Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny znalazłam coś takiego w okolicach Łowicza,zaznaczam,ze nie korzystałam z usług tego hoteliku,ale wiem,ze hotelik ma 2 boksy wewnętrzne.Może na zimę dla Blekiego to będzie to.Płatność prawdopodobnie z góry.Podaję namiary,my nie korzystamy z usług tego hoteliku bo go nie znamy:
[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/23935/Hotel-dla-Zwierzat-PUPILEK-Zielkowice-k-lowicza/[/url]
To jest blisko Skierniewic.Papryko,jak jedziesz ze Skierniewic do Łowicza to hotelik jest w okolicy przejazdu kolejowego koło Mysłakowa,trzeba skręcić w boczną drogę tuż przed torami i tam gdzieś poszukać.Negocjujcie cenę,państwo z tego co wiem nie mieli jeszcze psiaków z dogo.

Link to comment
Share on other sites

No więc tak, rozmawiałam telefonicznie z p. Tereską Borcz.
Z tego co mi wiadomo to p. Teresa ma zarezerwowaną kolejkę u Ani z Brodnicy, jest to kawałek, ale może nam to miejsce odstąpić, wiem że jest już na samej górze oczekiania więc trzeba by zadzwonić. Inne co może nam polecić to u Arktyki, Donki lub yumanii, ale to trzeba pytać. Ewentualnie dzwonić do Asi do Mielca.
To tyle od Tereski.

To Brodnica:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/126059-HOTEL-DLA-PSA-W-Brodnica-woj-kuj-pom-Niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom[/url]

Link to comment
Share on other sites

U mnie zwolniło się miejsce w domu bo psiak który miał przyjechać idzie do DS. Mieszkanie w domu. Koszt z moim gotowanym jedzeniem to 12 zł za dobę. Jeśli psiak wymaga specjalnej karmy to musicie zapewnić. Koszt leczenia też po Waszej stronie. Teraz u mnie na tymczasie jest starszy bokser.

Link to comment
Share on other sites

minelo juz tyle czasu a my wciaz jestesmy w punkcie wyjascia a nawet gorzej bo nawet nie mamy domu tymczasowego(wzsystkie sa niestety za drogie-przynajmniej te do ktorych mi sie udalo dotrzec)...dochodza do mnie mysli ze moze po prostu trzeba go znow dać na osiedle i po prostu codziennie chodzić i dokarmiać...a w miedzyczasie szukac nowego wlasciciela :( on zawsze włoczyl sie w tych samych okolicach tak mowila Pani ktora dokarmiala go przez prawie rok...nie wiem sama...ale ręcę mi opadaja ;(

Link to comment
Share on other sites

wiec pare slow wyjasnienia bo Cioteczki sa nieco zdezorientowane czemu szukamy nowego DT dla Blackiego - otoz dostalysmy informacje od Ewy, że pies stal sie agresywny i atakuje ludzi (m.in. jej dzieci), decyzja Ewy - mamy zabrac od niej Blackiego. zostawiam ta decyzje bez komentarza i tez prosze o to byscie i wy nie komentowali - musimy jak najszybciej znalezc psu nowy DT i to jest teraz priorytetem dla nas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papryka']Temido na 50tej stronie watku umiescilam info o 3 wplatach i po oplaceniu hotelu do 10.09 zastalo 39,50 - taka info tez podalam na 51szej chyba stronce i tyhc info nie widze w pierwszym poscie, a teraz nowe wplaty: SZAFRANEKM - 10,00, bennich-toporek - 25,00, p. Malgosia - 40,00, joanna m - 10,00, po oplaceniu hoteliku do 17stego zostaje 49,50 na koncie Blackiego[/QUOTE]

Amando nie widze tych info w pierwszym poscie

stan rozliczen: wplynelo od labradorow 170,00 zl dla Blackiego i po oplaceniu hoteliku do 24go wlacznie zostaje na jego koncie 144,50 zl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...