Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nes2009'] Diego zachowuje się jak szczeniak pomimo swoich 8 latek. Lubi się bawić. Suczki uwielbia a psy obserwuje. Nie gryzie:) Diego rozumie i znosi cierpliwie. Ja jestem spokojna.[/QUOTE]

.....:evil_lol: i wielbi ziemię po której stąpa Nes:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję pocichutku wątek i mam też sporo wątpliwosci. Nesiu, jesteś pewna, że Diego przyjmie spokojnie na swój teren większego samca?? Boksery często tak mają, że mniejsze stworzenia traktują łagodnie ( np Twoją sunię), ale większy i jeszcze na moim terenie to wróg!! I z tego co doczytałam, to Blacky musi zmienic miejsce pobytu ze względu na jego stosunek do dzieci - nie boisz się o swego synka? Może ja nie wszystko doczytałam i może się mylę, ale co będzie, jak psy się nie zaakceptują?? To jest kawał drogi i duże koszty ewentualnego powrotnego transportu :(

Link to comment
Share on other sites

dzieki pomocy fantastycznej dziewczyny DIF udalo mi sie znalezc osobe ktora chetnie przygarnie do siebie blackiego.Kobieta ma warunki aby stworzyc blackiemu dom tymczasowy.Domek z ogrodem znajduje sie 4km od Sulejówka Miłosneja miejscowosc nazwya sie dokladnie Długa Kościelna.Rozmawiałam dziś z ta Pania..przemila osoba...samotna,potrzebujaca towarzysza :) kocha pieski i chcialabym w przyszlosci przygarnac jeszcze pare..aby moc pomoagac tym bezdomnych istotką :)
Zaproponowala mi kwote 300zl na miesiac...w tym na poczatek musimy zawiezc jej karme ale mysle ze z tym nie bedzie problemy.Najwazniejszy jest fakt iz domek znajduje sie w woj.mazowieckim czyli w zasiegu...i transport nie pochłonie z naszego niewielkiego budzetu az tak ogromnej sumy.Poprosiłam DIF-a aby jutro sprawdzila dokladnie warunki mieszkalne...oraz oczywiscie ogród,czy jest odpowiednio ogrodzony :) poniewaz noce sa juz zimne piesek spanie miałby w domu a za dnia na ogrodzie.
Jutro ponownie bede kontaktowała sie z ta Panią i bede wiedziala jaki bedzie final

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia_eska']jutro bede musiala jeszcze poruszyć dość ciezki temat...bede musiala powiedziec Pani ktora chce przygarnac blackiego z jakiego powodu musi opuscic obecny dt. nie mam pojecia jak zareaguje...ale napewno dam znac jaki bedzie final[/QUOTE]

Jak się wszystko uda pomogę ze zdjęciami na wątku, bo nie wiem czy Pani Ewa jest skomputeryzowana.
W ogóle, jak będziecie chciały będę miała baczenie na psiaka i warunki w jakich przebywa.
:cool3::mad:

Link to comment
Share on other sites

zadzwoniłam do niej o 7:20 ;) opowiedzialam o całej sytuacji...jaka jest przyczna ze blacky musi opuscic obecny dom tymczasowy..nie zmienila zdania...nadal chce abysmy przywiozły go do niej :)) dziś DIF-a :)) odwiedzi Panią aby sprawdzic warunki i przesle mi fotki na e-maila...także wstawie je wieczorem..jesli wszystko bedzie wporzadku chcialabym jutro po poludniu przetransportować blackiego...tylko jeszcze musze zalatwić transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia_eska']zadzwoniłam do niej o 7:20 ;) opowiedzialam o całej sytuacji...jaka jest przyczna ze blacky musi opuscic obecny dom tymczasowy..nie zmienila zdania...nadal chce abysmy przywiozły go do niej :)) dziś DIF-a :)) odwiedzi Panią aby sprawdzic warunki i przesle mi fotki na e-maila...także wstawie je wieczorem..jesli wszystko bedzie wporzadku chcialabym jutro po poludniu przetransportować blackiego...tylko jeszcze musze zalatwić transport.[/QUOTE]

trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia_eska']dziewczynki [B]jutro rano[/B] wstawie fotki abyscie mogly zobaczyć w jakich warunkach bedzie nasz blackuś wieczorem razem z mama wioze go na miejsce [/QUOTE]

Jutro rano dawno minęło...:mad::evil_lol:

Czy psiak dojechał, tak jak było w planie? Nie było jakiejś "obsuwy"?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przepraszam najmocniej ze nie dałam wczoraj znaku życia...miałam strawszne urwanie głowy.O 20 zabrałam Blackiego i przetransportowałam go do nowego domu tymczasowego...Później nie mialam dostepu na internetu bo nocowałam w wawie.Wyglada na to ze Blacky sie powoli klimatyzuje...dziś kontaktowałam się z Panią ktora go przygarneła powiedziała ze wszystko wporzadku...poznaje teren ale nie odstepuje jej na krok :) spał z nią w domku...narazie nie rozrabia ;) fotki dadamy wieczorkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Co z Blacky????????????

Proszę 9 osób o 5 zł miesiecznie dla Bruna [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183211-Prosimy-o-wsparcie-dla-BRUNA-z-Boguszyc-jest-miejsce-w-hoteliku-brakuje-tylko-50-zł!?p=15489457#post15489457"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1832...7#post15489457[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...