Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

[quote name='DIF']Helou! :loveu:
Pani Ewa zasugerowała odrobaczenie Malucha, bo chyba nie miał. Jeśli uznacie, że jest konieczność odrobaczenia psa to ja z kolei sugeruję najpierw zbadanie kupy, bo nie ma sensu faszerować psa niepotrzebną chemią. U nas w Halinowie badanie wynosi 20 zł. Zbieramy próbki z trzech dni w różnych odstępach czasowych.
[/QUOTE]

Blacky był odrobaczany jak tylko przyjechał do nas, co jest wpisane w jego książeczce, ale teraz wypadałoby podać kolejne tabletki, bo już minęły trzy miesiące.

Bardzo się cieszę, że tak fajnie trafił. Widać, że mordkę ma uśmiechniętą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciesze się ze wszystko jest wporzadku i ze decyzja o umieszczeniu go u Pani Ewy była słuszna :)O katrowaniu narazie nie ma mowy bo nie mamy tyle kasy..najwazniejsze teraz jest oplacenie dt i szukanie stałego własciciela.Pani Ewunia powiedziala mi ze szybko przywiazuje sie do zwierzat i niewykluczone ze przygarnie blackusia...jak pojade w odwiedziny dyskretnie podpytam.Kobieta jest wspaniala...może za jakis czas zdecyduje sie..mam taka nadzieje.ale poki co dziewczynki działamy i szukamy mu stałego domku ..pomóżcie jesli mozecie...
CHCIAŁAM BARDZO PODZIĘKOWAĆ DIF ZA TROSKĘ I ZA WSTAWIENIE FOTEK...są świetne!! :)))

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj była u mnie Pani Ewa. Odebrała dla Blakiego adresówkę i fiprex. Jechała z psiulem na dyżur do pracy. ;)

Chciałam pożyczyć również Blakiemu dłuższą smycz, bo ta którą ma jest po prostu za krótka. Niestety ta o której myślałam pojechała z Awarią a innej nie miałam.
Jestem zdania, że jemu jest potrzebna dłuższa smycz. Zwykła taśmowa, szkoleniowa z regulacją długości to nie jest duży koszt. Jutro dowiem się w zoologu w Halinowie ile kosztuje! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Dzisiaj była u mnie Pani Ewa. Odebrała dla Blakiego adresówkę i fiprex. Jechała z psiulem na dyżur do pracy. ;)

Chciałam pożyczyć również Blakiemu dłuższą smycz, bo ta którą ma jest po prostu za krótka. Niestety ta o której myślałam pojechała z Awarią a innej nie miałam.
Jestem zdania, że jemu jest potrzebna dłuższa smycz. Zwykła taśmowa, szkoleniowa z regulacją długości to nie jest duży koszt. Jutro dowiem się w zoologu w Halinowie ile kosztuje! ;)[/QUOTE]
Super ,ze nie biega tylko po podwórku tylko chodzi po mieście na smyczy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...