Jump to content
Dogomania

Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)


mikoada

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja dorzucę, tylko przyślijcie mi proszę na PW nr konta. Wydaje mi się że teraz te ogł. są jeszcze droższe. Pisałam o tym kiedyś na wątku Kapslika - ale nie odszukam w tej chwili. Wchodzę tylko na PW. Dziś muszę finanse uzupełnić, więc się zalogowałam.
Wcześniej wykupiłam m.inn Kajusi komplet ogł. na bazarku - Mysiu, czy miałaś chwilkę żeby tam pchnąć info i fotki? Ja przez tą komórę to za nic nie daję rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ja dorzucę, tylko przyślijcie mi proszę na PW nr konta. Wydaje mi się że teraz te ogł. są jeszcze droższe. Pisałam o tym kiedyś na wątku Kapslika - ale nie odszukam w tej chwili. Wchodzę tylko na PW. Dziś muszę finanse uzupełnić, więc się zalogowałam.
Wcześniej wykupiłam m.inn Kajusi komplet ogł. na bazarku - Mysiu, czy miałaś chwilkę żeby tam pchnąć info i fotki? Ja przez tą komórę to za nic nie daję rady.[/QUOTE]

Witaj Bjutko po dlugiej przerwie. :) :) :) Syla pisala ze teraz ogloszenie kosztuje 130 zl !

[B]Trzeba by ustalic gdzie wplacac pieniazki :)[/B]

Zebralam wszystko do kupy ,mam nadzieje ze nikogo nie pominelam .

mikoada- 10zl
Ingrid44- 20zl
Dave (znajomy Ingrid44) - 70zl
Syla - 10zl
Bjuta - cos dorzuci

Razem - 110 zl + od Bjuty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Witaj Bjutko po dlugiej przerwie. :) :) :) Syla pisala ze teraz ogloszenie kosztuje 130 zl !

[B]Trzeba by ustalic gdzie wplacac pieniazki :)[/B]

Zebralam wszystko do kupy ,mam nadzieje ze nikogo nie pominelam .

mikoada- 10zl
Ingrid44- 20zl
Dave (znajomy Ingrid44) - 70zl
Syla - 10zl
Bjuta - cos dorzuci

Razem - 110 zl + od Bjuty[/QUOTE]

Bardzo Ci Ingrid dziękuję :) i przepraszam za małe zaniedbania, ale ostatni czas to bardzo gorący okres dla mnie... zaraz wrzucę te info na pierwszą stronę :)
Czyli jeżeli dobrze rozumiem nadal brakuje 20 zł tak?? Co do kwestii zbierania pieniążków myślę, że najlepiej by było aby pieniążki zbierała osoba, która będzie mogła załatwić to ogłoszenie w Dzienniku. Jeżeli dobrze zrozumiałam trzeba osobiście odwiedzić redakcję tak??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Bardzo Ci Ingrid dziękuję :) i przepraszam za małe zaniedbania, ale ostatni czas to bardzo gorący okres dla mnie... zaraz wrzucę te info na pierwszą stronę :)
Czyli jeżeli dobrze rozumiem nadal brakuje 20 zł tak?? Co do kwestii zbierania pieniążków myślę, że najlepiej by było aby pieniążki zbierała osoba, która będzie mogła załatwić to ogłoszenie w Dzienniku. Jeżeli dobrze zrozumiałam trzeba osobiście odwiedzić redakcję tak??[/QUOTE]

Moze Syla by sie zgodzila bo juz to zalatwiala i wie gdzie i co :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Napisalam PW do Syli bo nie zaglada ostatnio na watek . Pewnie na wakacjach .:) :) :)[/QUOTE]

Nie byłam już 3 lata nigdzie i teraz też się nie wybieram.Dzięki Bjutko, ale jestem wcześniej, niż myślałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:Nie wytrzymałam i jestem na pożyczonym dysku.W lipcu padł mi jeden, jeszcze na gwarancji, a teraz drugi....makabra.Bez dogo to ja teraz jak, nie wiem co.To już nałóg.Co do ogłoszenia to nie ma problemu, niech mikoada się wypowie.Tylko poczekajmy jeszcze chociaż tydzień, albo i dwa tygodnie.Może zwiększy się tym szanse na domek.Dla mnie nie problem pojechać na miasto, do redakcji DZ.

Link to comment
Share on other sites

Super że jesteś :) ja już porozsyłałam mój nr konta do wpłat, więc może niech już tak zostanie i pieniążki zbierzemy na moje konto. Jak uzbieram całość podasz mi swój nr konta i zrobię przelew ok?? Też tak myślę, że może warto jeszcze poczekać z ogłoszeniem aż sezon urlopowy będzie dobiegał końca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Chcecie ogłoszenie 27 sierpnia czy 3 września dopiero ? Jak dla mnie to 27 sierpnia byłby już ok, ale może warto jeszcze ten kolejny tydzień przeczekać...niby dla pewnosci...ale jej to nigdy nie jest dosyć.[/QUOTE]

Poczekajmy do 3 wrzesnia. Dzieci pojda do szkoly i wszystko wroci do narmalnosci . Jak mysli reszta cioteczek ? Co Dwie (trzy, cztery,piec....) glowy to nie jedna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...