198zl

Nowe wpłaty:

P.Joanna Końca 40zl (maj,czerwiec,lipiec,sierpień)
bico 10zl

198+40+10=248zl - 70zl(dt do 31.07)-70zl(dt do 07.08)=108zl

w tym miesiacu nie bede mogla dolożyć do blackusia wizyty u weterynarza z moim psiakiem i lekarstwa szarpnęly mnie dość mocno po kieszeni :( oprocz tego musialam mu porobić wszystkie możliwe badania aby wykluczyć wylew.Przepraszam ale w tym miesiacu nie dam rady

Link to comment
Share on other sites

Można skorzystać z tekstu jaki miał do ogłoszeń na bazarku ewatonieji.
OGŁOSZENIA DLA BLEKUSIA.
Bleki jest psem w średnim wieku, mieszańcem w typie labradora. Porzucony błąkał się zimą samotnie po ulicach miasta, aż zamieszkał pod balkonem na pewnym osiedlu. Dzięki pomocy dobrych ludzi trafił do domu tymczasowego, gdzie zaopiekowano się nim. Jednak nie jest to przystań gdzie mógłby pozostać na zawsze. Piesek posiada wiele walorów. Może żyć w warunkach domowych. W mieszkaniu zachowuje czystość, upomina się o wyjście. Ładnie chodzi na smyczy. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi. Do innych piesków jest przyjazny, szczególnie lubi suczki. Stosunek do kotów niewiadomy. Bleki cieszy się dobrym zdrowiem, jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Poszukuje własnego domu, gdzie będzie kochany i bezpieczny. Szybko przywiązuje się do człowieka. Adoptuj
Blekiego a on odpłaci Ci miłością i przywiązaniem. Wydanie na łańcuch wykluczone. Możliwa organizacja transportu. Kontakt w sprawie adopcji p.Magda tel. 664 741 050
Dobrze jest wstawić adres mailowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mercy']Blekus nadal w schronisku ? :([/QUOTE]
Witamy cioteczkę mercy:lol:Blekuś nigdy nie był w schronisku. Włóczył sie po ulicach aż zamieszkał pod balkonem. Stamtąd został umieszczony w hoteliku który niestety musiał opuścic a następnie pojechał do DT gdzie jest do dzisiaj. Blekiemu brakuje 175 zł deklaracji więc stale jest zagrożony:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Można skorzystać z tekstu jaki miał do ogłoszeń na bazarku ewatonieji.
OGŁOSZENIA DLA BLEKUSIA.
Bleki jest psem w średnim wieku, mieszańcem w typie labradora. Porzucony błąkał się zimą samotnie po ulicach miasta, aż zamieszkał pod balkonem na pewnym osiedlu. Dzięki pomocy dobrych ludzi trafił do domu tymczasowego, gdzie zaopiekowano się nim. Jednak nie jest to przystań gdzie mógłby pozostać na zawsze. Piesek posiada wiele walorów. Może żyć w warunkach domowych. W mieszkaniu zachowuje czystość, upomina się o wyjście. Ładnie chodzi na smyczy. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi. Do innych piesków jest przyjazny, szczególnie lubi suczki. Stosunek do kotów niewiadomy. Bleki cieszy się dobrym zdrowiem, jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Poszukuje własnego domu, gdzie będzie kochany i bezpieczny. Szybko przywiązuje się do człowieka. Adoptuj
Blekiego a on odpłaci Ci miłością i przywiązaniem. Wydanie na łańcuch wykluczone. Możliwa organizacja transportu. Kontakt w sprawie adopcji p.Magda tel. 664 741 050
Dobrze jest wstawić adres mailowy.[/QUOTE]


dzieki, czekam w takim razie na fotki Blaciego na maila (magda obiecała przesłać).

Link to comment
Share on other sites

Witam,
wczoraj zrobiłam przelew dla Blackiego, ale we wrześniu mogę mieć z tym problem, uprzedzam wcześniej żeby opiekunka Blackiego miała czas na namówienie kogoś "do współpracy".
Oczywiście jak dam rade coś przesłać to, to zrobię. Trzymam kciuki za Blackiego, żeby znalazł domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ronja12']Witam,
wczoraj zrobiłam przelew dla Blackiego, ale we wrześniu mogę mieć z tym problem, uprzedzam wcześniej żeby opiekunka Blackiego miała czas na namówienie kogoś "do współpracy".
Oczywiście jak dam rade coś przesłać to, to zrobię. Trzymam kciuki za Blackiego, żeby znalazł domek.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy:lol: Nowe stałe deklaracje w czasie kiedy pies jest w DT to jest niemożliwe żeby zdobyć. Łatamy braki jednorazowymi i bazarkami. Blekiemu na chwilę obecną brakuje 175 zł stałych. Bardzo dziękujemy,że o nim pamietasz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...