Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ewo wlasnie poszedl przelew - za hotel i weta, czekamy na skan rachunku i wrzuc tez rachunek za hotel co oplacalismy:) Blackie w gore po domek!!!!!!!!!! musimy pozbierac nowe deklaracje bo na koncie Blackiego zostalo 52,5:( wiec Cioteczki proszę o pomoc w rozsylaniu watku!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Papryka ,poznałam Blekiego!Szczekał na mnie i Antosia cały cas.Antoś ogonek pod siebie i patrzył co będzie się działo.Myslałam,że bedzie większy a on wcale nie jest taki duży.Dziś znów tam będę:u Antosia i ze swoimi psiakami(wyjeżdzam na kilka dni) więc zobaczę Blekusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papryka']Ewo wlasnie poszedl przelew - za hotel i weta, czekamy na skan rachunku i wrzuc tez rachunek za hotel co oplacalismy:) Blackie w gore po domek!!!!!!!!!! musimy pozbierac nowe deklaracje bo na koncie Blackiego zostalo 52,5:( wiec Cioteczki proszę o pomoc w rozsylaniu watku!!!!![/QUOTE]

Wrzucę, wrzucę popołudniu, bo muszę dokopać się do skanera :)

Link to comment
Share on other sites

Oto dane od weterynarza oraz rachunek za pobyt Blackiego:

[CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ER2aN-8C988/TER6WrskOgI/AAAAAAAAATo/-vibq0wRIks/s640/wizyta.jpg[/IMG]


[IMG]http://lh3.ggpht.com/_ER2aN-8C988/TER6V4fbLjI/AAAAAAAAATk/L0J7sylgooI/s640/rach.jpg[/IMG]
[/CENTER]

[IMG]file:///H:/rach.jpg[/IMG][IMG]file:///H:/wizyta.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To dobre pytanie, ja mam sunię, u której rozbieżności w ocenie wieki sięgały 5 lat. Wiek był zawyżany ze względu na bardzo zniszczone zęby, co nie było skutkiem wieku lecz prób uwolnienia się z łańcucha na którym była przywiązana do drzewa. Jak na taką staruszkę to niezłe ma chody.

Link to comment
Share on other sites

Blacky jest bardzo energicznym psiakiem. Biega z Milką po łące, szarpią się z patykiem, obszczekuje towarzystwo. Jego aktywność nie wskazuje na wiek koło 10 lat. Ale są u mnie dwie suczki w podobnym wieku i one mają podobną aktywność jak Blacky. Nie mi oceniać ile ma lat, bo ja się na tym nie znam. Najważniejsze, że jest zdrowy, silny, dzielny i odważny. W życiu przeżył swoje. Napewno był bity, kopany, musiał walczyć o jedzenie i ktoś go nagle przestał kochać. Teraz biega wolno, bo nienawidzi izolacji, samotności, niewoli (patrz kojec). Uwielbia być pieszczony, głaskany, chwalony. Na spacerach wybiega w przód, żeby sprawdzić teren i zaraz do nas wraca. Może jest trochę kłótliwy, ale to raczej wynika z tego, dlaczego mam nie obszczekać psiaków zza płotu?? Zupełnie inaczej zachowuje się, gdy jest na smyczy. Wtedy żaden szczekający pies go nie interesuje. Jest wtedy skupiony na marszu blisko nogi :) Uroczy pies.

Link to comment
Share on other sites

CIotka Blacky wita Blacky'iego ;) Choliwcia nie mam czym wspomóc, ale dziękuję za zaproszenie przez madzia_eska. Mogę zrobić banerek jeśli chcecie lub potrzebujecie oto mój wątek banerkowy:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/189412-Zrobi%C4%99-banerki-dla-zwierzaczk%C3%B3w-!-PISZCIE-W-TYM-TEMACIE.-INFO-W-1-po%C5%9Bcie.?p=15056335#post15056335[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...