Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja muszę zabrać głos w sprawie.
To nie tak, że pies nagle zrobił się agresywny. Przyjechał do nas i nie był wtedy u siebie. Teraz już czuje się jak u siebie. Zaczyna ustalać hierarchię. Ja go naprawdę lubię, bo to miły pies, ale w związku z tym, że wyskoczył z zębami na moje dziecko, które zna, które kiedyś mogło stanąć mu na głowie, złapać za ogon i on na to nie reagował, a teraz nie mogę być pewna jego reakcji, nie mogę sobie pozwolić jako matka na ryzyko pogryzienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia_eska']Obawiam sie ze blacky nie odnajdzie sie w mieszkaniu...bez mozliwosci biegania i przebywania na dworzu...to jest typ wedrownika i moglby byc problematyczny gdyby byl zamkniety :([/QUOTE]

To jest domek z dość sporym ogrodem;) Nie mieszkanie. W domu spanie. Ale to tylko tak na marginesie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Mam na tymczasie bokserka tutaj link do wątku. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186508-Diego...Szukamy-DS.-Og%C5%82oszenia-pilnie-potrzebne"]http://www.dogomania.pl/threads/186508-Diego...Szukamy-DS.-Ogłoszenia-pilnie-potrzebne[/URL]. Jest u mnie od czerwca i ma się dobrze:) Jest po wycięciu mastocytomy z ucha i worka mosznowego.[/QUOTE]

a skad jestes? gdzie ten tymczas?

Link to comment
Share on other sites

Post już uzupełniam.
Wiem, że w Brodnicy nie ma miejsc, swoje chwiała nam odstąpić Pani Teresa Borcz, która jest druga na liście, ale jeśli jest u Nes2009 to SUPER.
Jeśli chodzi o transport to oczywiście polecam papatikiole czyli Adama. Jak coś to ja już ma na niego swoje sposoby, żeby pojechał. Cudowny człowiek. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Post już uzupełniam.
Wiem, że w Brodnicy nie ma miejsc, swoje chwiała nam odstąpić Pani Teresa Borcz, która jest druga na liście, ale jeśli jest u Nes2009 to SUPER.
Jeśli chodzi o transport to oczywiście polecam papatikiole czyli Adama. Jak coś to ja już ma na niego swoje sposoby, żeby pojechał. Cudowny człowiek. :)[/QUOTE]

rozumiem ze Nes2009 to domek sprawdzony???:) i cena tez odpowiada nam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Jeśli chodzi o cenę to jak najbardziej :) Propozycja Nes2009 myślę jak najbardziej do przyjęcia :)[/QUOTE]

to super! psiak moglby przyjechac 2.10. w razie co TZ Nes2009 moze za zwrotem kosztow przyjechac po psiaka... wiec dziewczyny decydujemy... propozycja Nes2009 jest tansza nieco od ZuziM, tym bardziej ze Temida poleca ten domek... pytanie tylko do ewy czy pies moze zostac u niej do 2.10?

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę by było niebezpiecznie. Diego zachowuje się jak szczeniak pomimo swoich 8 latek. Lubi się bawić. Suczki uwielbia a psy obserwuje. Nie gryzie:) Na moje szczeście. Taka obserwacja trwa tydzień po czym zaczyna się zabawa. Mam kaganiec. Pierwsze przywitanie innego psiaka musi się w nim odbywać. Diego rozumie i znosi cierpliwie. Ja jestem spokojna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...