Jump to content
Dogomania

Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)


mikoada

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT]Dostalam taka wiadomosc na e-mail od Redakcji "Moj Pies :

[B]Magazyn "Mój Pies" od kilku lat wydaje eleganckie kalendarze ścienne, załączane do 12. wydania pisma w roku. Do tej pory na zdjęciach prezentowaliśmy głównie rasowe szczeniaki. Teraz przyszła kolej na kundelki![/B]
Ogłaszamy casting! Być może właśnie[B] twój psiak znajdzie się na kartach kalenarza.[/B] Przyślij do nas zdjęcia swojego pupila! Wybierzemy 12 najfajniejszych psów, które zaprosimy na profesjonalną sesję fotograficzną.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: [URL="wlmailhtml:{8C1BDC1E-6401-4FE9-A68F-D6DAE1D82B3A}mid://00000009/!x-usc:mailto:[email protected]?subject=casting"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/URL] (w temacie maila wpisując słowo "casting"). Oferta powinna zawierać: zdjęcia psiaka (maks. trzy), dane właściciela (adres, telefon) i podstawowe informacje o psie: wiek, płeć, wielkość oraz wskazówki istotne dla fotografa (czy pies umie wykonywać polecenia - siadać, zostawać na wskazanym miejscu itp., czy jest ruchliwy czy leniwy, przyjazny czy nieufny wobec obcych).
[B]Daj swojemu psu szansę[/B], by poznały go tysiące Polaków!
Czekamy do końca sierpnia! [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Ja też przepraszam, że dopiero dzisiaj się odzywam, ale miałam chwile problemy z internetem (zmiana dostawcy) no i oczywiście nie obyło się bez wyłączenia netu wrrrrrrrrrr.......Co do ogłoszenia to faktycznie pieniądze są a dokładnie Kaja ma na koncie 160 zł, pieniążki wpłacili:

Bjuta - 35 zł
LadyOri - 15 zł
Dave - 70 zł
Ingrid44 - 20 zł
mikoada - 10 zł
Syla - 10 zł[B]

Razem 160 zł[/B]

Cioteczki czy można Was prosić o zrobienie zdjęcia Kajusi, które można by umieścić w DZ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']


Najlepiej zeby Kajusia stala na krotkiej trawce , fotograf siadzial na trawiie tak, zeby widziec ja z boku az glowka patrzaca na fotografa. Wtedy bedzie widoczna cala sylwetka,krotkie nozki,futerko i cala pysie. Trzeba troche czasu bo z pieskami roznie bywa.

Ostanio nabiegalam sie z moim "Kruszynkiem "po polach i lasach bo robialam mu zdjecia do kalendarza "Dogow Niemieckich ", takie wlasnie byly wytyczne.[/QUOTE]

Zacytuje sie sama :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

o rany, ale instrukcja :)
Zobaczę co się da zrobic, chyba, że jakiś dobry człowiek zjawi sie w schronisku z aparatem to moze uda mi się go wykorzystać. Przyznam szczerze, że teraz w schronisku mamy bardzo cięzko z czasem, niedosyć, że w ilości psiaków bijemy rekordy, to w kociarni mamy jakiś okropny wirus - chorują nawet koty szczepione, a leczenie, antybiotyki... totalnie nic nie pomaga :-(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przykre ze takie problemy w Schronisku. Szkoda ze Bjutki nie ma bo pewnie by pomogla zrobic zdjecia.
Tak naprawde to zdjecie zrobic jest bardzo prosto. Postawic pieska na trawce tak zeby widziec go z boku,przykucnac zeby byc na tym samym poziomie, zawolac albo pokazac smaczka zeby piesek odwrocil glowke w nasza strone i tyle. Pstrykac wiele razy na wszelki wypadek bo nigdy nie wiadomo jak wyjdzie.

Ja chyba zrobilam 700 zdjec z ktorych wybralam 5 do kalendarza. A to swiatlo zle padalo, a to "Kruszynek " sie poruszyl itd,itd

Link to comment
Share on other sites

Pomysł ciekawy,też dostałam tego e-maila,u mnie z czasem też ciężko,a fotografować kocham,Bjuta to robi wspaniałe zdjęcia,ja to się nawet nie porównuję :evil_lol: najprawdopodobniej,bo jak zwykle nic nie wiadomo :roll: będę w niedzielę w schronisku to mogę się pobawić w fotografa :evil_lol: Jak się nie uda to trudno,ale warto,bo to taka ślicznotka... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Pomysł ciekawy,też dostałam tego e-maila,u mnie z czasem też ciężko,a fotografować kocham,Bjuta to robi wspaniałe zdjęcia,ja to się nawet nie porównuję :evil_lol: najprawdopodobniej,bo jak zwykle nic nie wiadomo :roll: będę w niedzielę w schronisku to mogę się pobawić w fotografa :evil_lol: Jak się nie uda to trudno,ale warto,bo to taka ślicznotka... :)[/QUOTE]

Bylo by cudownie gdyby udalo Ci sie zrobic zdjecia Kajusi . :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

No i ze zdjęć nici... Pogoda to naprawdę płata figle,co słońce zaświeciło to akurat byłam na szczerych polach na spacerze z psiakiem,a co już zamierzałam zrobić zdjęcia to akurat deszczyk :mad: Już nawet był taki moment,że zadowolona idę po aparat,wychodzę na zewnątrz i zaś zaczęło lać... :shake: Bardzo mi przykro,że nic z tego nie wyszło :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jak najpóźniej w środę do południa dostanę zdjęcie, to bedzie ok.Wyślę mailem i zadzwonię, że wysłałam i zapłacę w czwartek.Już tak robiłam i nie problem.Jak zdjęcie będzie poźniej, to ogłoszenie ukaże się 10 września.Może to jakis sygnał, żeby te kilka dni przeczekać....nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Syla prześlij mi proszę na PW nr konta, prześlę Ci uzbierane pieniążki :)[/QUOTE]

Już Ci kochana kiedyś posyłałam, ale ok.To co, dajemy Kajunię na 10 września?Jutro zadzwonię do Jagielskiej i zapytam, czy nie ma tam już jakiegoś innego pieska przewidzianego, bo wtedy jest mniejsza szansa na domek.Zdjęcie już też macie?Aha, mikoada na PW podaj mi też Twojego maila.Nie mam skanera, ale zrobię zdjęcie fakturze i Ci wyślę.Jak potrzebna faktura, to podaj adres domowy.No to pa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...